Vissza a jövőbe...

Magyar Delorean Klub fóruma
Avatar
sztriki
Időparadoxonelőállító
Időparadoxonelőállító
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2009.08.29. 12:54

Re: Vissza a jövőbe...

HozzászólásSzerző: sztriki » 2014.07.29. 09:39

Eddig az összes londoni Secret Cinema BTTF előadás elmaradt :(

Van 2 hetük, hogy összekapják magukat, mert szétcsapok a hülye angolok-angol hülyék között ;)
Viszem én is a moslékkeverő-fát, ha sokáig buherákolnak. Amennyire ki tudtam venni a különböző cikkekből, a helyi önkormányzattal harcolnak, bár volt itt pár napig elég komoly vihar, villámokkal (autentikusabb lenne :D), lehet, hogy az is betett nekik. Melyik napra van jegyed?

Avatar
sztriki
Időparadoxonelőállító
Időparadoxonelőállító
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2009.08.29. 12:54

Re: Vissza a jövőbe...

HozzászólásSzerző: sztriki » 2014.07.29. 12:02

Eddig az összes londoni Secret Cinema BTTF előadás elmaradt :(

Van 2 hetük, hogy összekapják magukat, mert szétcsapok a hülye angolok-angol hülyék között ;)
Viszem én is a moslékkeverő-fát, ha sokáig buherákolnak. Amennyire ki tudtam venni a különböző cikkekből, a helyi önkormányzattal harcolnak, bár volt itt pár napig elég komoly vihar, villámokkal (autentikusabb lenne :D), lehet, hogy az is betett nekik. Melyik napra van jegyed?

gondolom 2 hét múlvára...
Ami ugye egy héten lesz, ami hét napból áll...persze a kérdést úgy is feltehettem volna, hogy "melyik napra van pontosan jegyed a Secret Cinema Vissza a Jövőbe c. filmen alapuló előadására, és milyen időintervallumban fogsz London ködös, ámbátor az elmúlt hetekben meglehetősen nyárias városában tartózkodni", de gondoltam érthető lesz az eredeti változat is. :roll:

Avatar
Szabi
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 751
Csatlakozott: 2013.11.23. 11:27

Re: Vissza a jövőbe...

HozzászólásSzerző: Szabi » 2014.07.29. 13:15

Ami ugye egy héten lesz, ami hét napból áll...persze a kérdést úgy is feltehettem volna, hogy "melyik napra van pontosan jegyed a Secret Cinema Vissza a Jövőbe c. filmen alapuló előadására, és milyen időintervallumban fogsz London ködös, ámbátor az elmúlt hetekben meglehetősen nyárias városában tartózkodni", de gondoltam érthető lesz az eredeti változat is. :roll:
Mindenki nyugodjon le, az előbb Skynet (aki nem utazik) piszkálódott, én (aki utazik) csak most tudok válaszolni:
tehát a pontos dátum aug. 14., és aug. 11-től 15-ig leszek ott. Mármint Londonban, nem az előadáson. Szerencsére nem ez az elsődleges programpont, de azért zabos leszek, ha addig sem bírják beindítani az előadásokat.

Ui: Skynet egyébként amolyan helyi Piszkos Fred, nem kell zokon venni, ha b@szogat vagy netán gyomron szúr egy konyhakéssel, mert mélyen legbelül egy barátságos és kedves ember van elveszve benne. Valahol. Talán. :)

Avatar
Sidaries
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 3188
Csatlakozott: 2008.09.04. 14:23
Kapcsolat:

Re: Vissza a jövőbe...

HozzászólásSzerző: Sidaries » 2014.07.29. 13:46

Ui: Skynet egyébként amolyan helyi Piszkos Fred, nem kell zokon venni, ha b@szogat vagy netán gyomron szúr egy konyhakéssel, mert mélyen legbelül egy barátságos és kedves ember van elveszve benne. Valahol. Talán. :)

:D :D

Avatar
Szabi
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 751
Csatlakozott: 2013.11.23. 11:27

Re: Vissza a jövőbe...

