Csevegő szoba.

Magyar Delorean Klub fóruma
Avatar
Gergő
Időáramkör-technikus
Időáramkör-technikus
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2010.05.07. 19:14
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Gergő » 2012.11.28. 22:06

Tényleg, mi van ezzel a "trékép" dologgal? Valamit hallottam fél füllel... (nem is tudom, szifonon van-e ájgó...)

Van Igo szifonra is. Ha nincs "okosítva" a teló akkor le lehet rá tölteni a store-ról. 17 Euro Magyarország és Románia térképpel, Európa térképpel 65 Euro. Ha jailbreakkelve van a teló, akkor ugyanúgy fel lehet rá tölteni, mint droidra. A gyári térképalkalmazás nem túl jó, de azért elvisz oda ahová kell, de sokkal fapadosabb, mint az Igo, illetve szerintem nem is offline.

Avatar
Zeus SH
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 823
Csatlakozott: 2010.11.26. 14:47

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Zeus SH » 2012.11.28. 22:29

Van Igo szifonra is. Ha nincs "okosítva" a teló akkor le lehet rá tölteni a store-ról. 17 Euro Magyarország és Románia térképpel, Európa térképpel 65 Euro. Ha jailbreakkelve van a teló, akkor ugyanúgy fel lehet rá tölteni, mint droidra. A gyári térképalkalmazás nem túl jó, de azért elvisz oda ahová kell, de sokkal fapadosabb, mint az Igo, illetve szerintem nem is offline.

Igen, én is úgy tudom, hogy csak online térképe van, de fél füllel hallottam valamit, hogy valami nem oké vele... de mivel nem vagyok érintett a témában, nem igazán figyeltem...
”Általános mozgósítást rendeltem el! Akinek nincs repülője, az legalább lőjön a levegőbe!”
Zapp Brannigen

Avatar
Gergő
Időáramkör-technikus
Időáramkör-technikus
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2010.05.07. 19:14
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Gergő » 2012.11.28. 22:55

Annyira nem vagyok otthon a témában, de majd biztos lesz valaki aki kijavít, vagy kiegészít. Úgy tudom, hogy korábban a Google Maps alapján ment IOS-on a navigáció, ami jól is működött, nyilván a több éves múlt miatt. Az Apple-nél úgy gondolták, hogy készítenek saját navigációt, ezt meg is tették, csak nem sikerült valami jól. Mondjuk a normális navigáció Igo-nál kezdődik, úgyhogy én azt sem bánnám, ha nem is lenne benne gyári...

Avatar
Zeus SH
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 823
Csatlakozott: 2010.11.26. 14:47

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Zeus SH » 2012.11.28. 23:20

Tényleg, szifon ment a fényképekhez gps infót?
”Általános mozgósítást rendeltem el! Akinek nincs repülője, az legalább lőjön a levegőbe!”
Zapp Brannigen

Avatar
Gergő
Időáramkör-technikus
Időáramkör-technikus
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2010.05.07. 19:14
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Gergő » 2012.11.28. 23:44

Van rajta geotagging. Térképen megjeleníti, hogy hol készült a kép, de arra még nem jöttem rá, hogy a GPS koordináták hogyan varázsolhatóak elő. Mondjuk még csak most ismerkedem a rendszerrel.

Avatar
Zeus SH
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 823
Csatlakozott: 2010.11.26. 14:47

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Zeus SH » 2012.11.29. 07:44

Az EXIF infók között van a GPS is.
Egyébként az Android is meg tudja mutatni térképen (guglimeps) hogy hol készült a fotó, ez ai iGO is kezeli ezt a dolgot, a térképen alapból látszik, hogy hol készítettél fotókat.
”Általános mozgósítást rendeltem el! Akinek nincs repülője, az legalább lőjön a levegőbe!”
Zapp Brannigen

Avatar
Zeus SH
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 823
Csatlakozott: 2010.11.26. 14:47

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Zeus SH » 2012.11.29. 11:43

Közben felelevenítem a három oldallal ezelőtti hozzászólásom, mely szerint "occsóé" szeretnék Galaxy S2-höz jutni... ;)

Valami szépet szeretnék, nem karcost, nem széthekkeltet, nem függőt (esetleg T-s lehet), nem 70-ért...
Tudom nem egyszerű igények, de azért próbálkozok, hátha valakinek a látóterébe kerül egy ilyen.
”Általános mozgósítást rendeltem el! Akinek nincs repülője, az legalább lőjön a levegőbe!”
Zapp Brannigen

Avatar
Gergő
Időáramkör-technikus
Időáramkör-technikus
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2010.05.07. 19:14
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Gergő » 2012.11.29. 12:12

Közben felelevenítem a három oldallal ezelőtti hozzászólásom, mely szerint "occsóé" szeretnék Galaxy S2-höz jutni... ;)

Valami szépet szeretnék, nem karcost, nem széthekkeltet, nem függőt (esetleg T-s lehet), nem 70-ért...
Tudom nem egyszerű igények, de azért próbálkozok, hátha valakinek a látóterébe kerül egy ilyen.

Samsung Galaxy S Andvance-t nézted már? Kicsit gyengébb, mint az S2, viszont újonnan 58 491 Forint Dominó kártyával a T-Mobile webshopban...

