Csevegő szoba.

Magyar Delorean Klub fóruma
Avatar
Zsolt
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 2767
Csatlakozott: 2008.09.04. 11:38
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Zsolt » 2013.05.30. 19:04

Nagyon jó képek, lényegre törő oldal, = egyenes út a sikerhez.

Kiváló! :D

Avatar
dubniczkia
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 678
Csatlakozott: 2008.09.04. 20:01
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: dubniczkia » 2013.05.30. 20:07

Nagyon jó képek, lényegre törő oldal, = egyenes út a sikerhez.

Kiváló! :D

Nagyon köszönöm! Remélem igazad lesz :D

Avatar
p-parker
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2009.03.07. 16:55
Tartózkodási hely: Szolnok megye.
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: p-parker » 2013.05.30. 20:54

ÉN meg nem értettem a FB-os meghívót ,de most már leesett ! ;)

Avatar
Little Edit
Fluxuskondenzátor-szerelő
Fluxuskondenzátor-szerelő
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2012.09.18. 14:27
Tartózkodási hely: Bp

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Little Edit » 2013.06.10. 11:16

Most láttam a viasat 6-on az Ozzy Spencert. ;)

Ennek nagyon örülök!!!! :D Hogy tetszett a show?

Avatar
Sidaries
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 3188
Csatlakozott: 2008.09.04. 14:23
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Sidaries » 2013.06.10. 11:53

Most láttam a viasat 6-on az Ozzy Spencert. ;)

Állat. :) Majd egyszer én is megnézem, ha ilyen időben TV közelben leszek.

Avatar
Little Edit
Fluxuskondenzátor-szerelő
Fluxuskondenzátor-szerelő
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2012.09.18. 14:27
Tartózkodási hely: Bp

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Little Edit » 2013.06.10. 13:07

jól meg volt csinálva! én alapból nem szeretem amúgy, de most néztem belőle az Ozzy miatt ;)

egyébként Ozzy Osbourne + Bud Spencerből jött a név?

Igen, így van. Csak még annyi, hogy a párom beceneve Oszi és ezért is lett Ozzyasítva, meg persze Osbourne bácsi miatt is. :)

Avatar
Little Edit
Fluxuskondenzátor-szerelő
Fluxuskondenzátor-szerelő
Hozzászólások: 90
Csatlakozott: 2012.09.18. 14:27
Tartózkodási hely: Bp

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Little Edit » 2013.06.10. 13:13

Most láttam a viasat 6-on az Ozzy Spencert. ;)

Állat. :) Majd egyszer én is megnézem, ha ilyen időben TV közelben leszek.

Majd ha megtekinthető lesz ez a Viasat6-os videó valahol, akkor küldök linket... ;)

Avatar
caputo
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2010.06.03. 18:53
Tartózkodási hely: Gyöngyöspata
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: caputo » 2013.06.27. 05:50

Most láttam a viasat 6-on az Ozzy Spencert. ;)

Állat. :) Majd egyszer én is megnézem, ha ilyen időben TV közelben leszek.

Majd ha megtekinthető lesz ez a Viasat6-os videó valahol, akkor küldök linket... ;)

Ez most komoly hogy van köztünk egy pankrátor is?

Amúgy a névért grat nekem is kedvencem a mester na meg persze a barátja és társa is Terence Hill is.
Rá kellett jönnöm, hogy az időutazás veszélyekkel jár. Így hát amint visszatértünk, elpusztítom a DeLoreant, és onnantól fogva az univerzum másik nagy rejtélyének kivizsgálására szentelem időm: a nőkre.

Avatar
caputo
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2010.06.03. 18:53
Tartózkodási hely: Gyöngyöspata
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: caputo » 2013.06.27. 05:53

Fiúk tudnátok segíteni fordításban?:

Ha jól értem két hét múlva érdeklődjek addig semmit sem tesznek?:
A staff has responded to your request. And your action is required. Dear customer, Thanks for your kindly understand. Please come back to us 2 weeks later, we will offer you the reponse from the post. Have a nice day! Waneta
Rá kellett jönnöm, hogy az időutazás veszélyekkel jár. Így hát amint visszatértünk, elpusztítom a DeLoreant, és onnantól fogva az univerzum másik nagy rejtélyének kivizsgálására szentelem időm: a nőkre.

Avatar
Sidaries
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 3188
Csatlakozott: 2008.09.04. 14:23
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Sidaries » 2013.06.27. 06:26

A második része valóban azt jelenti. Az eleje viszont a te részedről vár valamit. Számomra nem túl érthető, hogy mit jelent ez így egészben.

Avatar
caputo
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2010.06.03. 18:53
Tartózkodási hely: Gyöngyöspata
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: caputo » 2013.06.27. 06:35

A második része valóban azt jelenti. Az eleje viszont a te részedről vár valamit. Számomra nem túl érthető, hogy mit jelent ez így egészben.

Köszi a választ.
Rá kellett jönnöm, hogy az időutazás veszélyekkel jár. Így hát amint visszatértünk, elpusztítom a DeLoreant, és onnantól fogva az univerzum másik nagy rejtélyének kivizsgálására szentelem időm: a nőkre.

