Csevegő szoba.

Magyar Delorean Klub fóruma
Avatar
Zsolt
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 2767
Csatlakozott: 2008.09.04. 11:38
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Zsolt » 2016.05.19. 10:17

Pedig volt róla szó, hogy lesz. :)

Avatar
dubniczkia
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 678
Csatlakozott: 2008.09.04. 20:01
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: dubniczkia » 2016.05.19. 10:48

Ha jól emlékszem tavaly ide is kiírtam, hogy gondolkodok ilyesmiben. De elhúzódott rendesen. Tőlük kértem segítséget logo és egyébb ügyben ezért tudtak róla.
És végre elkészültek és ilyenek lettek. ;)

Dehogy húzódott el! Csak a klub rendes tempójában haladt a dolog. :D Az idei póló vagy bármi cuccba is bele kellene húznunk, hogy a karácsonyfa alá még beférjen. ;)

Avatar
Bopat
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 3976
Csatlakozott: 2009.04.14. 23:51
Tartózkodási hely: BB
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Bopat » 2016.05.19. 11:06

Frankó ! :) Na de erről én miért nem tudtam ??

Azért, mert ez Klaudia ötlete volt és még az Ati és én voltunk benne konzultációs szempontból. Ha mindenkit bevontunk volna, akkor pont olyan lehetetlen lett volna elkészíteni, mintha az éves pólót csináltuk volna. :D
Úgyhogy jelenleg az "Ez van, ezt kell szeretni." vonalon mozgunk, de szerintem szépek lettek.
Az ára még nem fix, de értelemszeren sokkal olcsóbb lesz, mint a póló, valahol párszáz Ft. körül lesz.

Kedden el tudod hozni magaddal?
Kellene 3-5 db minimum

Avatar
dubniczkia
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 678
Csatlakozott: 2008.09.04. 20:01
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: dubniczkia » 2016.05.19. 11:48

Frankó ! :) Na de erről én miért nem tudtam ??

Azért, mert ez Klaudia ötlete volt és még az Ati és én voltunk benne konzultációs szempontból. Ha mindenkit bevontunk volna, akkor pont olyan lehetetlen lett volna elkészíteni, mintha az éves pólót csináltuk volna. :D
Úgyhogy jelenleg az "Ez van, ezt kell szeretni." vonalon mozgunk, de szerintem szépek lettek.
Az ára még nem fix, de értelemszeren sokkal olcsóbb lesz, mint a póló, valahol párszáz Ft. körül lesz.

Kedden el tudod hozni magaddal?
Kellene 3-5 db minimum

Klaudia postázott nekem 10-et. Ezeket hozom magammal, hogy tudjunk adni ajándékba.

Avatar
Flux_Claudia
Időfigyelő
Időfigyelő
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2015.09.10. 17:31

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Flux_Claudia » 2016.05.19. 11:49

Ha jól emlékszem tavaly ide is kiírtam, hogy gondolkodok ilyesmiben. De elhúzódott rendesen. Tőlük kértem segítséget logo és egyébb ügyben ezért tudtak róla.
És végre elkészültek és ilyenek lettek. ;)

Dehogy húzódott el! Csak a klub rendes tempójában haladt a dolog. :D Az idei póló vagy bármi cuccba is bele kellene húznunk, hogy a karácsonyfa alá még beférjen. ;)

Jaj hát tényleg. :lol: betartottam akkor a klub iratlan szabályát. :lol:

Avatar
p-parker
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2009.03.07. 16:55
Tartózkodási hely: Szolnok megye.
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: p-parker » 2016.05.19. 21:09

Akkor végülis hogyan juthatunk hozzá és hány darabot lehet kérni ?

Avatar
Sidaries
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 3188
Csatlakozott: 2008.09.04. 14:23
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Sidaries » 2016.05.20. 11:10

Akkor végülis hogyan juthatunk hozzá és hány darabot lehet kérni ?

A klubszabályzat szerint: Fogalmunk sincsen. :)
Valamikor júniusban megbeszéljük a részleteket, egyelőre az Írországi kirándulás elviszi az agykapacitásunkat.

Avatar
Szabi
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 751
Csatlakozott: 2013.11.23. 11:27

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Szabi » 2016.05.30. 19:12

Skacok, ki törölte a Fordos posztot a Facebook-oldalról? Privátban elmondhatná, miért nem inkább nekem szólt.