HozzászólásSzerző: Szabi » 2014.07.29. 15:18

Ezt majd megbeszéljük, ha hátbaszúrtalak egy kagylónyelű késsel. A konyhakés akkor kell, ha az eredeti eszközt szeretnéd eltávolíttatni.

Fülig Jimmy szokott kagylónyelű késsel hátbaszúrni, Piszkos Fred módszerében nem vagyok biztos, de az Öreg mindig kavarja, ezért logikusabb tőle egy hosszadalmas haldoklást okozó hasbaszúrás ;)

Avatar
sztriki
Időparadoxonelőállító
Időparadoxonelőállító
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2009.08.29. 12:54

Re: Vissza a jövőbe...

HozzászólásSzerző: sztriki » 2014.07.29. 18:20

Ingáb vagyog Fülik Jimmnyi jomnnyi Jimmy nem kivánt törlenttő mind a piszok fred. A késem mek valami matrószba hatytam.
Asz Neduddgi a Törökk Zultán, nem issmered 5...

Mondjuk nem igazán értem a sztriki felháborodását (2 hét múlva egy darab nap van, nem hét), de mivel messze van, nem töröm magam a késeléssel.

Fel nem háborodtam, csak gondoltam, fricskára lehet fricskával válaszolni. Egyébként, ha tovább akarom horgolni a társalgás terítőjét egy új sorral, akkor a matek alapján a Szabi által tegnap említett 2 hét múlva augusztus 11-ét jelentené, viszont 14-ére van jegye, így a kérdésem szerintem teljesen jogos volt. :)

Avatar
Szabi
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 751
Csatlakozott: 2013.11.23. 11:27

Re: Vissza a jövőbe...

HozzászólásSzerző: Szabi » 2014.07.29. 19:22

Egyébként, ha tovább akarom horgolni a társalgás terítőjét egy új sorral, akkor a matek alapján a Szabi által tegnap említett 2 hét múlva augusztus 11-ét jelentené, viszont 14-ére van jegye, így a kérdésem szerintem teljesen jogos volt. :)
Nodeviszont szétcsaphatok én már aug. 11-én is az előadás szervezői között, még ha csak 14-én is lesz az előadás, nem? :)
Maradok 10-telettel:
Fülik Hopkincs

Avatar
sztriki
Időparadoxonelőállító
Időparadoxonelőállító
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2009.08.29. 12:54

Re: Vissza a jövőbe...

HozzászólásSzerző: sztriki » 2014.07.29. 19:31

Nodeviszont szétcsaphatok én már aug. 11-én is az előadás szervezői között, még ha csak 14-én is lesz az előadás, nem? :)
Maradok 10-telettel:
Fülik Hopkincs
Nem, mert addigra én fogok, ha a 10-i banzájt is lefújják! Nem csak a látzaddért. Ruggom majd ökett.

Avatar
Szabi
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 751
Csatlakozott: 2013.11.23. 11:27

Re: Vissza a jövőbe...

HozzászólásSzerző: Szabi » 2014.08.07. 17:40

Sztriki, kaptal mar ertesitot, hogy hova kell menni? Korabbi resztvevok mar megirtak itt-ott a neten, hogy melyik metromegallo a gyulekezohely, de azert nem artana megerositest kapni a szervezoktol.

Avatar
sztriki
Időparadoxonelőállító
Időparadoxonelőállító
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2009.08.29. 12:54

Re: Vissza a jövőbe...

