Csevegő szoba.

Magyar Delorean Klub fóruma
Avatar
Szabi
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 751
Csatlakozott: 2013.11.23. 11:27

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Szabi » 2014.12.03. 09:12

Bocs, hogy most nem jelenik meg a Youtube-os kép itt a fórumon, pedig a leírás szerint jártam el. ;)
Délután majd megnézem mi a probléma,
(a munkahelyen sajna korlátozták a netet, nincs youtube)
mert változtak a videók linkjei, ezért nem mindig működik a régi beágyazási módszer.
Már tárgyaltuk itt ezt: a https-ből törölni kell az s-t, és máris működni fog a beágyazás.
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Szabi 2014.12.03. 09:14-kor.

Avatar
Szabi
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 751
Csatlakozott: 2013.11.23. 11:27

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Szabi » 2014.12.03. 09:13

Bocs, hogy most nem jelenik meg a Youtube-os kép itt a fórumon, pedig a leírás szerint jártam el. ;)
Délután majd megnézem mi a probléma,
(a munkahelyen sajna korlátozták a netet, nincs youtube)
mert változtak a videók linkjei, ezért nem mindig működik a régi beágyazási módszer.
Kis kiegészítéssel: a https-ből törölni kell az s-t, a link végéről pedig az &-et és az utána következő részeket, és máris működni fog a beágyazás.

Avatar
Zsolt
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 2767
Csatlakozott: 2008.09.04. 11:38
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Zsolt » 2014.12.03. 14:17

Valami rémlett...de akkor ennyi. :D

Avatar
Dexter87
Fluxuskondenzátor-szerelő
Fluxuskondenzátor-szerelő
Hozzászólások: 59
Csatlakozott: 2010.08.27. 17:39
Tartózkodási hely: Écs
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Dexter87 » 2014.12.03. 16:36

Remélem még nem volt itt a fórumon:
http://www.nlcafe.hu/csalad/20141202/ke ... go-eskuvo/
Utak! Ahová mi megyünk ott nincs szükség utakra! :-D :-P

Avatar
gabenine
Időfigyelő
Időfigyelő
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2010.04.14. 23:02

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: gabenine » 2014.12.03. 16:53

Kis kiegészítéssel: a https-ből törölni kell az s-t, a link végéről pedig az &-et és az utána következő részeket, és máris működni fog a beágyazás.
Próbálkoztam, hogy törlök innen-onnan néhány karaktert, de csak nem akarta a tutit. Köszönöm! Wunderbar! :)

Avatar
Sidaries
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 3188
Csatlakozott: 2008.09.04. 14:23
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Sidaries » 2014.12.05. 11:13

Ehhez mit szóltok?

Avatar
Sidaries
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 3188
Csatlakozott: 2008.09.04. 14:23
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Sidaries » 2014.12.05. 12:52

Ez igaz, de attól még szerintem a szokásos idiótaság, ami mostanában a divat.

Avatar
Szabi
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 751
Csatlakozott: 2013.11.23. 11:27

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Szabi » 2014.12.05. 13:15

Ehhez mit szóltok?


azt, hogy szerencsére a Delorean kétkörös (TT elrendezés, első/hátsó külön, lásd http://www.kepzesevolucioja.hu/dmdocume ... 101215.pdf és Delorean Technical Information Manual 12. oldala)
Pont emiatt ugrottam be a fórumra, ezek szerint legalább emiatt nem kell aggódni. De majd lesz felfelényílóajtó-adó, ne aggódjatok ;)

Avatar
Zsolt
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 2767
Csatlakozott: 2008.09.04. 11:38
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Zsolt » 2014.12.05. 13:57

Pont emiatt ugrottam be a fórumra, ezek szerint legalább emiatt nem kell aggódni. De majd lesz felfelényílóajtó-adó, ne aggódjatok ;)
Ne adj ötleteket, hátha olvassák a fórumot...

Avatar
p-parker
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2009.03.07. 16:55
Tartózkodási hely: Szolnok megye.
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: p-parker » 2014.12.14. 19:51

Ma délután a Discovery-n 15:00- től a Klasszikus autók megmentői c. műsorban egy DeLoreant tettek rendbe .Valamelyikőtök nem vette fel ?

dubniczkia1
Acélműves
Acélműves
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2015.01.09. 09:22

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: dubniczkia1 » 2015.01.09. 09:23

hepi börtdéj, Ati!

Köszönöm szépen! :)

(új felhasználóként első hozzászólásom. :D Folyton elfelejtem a jelszavam...)

Avatar
Jürgen
Időfigyelő
Időfigyelő
Hozzászólások: 126
Csatlakozott: 2012.08.12. 19:21
Tartózkodási hely: Lethbridge, Alberta, Kanada
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Jürgen » 2015.01.09. 10:24

Jó reggelt közösség! :)

Tudom, ritkán írogatok ide, de attól még a vérem mindig rozsdamentes, lelkesedésem nem hagyott alább ;) Még ha a realitásérzékem azt is mondja, hogy Deloreanem biztosan nem lesz az elkövetkezendő pár évben, hacsak nem lesz valami nagyon nagy fordulat az életemben :)

Ami miatt írok most, az az, hogy jelenleg Augsburgban vagyok (Bajorország), és elgondolkoztam rajta, hogy van-e itt esetleg valamilyen Deloreannel kapcsolatos látnivaló, amit nem kéne kihagyni. Sajnos kicsit későn jutott ez eszembe, mert elvileg most hétvégén megyek haza, bár sajnos a kocsim rossz, és szombaton derül ki a szervízben, hogy saját kocsival megyek-e haza, vagy itt kell, hogy hagyjam. (Itt nem nagyon akarnak melózni az emberek Vízkeresztig.)