Avatar
caputo
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2010.06.03. 18:53
Tartózkodási hely: Gyöngyöspata
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: caputo » 2013.06.27. 10:02

Sablonszöveg az eleje, nem kell vele törődni. A lényeg, hogy várj 2 hetet, azalatt ők megkérdezik a postát.
Koszi a valaszt. Ha mar itt tartunk. Szerintetek hol erdemes vasarolni a neten kulfoldrol. Mert eddig ebayeztem (az tokeletes) meg dealextreme-eztem. De mostanaban sok a baj a dx-el. Csomagokat nem kapok meg. Meg most is mint belinkeltem 45 nap utan hiaba kertem penzt vagy postazast varatni akar meg ket hetig. Ufyhogy jelentenem kell a paypalnak. Raadasul az operatorjaik is nevetsegesek ha informaciora lenne szuksegem. Csak lokik a sablonszoveget.
Rá kellett jönnöm, hogy az időutazás veszélyekkel jár. Így hát amint visszatértünk, elpusztítom a DeLoreant, és onnantól fogva az univerzum másik nagy rejtélyének kivizsgálására szentelem időm: a nőkre.

Avatar
Sidaries
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 3188
Csatlakozott: 2008.09.04. 14:23
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Sidaries » 2013.06.27. 13:24

Én eBayezek. Eddig csak egy csomagom tűnt csak el, az is cd volt mindenféle biztosítás nélkül. Szóval végül is az kiáltott a lopásért.

Avatar
caputo
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2010.06.03. 18:53
Tartózkodási hely: Gyöngyöspata
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: caputo » 2013.06.27. 14:08

Én eBayezek. Eddig csak egy csomagom tűnt csak el, az is cd volt mindenféle biztosítás nélkül. Szóval végül is az kiáltott a lopásért.
Hát én eddig olyan 60-70 csomagot rendeltem amiből kb 3 tűnt el a mostaniakkal eggyütt de eddig mindíg megkaptam a pénzem mivel nem vagyok marha hogy újrapostázást kérjek.
Csak most mint írtam a dx.com-on felidegeltem magam mert eddig korrektek voltak.
Mostmeg szórakoznak velem folyton azt írják hogfy várjak még mert lehet hogy nem tűnt el.
Ráadásul annak idején eljátszották velem már nemegyszer.
Eggyik példa:
Egy játékkonzol ideiglenesen kifogyott kértem információt hogy mikor lessz kb 10-12 nap vártam majd az eltelt idő után újra rákérdeztem újra 10-12 nap várakozási idő van újra vártam és rákérdeztem ugyanazt a választ kaptam vagyis már kereken 6 hónap eltelt azóta is várom az a 10-12 napot.

Másik példa:
3 héttel csomagom megrendelése után is még a küldő cégnél hevert.
Ha nem kérdezek rá hogy mikor postázzák akkor soha nem tudom meg hogy soha.

Ezzel csak azt akartam érzékeltetni hogy kint is némelyik cég mennyire tojik a vásárlókra mennyire csak sablonszöveget írnak ki.
Rá kellett jönnöm, hogy az időutazás veszélyekkel jár. Így hát amint visszatértünk, elpusztítom a DeLoreant, és onnantól fogva az univerzum másik nagy rejtélyének kivizsgálására szentelem időm: a nőkre.

Avatar
caputo
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2010.06.03. 18:53
Tartózkodási hely: Gyöngyöspata
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: caputo » 2013.06.27. 14:46

A dx.com egy kínai cég, ő több kínai cég termékeit kiteszi a lapjára, de a felelősséget ő vállalja érte (megveszi tőlük, mielőtt neked eladná). Ezért van az, hogy találsz több ugyanolyan cuccot (pl képernyővédő fólia) nagyjából ugyanolyan áron, de nem nagyon tudod, mi a különbség.

Viszont a dx.com supporttal kell beszélned, akármi van. Ha ők leszarnak, paypal. De azt tudni kell, hogy a paypal se adja vissza a pénzt minden esetben!


Az ebay viszont egy amerikai aukciós oldal, a felhasználótól veszed a cuccost, ha valami eltűnik, a felhasználóval kell kezdeni az egyezkedést, aztán ebay, aztán paypal.

Szóval nem nagyon lehet ilyen kérdésre mit válaszolni, hogy "dx.com-ról vásároljak, vagy ebay.com-ról"? Mert az utóbbi az egy rakás felhasználó (amerikai, európai, kínai, stb), nem pedig egy cég, aki termékeket árul.

Ezekben igazad van s ez egy nagyon hasznos kis összefoglaló volt nekem.
Egy biztos eddig mindkét oldal normális volt és korrekt velem illetve itt az emberekre gondolok mert még meg nem károsítottak.
Rá kellett jönnöm, hogy az időutazás veszélyekkel jár. Így hát amint visszatértünk, elpusztítom a DeLoreant, és onnantól fogva az univerzum másik nagy rejtélyének kivizsgálására szentelem időm: a nőkre.


Vissza: “DMC-12”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot] valamint 33 vendég