HozzászólásSzerző: sztriki » 2014.08.11. 02:37

Sztriki, kaptal mar ertesitot, hogy hova kell menni? Korabbi resztvevok mar megirtak itt-ott a neten, hogy melyik metromegallo a gyulekezohely, de azert nem artana megerositest kapni a szervezoktol.
Nemtom, hogy olvasod -e, e-mailt küldök holnap úgyis, Hackney Wick állomáson van a gyülekezőhely, metró nem jár oda, csak Overground (londoni HÉV), viszont egy megállóra van a metró, úgyhogy nem gáz.
Ma este voltam a műsoron, óriási volt, nem akarok egyelőre lelőni semmit, hátha Szabi tényleg olvassa, de egy Vissza a jövőbe fannak, ez valami elképesztő esemény volt, ugráltam fel-alá meg futkostam, hogy jobban lássak, mint egy hülyegyerek. A kocsi meg uuuuuuhderohadtjólnézki, most megint rámjött az agybaj, hogy "egyszer még, Jennifer..." :-).

Avatar
Szabi
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 751
Csatlakozott: 2013.11.23. 11:27

Re: Vissza a jövőbe...

HozzászólásSzerző: Szabi » 2014.08.15. 21:10

Na megjöttem a ködös Albionból, tényleg életre szóló élmény volt a Vissza a jövőbe előadás, jövő utáni héten megírom a blogon.

Sztriki, köszönöm az instrukciókat, ott ültünk a legjobb helyen, állat volt! :)

Avatar
sztriki
Időparadoxonelőállító
Időparadoxonelőállító
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2009.08.29. 12:54

Re: Vissza a jövőbe...

HozzászólásSzerző: sztriki » 2014.08.16. 15:12

Na megjöttem a ködös Albionból, tényleg életre szóló élmény volt a Vissza a jövőbe előadás, jövő utáni héten megírom a blogon.

Sztriki, köszönöm az instrukciókat, ott ültünk a legjobb helyen, állat volt! :)
Király, van 1-2 elég szar fényképem az eldobható kamerából, majd felrakok párat. Kis híján infarktust kaptam, mikor mondtad, hogy a filmet valószínűleg meg se nézitek. :lol:

Avatar
Szabi
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 751
Csatlakozott: 2013.11.23. 11:27

Re: Vissza a jövőbe...

HozzászólásSzerző: Szabi » 2014.08.16. 17:12

A fene se tudta, hogy mire készülnek :) Amúgy is nagyon béna volt a kommunikáció, valamikor csütörtökön délben küldték az emailt, hogy csütörtökön délután hol lesz a találkozó, én már csak utólag olvastam. Ott a helyszínen sem mondtak semmit a programról a film kezdete előtti percekig. Ja, és a Hill Valley-i nyomdában szereztem egy plakátot, ami az óratorony 1880-as (!!!) felavatasáról szól :) Szóval kicsit még rákészülhettek volna erre a dologra.

Avatar
p-parker
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2009.03.07. 16:55
Tartózkodási hely: Szolnok megye.
Kapcsolat:

Re: Vissza a jövőbe...

HozzászólásSzerző: p-parker » 2014.08.17. 07:53

Van egy elég hosszú írás az augusztusi VOX-ban ,az el nem készült folytatásokról ,és megemlítik a Vissza a jövőbe 4. részét is "amire csak várunk,és várunk ...."
Pedig az én véleményem szerint ezzel a három résszel lett kerek a történet !Persze nyilván szívesen látnám (láttam volna) a kedvenceinket egy következő részben is ,de az eredeti (DeLorean-) időgép megsemmisülése valóban pont volt az I-re .
Nektek erről mi a véleményetek ?

Avatar
p-parker
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2009.03.07. 16:55
Tartózkodási hely: Szolnok megye.
Kapcsolat:

Re: Vissza a jövőbe...

HozzászólásSzerző: p-parker » 2014.08.17. 09:59

Elmehetnének a mozdonnyal 1885-be, mert ott van még egy Delorean, amivel a Doc odament .....
De azt nem szabad bántani ,mert akkor Marty nem jut Back to the Future ! ;)
Max vihetnének egy kanna benzint és akkor megkönnyítik a korábbi dolgukat ! :D


Vissza: “DMC-12”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Google [Bot] valamint 170 vendég