Avatar
Zeus SH
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 823
Csatlakozott: 2010.11.26. 14:47

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Zeus SH » 2012.11.29. 13:14

Samsung Galaxy S Andvance-t nézted már? Kicsit gyengébb, mint az S2, viszont újonnan 58 491 Forint Dominó kártyával a T-Mobile webshopban...

Nem, nem néztem még. Az S2 többek között a barkácshajlamom miatt érdekel, ahhoz sokkal több mindent be tudok szerezni, nagyobb a népszerűsége is a barkácsolgatós fórumokon.
Az S Advance ehhez képest annyira nem perspektivikus, jobban rá lennék szorulva a gyártóra, amit nem igazán szeretek.

A Blade is ezért lett a kedvencem, mert eléggé függetlenné vált a gyártótól, ezerféle rom, patch, akármi keríthető hozzá, ezek jobban testre szabhatók, mint egy "egyéb" telefon esetében.
”Általános mozgósítást rendeltem el! Akinek nincs repülője, az legalább lőjön a levegőbe!”
Zapp Brannigen

Avatar
Gergő
Időáramkör-technikus
Időáramkör-technikus
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2010.05.07. 19:14
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Gergő » 2012.11.29. 13:26

Samsung Galaxy S Andvance-t nézted már? Kicsit gyengébb, mint az S2, viszont újonnan 58 491 Forint Dominó kártyával a T-Mobile webshopban...

Nem, nem néztem még. Az S2 többek között a barkácshajlamom miatt érdekel, ahhoz sokkal több mindent be tudok szerezni, nagyobb a népszerűsége is a barkácsolgatós fórumokon.
Az S Advance ehhez képest annyira nem perspektivikus, jobban rá lennék szorulva a gyártóra, amit nem igazán szeretek.

A Blade is ezért lett a kedvencem, mert eléggé függetlenné vált a gyártótól, ezerféle rom, patch, akármi keríthető hozzá, ezek jobban testre szabhatók, mint egy "egyéb" telefon esetében.

Vaterán találtam egyet elfogadható áron... Ha gondolod nézd meg.


Avatar
Zeus SH
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 823
Csatlakozott: 2010.11.26. 14:47

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Zeus SH » 2012.11.29. 14:20

Vaterán találtam egyet elfogadható áron... Ha gondolod nézd meg.



Nem rossz, nem rossz, de túl sok nap van még hátra. Ez simán fel fog menni a villámár közelébe addigra...
”Általános mozgósítást rendeltem el! Akinek nincs repülője, az legalább lőjön a levegőbe!”
Zapp Brannigen

Avatar
Zeus SH
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 823
Csatlakozott: 2010.11.26. 14:47

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Zeus SH » 2012.11.30. 22:08

Tényleg, mi van ezzel a "trékép" dologgal? Valamit hallottam fél füllel... (nem is tudom, szifonon van-e ájgó...)

Na, okosodtam: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

”Általános mozgósítást rendeltem el! Akinek nincs repülője, az legalább lőjön a levegőbe!”
Zapp Brannigen

Avatar
neodd
Időfigyelő
Időfigyelő
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2012.08.12. 19:20
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: neodd » 2012.11.30. 22:26


Na, okosodtam: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

[youtubehttp://www.youtube.com/watch?v=stPzkJCbMKE[/youtube]
Ez mindent megmagyaráz... :mrgreen:

Avatar
Zeus SH
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 823
Csatlakozott: 2010.11.26. 14:47

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Zeus SH » 2012.12.03. 20:45

Vaterán találtam egyet elfogadható áron... Ha gondolod nézd meg.



Nem rossz, nem rossz, de túl sok nap van még hátra. Ez simán fel fog menni a villámár közelébe addigra...

Voilá, elment villámáron... Ennyit amúgy sem szerettem volna érte adni, de ennek ellenére bosszant.

Péntek délelőtt ígértek nekem egy 0 perces T függő S3-at 92-ért baráti alapon. Tökre lelkes voltam, csak hobbiból nézegettem, mennyiért megy el az S2... Erre ma este hatkor kiderült, nem nem jön össze az S3... :cry:
”Általános mozgósítást rendeltem el! Akinek nincs repülője, az legalább lőjön a levegőbe!”
Zapp Brannigen

Avatar
Gergő
Időáramkör-technikus
Időáramkör-technikus
Hozzászólások: 40
Csatlakozott: 2010.05.07. 19:14
Tartózkodási hely: Salgótarján

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Gergő » 2012.12.04. 13:14

Vaterán találtam egyet elfogadható áron... Ha gondolod nézd meg.



Nem rossz, nem rossz, de túl sok nap van még hátra. Ez simán fel fog menni a villámár közelébe addigra...

Voilá, elment villámáron... Ennyit amúgy sem szerettem volna érte adni, de ennek ellenére bosszant.

Péntek délelőtt ígértek nekem egy 0 perces T függő S3-at 92-ért baráti alapon. Tökre lelkes voltam, csak hobbiból nézegettem, mennyiért megy el az S2... Erre ma este hatkor kiderült, nem nem jön össze az S3... :cry:

Előbb-utóbb biztosan találsz egyet elfogadható áron...


Vissza: “DMC-12”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 293 vendég