Avatar
Zsolt
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 2767
Csatlakozott: 2008.09.04. 11:38
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Zsolt » 2016.05.30. 19:46

Skacok, ki törölte a Fordos posztot a Facebook-oldalról? Privátban elmondhatná, miért nem inkább nekem szólt.
Milyen fordos post? Mikor volt?

Avatar
Szabi
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 751
Csatlakozott: 2013.11.23. 11:27

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Szabi » 2016.05.31. 11:18

Majd este felteszem újra.

Avatar
Szabi
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 751
Csatlakozott: 2013.11.23. 11:27

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Szabi » 2016.05.31. 21:51

kösz dubniczkia, most így hirtelen megértettem mások erős ellenszenvét veled szemben. Lapítani egy teljes napig, ahelyett, hogy dobnál egy kétszavas üzenetet... Jó lesz már végleg távol lennem ettől az országtól.

Avatar
dubniczkia
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 678
Csatlakozott: 2008.09.04. 20:01
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: dubniczkia » 2016.05.31. 22:15

kösz dubniczkia, most így hirtelen megértettem mások erős ellenszenvét veled szemben. Lapítani egy teljes napig, ahelyett, hogy dobnál egy kétszavas üzenetet... Jó lesz már végleg távol lennem ettől az országtól.
lapítani??? :D :D :D

Avatar
dubniczkia
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 678
Csatlakozott: 2008.09.04. 20:01
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: dubniczkia » 2016.06.01. 07:36

kösz dubniczkia, most így hirtelen megértettem mások erős ellenszenvét veled szemben. Lapítani egy teljes napig, ahelyett, hogy dobnál egy kétszavas üzenetet... Jó lesz már végleg távol lennem ettől az országtól.

Leírom, hogy mi történt, hogy mindenki képben legyen. A Facebook oldalunkra Szabi posztolt egyet, amiben egy autót hirdet. Ezt a hirdetést én töröltem, mert szerintem sem a klubhoz, sem az autóhoz nem köthető. Mi nyolc évig kibirtuk, hogy nem posztoltunk sem ide, sem a facebookra az eladó vackainkat. Ezen Szabi felbosszantotta magát, ezt láthatjátok itt a fórumon. Ha bárkinek eladó Fordja van, vagy bármi Fordos témában segítségre vagy alkatrészre van szüksége, én szívesen segítek, de nem ez a fórum és a klub FB oldala a helye az ilyen OFF témáknak.
Szabi! Ha neked valami bajod van velem, az még mindig csak a Te bajod. Ez engem nem érdekel. A frusztrációidról nem én tehetek és talán nem is ez az ország. Sajnálom, hogy így a szívedre vetted ezt a dolgot!

Avatar
Sidaries
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 3188
Csatlakozott: 2008.09.04. 14:23
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Sidaries » 2016.06.01. 08:16

Még annyit fűznék hozzá, hogy nem lapításról volt szó, együtt beszéltük meg Bopattal és Atival, hogy leszedjük a posztot. Viszont a netünk erősen korlátozott volt, ahogy az időnk is. Valamint az Ati telefonja nem jelezte, hogy kié a poszt, fórumot meg nem olvastunk. Gondoltuk elég jelzésértékű lesz maga a törlés is.

A klub facebook oldala nem apróhirdetési újság. Nekem is vannak eladó cuccaim, de soha eszembe nem jutott, hogy felrakjam oda, csak mert ott sok ember látja és hátha hamarabb elviszik. Még akkor sem, ha belerakunk a hirdetésbe egy kis Deloreanes utalást.

Avatar
Flux_Claudia
Időfigyelő
Időfigyelő
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2015.09.10. 17:31

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Flux_Claudia » 2016.06.01. 10:37

Én nem szeretnék ebbe beleszólni, de lenne Forddal kapcsolatos kérdésem. ;)

Bátyám autóversenyző. Szlalom versenyeken indul és mondta, hogy szívesen viselne egy szép nagy delo klubbos matricát az autóján. Kis reklám lenne.
Itt van pár kép az autóról. Még nincs tele matricázva úgyhogy van hely bőven.
Mit szóltok hozzá?


Vissza: “DMC-12”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 19 vendég