Delorean.hu költözés

Magyar Delorean Klub fóruma
Avatar
Zeus SH
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 823
Csatlakozott: 2010.11.26. 14:47

Re: Delorean.hu költözés

HozzászólásSzerző: Zeus SH » 2012.07.03. 08:04

A fényképeim fenn vannak a picasa-n (link a találkozós topicban), az SD felvételek feltöltését most indítottam el, délután ha minden igaz, elindíthatom a HD-s mappa töltögetését.
”Általános mozgósítást rendeltem el! Akinek nincs repülője, az legalább lőjön a levegőbe!”
Zapp Brannigen

Avatar
Sidaries
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 3188
Csatlakozott: 2008.09.04. 14:23
Kapcsolat:

Re: Delorean.hu költözés

HozzászólásSzerző: Sidaries » 2012.07.03. 16:09

A fényképeim fenn vannak a picasa-n (link a találkozós topicban), az SD felvételek feltöltését most indítottam el, délután ha minden igaz, elindíthatom a HD-s mappa töltögetését.

Mivel a Picasáról nem lehet egyben letölteni a cuccot, ezért szerintem jó lenne, ha azt is feltöltenéd.
Kösz a videókat!

Avatar
Zeus SH
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 823
Csatlakozott: 2010.11.26. 14:47

Re: Delorean.hu költözés

HozzászólásSzerző: Zeus SH » 2012.07.04. 07:12

Mivel a Picasáról nem lehet egyben letölteni a cuccot, ezért szerintem jó lenne, ha azt is feltöltenéd.
Kösz a videókat!
Rendben, pakolom felfelé, bár én is benne hagytam minden rossz képet, ugyanis karakteres felületről nyomom, előtte nem nézegettem át.
”Általános mozgósítást rendeltem el! Akinek nincs repülője, az legalább lőjön a levegőbe!”
Zapp Brannigen

Avatar
Zeus SH
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 823
Csatlakozott: 2010.11.26. 14:47

Re: Delorean.hu költözés

HozzászólásSzerző: Zeus SH » 2012.07.04. 15:38

Dombon ülő vadászkutya legyek, ha értem... Az összes feltöltött file után megáll az ftp, állandóan újra kell kapcsolódnom. Ami miatt abszolút nem értem a dolgot az, hogy ubuntu alól a midnight commanderrel is nekifutottam ennek a dolognak, s az "csak" 6-8-20-30 fájlonként "állt be". De beállt ez is és nem találom a logikát benne, hisz ha 6 file átmegy, a 7.-iknek is mennie kell(ene).
Azt meg abszolút nem értem, hogy windows alól meg az összes kipróbált kliensem beáll egy file után, kezdve a total commanderrel...
Pedig elvileg olyan egyszerű ez a dolog, mint a satu: vagy megy, vagy nem... ráadásul csak tőlem vannak ilyen gondok, képtelen vagyok rájönni mi a bánat van... már kikapcsoltam a windóz tűzfalat, csináltam DMZ-t, próbáltam portforwardolni, mindenhogy ugyanaz az eredmény.
Ami nagyon fura, hogy ha egy file-t töltök fel, akkor 100%-nál megáll, nyomok egy cancelt, "lezsibbad", nyomok egy disconnectet, s reconnectnél láthatom, hogy hibátlanul fenn van a file. Ha több fájlt töltök fel, a következőt létrehozza 0 byte mérettel, s ott fekszik meg. Érthetetlen.

Lehet hogy berágok mint a facsavar és belerakom egy irgalmatlan nagy zipbe a hiányzó fájlokat... Sid, mennyire lenne ez rossz neked? Ha nagyon rossz, apránként feltöltögetem, csak jó pár nap lesz, bár szerencsére a legnagyobbat (a 2 és 0,5 gigást, amin az autószerelő srácnak magyarázol) már feltöltöttem, illetve a fél gigás részét akkor indítottam el, mikor hazaindultam.
”Általános mozgósítást rendeltem el! Akinek nincs repülője, az legalább lőjön a levegőbe!”
Zapp Brannigen

Avatar
Zsolt
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 2767
Csatlakozott: 2008.09.04. 11:38
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Delorean.hu költözés

HozzászólásSzerző: Zsolt » 2012.07.04. 16:20

Éppen töltögetem le róla a képeket, lehet, hogy az kavar be.