Úgy emlékszem, hogy van egy Deloman nevű pali, aki elvileg 20 perc gyalogútra van a jelenlegi helyzetemtől, a weboldalának információi szerint. Tudom, hogy van itt a fórumon, aki már járt nála. A kérdés, hogy van-e esetleg ott valami, ami a magamfajta hülyegyereknek érdekes lehet és teleszájas vigyort eredményezhet (pl. bekukkantani egy Delókkal teli udvarba, garázsba :mrgreen:), vagy nem érdemes elbattyognom odáig? :D

Köszi :)
Delorean DMC-12. The car of the future.

dubniczkia1
Acélműves
Acélműves
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2015.01.09. 09:22

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: dubniczkia1 » 2015.01.09. 10:32

Jó reggelt közösség! :)

Tudom, ritkán írogatok ide, de attól még a vérem mindig rozsdamentes, lelkesedésem nem hagyott alább ;) Még ha a realitásérzékem azt is mondja, hogy Deloreanem biztosan nem lesz az elkövetkezendő pár évben, hacsak nem lesz valami nagyon nagy fordulat az életemben :)

Ami miatt írok most, az az, hogy jelenleg Augsburgban vagyok (Bajorország), és elgondolkoztam rajta, hogy van-e itt esetleg valamilyen Deloreannel kapcsolatos látnivaló, amit nem kéne kihagyni. Sajnos kicsit későn jutott ez eszembe, mert elvileg most hétvégén megyek haza, bár sajnos a kocsim rossz, és szombaton derül ki a szervízben, hogy saját kocsival megyek-e haza, vagy itt kell, hogy hagyjam. (Itt nem nagyon akarnak melózni az emberek Vízkeresztig.)

Úgy emlékszem, hogy van egy Deloman nevű pali, aki elvileg 20 perc gyalogútra van a jelenlegi helyzetemtől, a weboldalának információi szerint. Tudom, hogy van itt a fórumon, aki már járt nála. A kérdés, hogy van-e esetleg ott valami, ami a magamfajta hülyegyereknek érdekes lehet és teleszájas vigyort eredményezhet (pl. bekukkantani egy Delókkal teli udvarba, garázsba :mrgreen:), vagy nem érdemes elbattyognom odáig? :D

Köszi :)

Mi voltunk ott Sid-del. Eszelős egy hely, egy zarándokhely. Ha teheted ne hagyd ki. Általában a DMC-ken kívül is találni ott érdekes kocsikat (Lotus Esprit, Opel Kadett Baurcabrio, Ferrari 328 stb.)

Avatar
Jürgen
Időfigyelő
Időfigyelő
Hozzászólások: 126
Csatlakozott: 2012.08.12. 19:21
Tartózkodási hely: Lethbridge, Alberta, Kanada
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Jürgen » 2015.01.09. 10:34

Mi voltunk ott Sid-del. Eszelős egy hely, egy zarándokhely. Ha teheted ne hagyd ki. Általában a DMC-ken kívül is találni ott érdekes kocsikat (Lotus Esprit, Opel Kadett Baurcabrio, Ferrari 328 stb.)
És most sírom el magamat, hogy végül annyi tervezés után nem lett betéve a kocsiba a fényképezőgép, szóval ha lesznek is képek, csak szutyok mobilosak lesznek...

Mindenesetre köszönöm az információt! Lehet, hogy veszem is a cipőmet akkor... :D
Delorean DMC-12. The car of the future.

Avatar
Jürgen
Időfigyelő
Időfigyelő
Hozzászólások: 126
Csatlakozott: 2012.08.12. 19:21
Tartózkodási hely: Lethbridge, Alberta, Kanada
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Jürgen » 2015.01.09. 11:00

tanulság: olyan telefon kell, amiben rendes fényképezőgép van.
Jól mondod...
egyébként meg nézzél szét rendesen, és fényképezz az agyaddal, hogy szép emléked legyen róla, az másodlagos, hogy nem tudod majd "megosztani".
Elsődlegesen nem feltétlenül a tömegelismerésre vágyó fész-függő attention whore ("figyelemkurvą"?) beszélt belőlem, bár valahol lehet, hogy igazad van, és előbb-utóbb felszórnám a képeket valami közösségi portálra, hátha befolyik pár lájk, amitől rohadtul népszerűnek érzem magam... ha már más nem jött össze az életben. :mrgreen: (Lehet, hogy divatos "filtereket" is tennék rájuk, ezzel palástolva a rossz képminőséget és a fényképészeti amatőrizmust, és növelve a coolness faktort.)

De a képeket mindenek előtt magamnak szánnám (plusz akit még ismerősi körben érdekel) - az a típus vagyok, aki szeret képeket nézegetni, őrizgetni, és azokon keresztül visszaemlékezni a kellemes élményekre. A múltra való emlékezés kellemes tud lenni, amíg nem abban szándékozunk élni. ;)

Abban teljesen egyetértek, hogy az egész élményből kb. 90% az, hogy ott voltam, és a saját zselégolyó szemeimmel láttam valamit, és mondjuk a maradék tíz, hogy kép is van róla.
Delorean DMC-12. The car of the future.


Vissza: “DMC-12”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 30 vendég