Avatar
Mr.Crowley
Időfigyelő
Időfigyelő
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2011.10.26. 13:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Delorean.hu költözés

HozzászólásSzerző: Mr.Crowley » 2012.07.04. 16:28

Éppen töltögetem le róla a képeket, lehet, hogy az kavar be.
Én is töltögettem le néha, de többnyire este 11 után és reggel 8 előtt. De ha mégis miattam volt, bocsi! :oops:
(egyébként nekem is megszakadt néha a kapcsolat, illetve volt olyan file amit nem engedett letölteni: "fájl hiányzik" vagy "hibás fájl".)
Mr.Crowley

Avatar
Zsolt
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 2767
Csatlakozott: 2008.09.04. 11:38
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Delorean.hu költözés

HozzászólásSzerző: Zsolt » 2012.07.04. 16:48

Én ebben a pillanatban hagytam abba a letöltést, ezért részemről szabad a pálya. ;)

Avatar
Sidaries
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 3188
Csatlakozott: 2008.09.04. 14:23
Kapcsolat:

Re: Delorean.hu költözés

HozzászólásSzerző: Sidaries » 2012.07.04. 17:10

Néhány esetben tényleg van ez a megszakadós hiba és képtelen vagyok rájönni az okára. A timeout már 10000-en van...
A zip engem egyáltalán nem zavar, jöhet úgy is nyugodtan.
A hibás file akkor szokott előjönni, ha ékezet van valahol. Főleg az ő ű í a szívás.

Avatar
p-parker
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2009.03.07. 16:55
Tartózkodási hely: Szolnok megye.
Kapcsolat:

Re: Delorean.hu költözés

HozzászólásSzerző: p-parker » 2012.07.04. 18:21

Nekem is nagyon nehezen sikerült a letöltögetés ,de assztem a gépemmel van baj ....

Avatar
Zeus SH
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 823
Csatlakozott: 2010.11.26. 14:47

Re: Delorean.hu költözés

HozzászólásSzerző: Zeus SH » 2012.07.04. 18:34

Én cross-platform ügyileg kerülni szoktam az ékezeteket, így ezzel nincs gond. Ez valami fura "misztikus" hiba, nem a felhasználók mennyiségétől függ. Egész egyszerűen a fájlvégnél jön elő ez, illetve a következő lépésnél. Szerintem nem is a timeout-tal lesz gond, mert próbáltam mindenféle keep alive dolgot állítgani, a végén már 15 másodpercenként is küldeni, de nem használt.
Délelőtt már azon izgultam, hogy vajon hány felhasználóm "szorult be", s mikor közli a szerver, hogy várjak a soromra, mert az összes kapcsolat foglalt.
Mindegy, holnap bezipelem ami nincs még fenn, s egy bazi nagy file-ban feltöltöm. Érdekes, hogy egyébként meg egész szépen, stabilan megy a kapcsolat, nyugodtan ott merem hagyni a bazi nagy feltöltést is, tuti nem akad el.
”Általános mozgósítást rendeltem el! Akinek nincs repülője, az legalább lőjön a levegőbe!”
Zapp Brannigen

Avatar
Sidaries
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 3188
Csatlakozott: 2008.09.04. 14:23
Kapcsolat:

Re: Delorean.hu költözés

HozzászólásSzerző: Sidaries » 2012.07.04. 18:37

Nem nagyon tudok megoldást.
Viszont a meglevőkből kiválogattam pár képet és elküldtem Zsoltnak a cuccot. Remélhetőleg napokon belül mindenki olvashatja a beszámolót.

Avatar
Zsolt
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 2767
Csatlakozott: 2008.09.04. 11:38
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Delorean.hu költözés

HozzászólásSzerző: Zsolt » 2012.07.04. 20:48

Nem nagyon tudok megoldást.
Viszont a meglevőkből kiválogattam pár képet és elküldtem Zsoltnak a cuccot. Remélhetőleg napokon belül mindenki olvashatja a beszámolót.
Készen van.
Csak kontrollra vár és részemről mehet.

Avatar
Sidaries
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 3188
Csatlakozott: 2008.09.04. 14:23
Kapcsolat:

Re: Delorean.hu költözés

HozzászólásSzerző: Sidaries » 2012.07.07. 09:54

Úgy látom mindenki fel és lemásolta a szükséges videókat. Most leszedem én is, aztán lekapcsolom a szervert. Ha bárkinek kell valami, szóljon!

Avatar
Sidaries
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 3188
Csatlakozott: 2008.09.04. 14:23
Kapcsolat:

Re: Delorean.hu költözés

HozzászólásSzerző: Sidaries » 2012.07.07. 11:22

Zeus, te is végeztél a feltöltéssel?

Avatar
Zeus SH
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 823
Csatlakozott: 2010.11.26. 14:47

Re: Delorean.hu költözés

HozzászólásSzerző: Zeus SH » 2012.07.07. 14:03

Sajnos egyelore nem, mindig megszakad a feltolfes. Raadasul most nem is tudok ranezni hol tart, mert nem vagyok otthon. De estere megnezem.. 2,5G-nak kene lennie a zip-nek,ha ez segit.
”Általános mozgósítást rendeltem el! Akinek nincs repülője, az legalább lőjön a levegőbe!”
Zapp Brannigen


Vissza: “DMC-12”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 31 vendég