Rajongói találkozó

Magyar Delorean Klub fóruma
Avatar
Peti
Időfigyelő
Időfigyelő
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2015.11.16. 13:58

Re: Rajongói találkozó

HozzászólásSzerző: Peti » 2015.11.16. 15:05

Erre gondolsz?
http://cosplay.hu/2015-oszi-cosplay-par ... y-12842.cp
Én valamelyik idei Cosplay bulira még tervezek kimenni, de ez pont nem jó időpontban.
Jelenleg az Anime Krácsony tűnik a legesélyesebbnek (esetleg a Play It), és akkor ott végre kipróbálhatom, hogy álruhában hányan ismernek fel. :D
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/23 ... 650657.jpg

Avatar
Zsolt
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 2767
Csatlakozott: 2008.09.04. 11:38
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Rajongói találkozó

HozzászólásSzerző: Zsolt » 2015.11.16. 16:45

Erre gondolsz?
http://cosplay.hu/2015-oszi-cosplay-par ... y-12842.cp
Én valamelyik idei Cosplay bulira még tervezek kimenni, de ez pont nem jó időpontban.
Jelenleg az Anime Krácsony tűnik a legesélyesebbnek (esetleg a Play It), és akkor ott végre kipróbálhatom, hogy álruhában hányan ismernek fel. :D
https://s-media-cache-ak0.pinimg.com/23 ... 650657.jpg
A kispesti rendezvény azért tűnik érdekesnek számomra mert ígérnek Star Trek-es vonalat is.

Avatar
Peti
Időfigyelő
Időfigyelő
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2015.11.16. 13:58

Re: Rajongói találkozó

HozzászólásSzerző: Peti » 2015.11.16. 19:16

Ezt nem tudtam. Most hétvégén kimentem nézelődni az Országos Star Wars találkozóra, de ez nagy csalódás volt. A legjobb magyar SW-s Cosplay csapat, az 501-es légió kint sem volt. Pedig ők tényleg nagyon komolyan tolják.

Avatar
Szabi
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 751
Csatlakozott: 2013.11.23. 11:27

Re: Rajongói találkozó

HozzászólásSzerző: Szabi » 2015.11.16. 20:04

Ezt nem tudtam. Most hétvégén kimentem nézelődni az Országos Star Wars találkozóra, de ez nagy csalódás volt. A legjobb magyar SW-s Cosplay csapat, az 501-es légió kint sem volt. Pedig ők tényleg nagyon komolyan tolják.
Ők azok?

Avatar
Zsolt
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 2767
Csatlakozott: 2008.09.04. 11:38
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Rajongói találkozó

HozzászólásSzerző: Zsolt » 2015.11.16. 20:28

Ezt nem tudtam. Most hétvégén kimentem nézelődni az Országos Star Wars találkozóra, de ez nagy csalódás volt. A legjobb magyar SW-s Cosplay csapat, az 501-es légió kint sem volt. Pedig ők tényleg nagyon komolyan tolják.
Egy időben a magyar Star Wars klub az egyik legaktívabb klub volt európa szinten és csak egy volt. Most nem tudom, hogy mennyi van összesen, meg hogy mennyire aktívak, mert nem vagyok SW fanatikus. A legelső Pecsában rendezett nemzetközi sci-fi kiállításon még ott voltam, ahol a filmben használatos űrhajó maketteket és jelmezeket is elhozták. Volt ott SW és Star Trek kellékek, Alien filmes replikák, életnagyságú Robotzsaru meg ilyenek. :)
Még külön fotó jegy is volt a belépő mellé ami valahol meg is van, a fotókkal együtt.
Akkor még nem voltak japán rajzfilmek, meg mangák. Viszont kemény harcok voltak a trekerek és a birodalmiak között! :D

Most jut eszembe, japán vonatkozású film mégis csak volt, a Nauszika, a szél harcosai című Miyazaki film, amit valamilyen fatális véletlen folytán játszottak a moziban. Volt szerencsém moziban látni gyermekként, utana meg nem tudtam aludni miatta...

Avatar
p-parker
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2009.03.07. 16:55
Tartózkodási hely: Szolnok megye.
Kapcsolat:

Re: Rajongói találkozó

HozzászólásSzerző: p-parker » 2015.11.16. 20:46

Indy tudna mesélni bőven a 501-esekről ,de sajnos nem jár mostanában itt ... :(

Avatar
Peti
Időfigyelő
Időfigyelő
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2015.11.16. 13:58

Re: Rajongói találkozó

HozzászólásSzerző: Peti » 2015.11.16. 21:01

Zsolt, én ezen a kiállításon ott voltam, de még nagyon fiatal voltam így elég kevés dologra emlékszem belőle. Azt tudom, hogy volt Alien, meg Predator, meg Robotzsaru, meg egy rakás egyéb lény, amiről fogalmam sincs, mi volt, meg néha megmozdult egy lény, és akkor beszartunk. De mivel én még 10 alatt voltam és egyet se láttam ezek közül a filmek közül, így szüleim tuti jobban élvezték, mint mi bátyámmal.
Valamikor megint lehetne ilyen, most már biztosan jobban tudnám értékelni.

Avatar
Zsolt
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 2767
Csatlakozott: 2008.09.04. 11:38
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Rajongói találkozó

HozzászólásSzerző: Zsolt » 2015.11.16. 21:07

Zsolt, én ezen a kiállításon ott voltam, de még nagyon fiatal voltam így elég kevés dologra emlékszem belőle. Azt tudom, hogy volt Alien, meg Predator, meg Robotzsaru, meg egy rakás egyéb lény, amiről fogalmam sincs, mi volt, meg néha megmozdult egy lény, és akkor beszartunk. De mivel én még 10 alatt voltam és egyet se láttam ezek közül a filmek közül, így szüleim tuti jobban élvezték, mint mi bátyámmal.
Valamikor megint lehetne ilyen, most már biztosan jobban tudnám értékelni.
Annó én is csak mentem valakivel, én nem is akartam menni. De tényleg, baromira betojtunk mi is amikor megmozdult valamelyik "szobor".
Utána meg mi nevettünk másokon. :D

Avatar
p-parker
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2009.03.07. 16:55
Tartózkodási hely: Szolnok megye.
Kapcsolat:

Re: Rajongói találkozó

HozzászólásSzerző: p-parker » 2015.11.16. 22:20

Igen ,tudom .

Avatar
Szabi
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 751
Csatlakozott: 2013.11.23. 11:27

Re: Rajongói találkozó

HozzászólásSzerző: Szabi » 2016.04.12. 15:40

Lehet regisztrálni a 23-i találkozóra.


Zsolt, én viszem a "füstölőket" és Mr Fusiont, ha el tudnád hozni a plutóniumkamrát, az klassz lenne. Meg persze a többi relikviát is jó lenne bemutatni, csak azoknak a biztonságos elhelyezése gondot okozhat.

Avatar
Sidaries
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 3188
Csatlakozott: 2008.09.04. 14:23
Kapcsolat:

Re: Rajongói találkozó

HozzászólásSzerző: Sidaries » 2016.04.12. 17:02

Mi van ha beregisztrálódok, de aztán nem megyek el? Csak mert jelenleg éppen így áll a gép. Semmi különös, csak év eleji olajcsere. :D

Avatar
Szabi
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 751
Csatlakozott: 2013.11.23. 11:27

Re: Rajongói találkozó

HozzászólásSzerző: Szabi » 2016.04.13. 00:29

Az emailnyomtatás eddig is így volt. Tavaly odafelé menet el is hagytam a benzinkútnál, de nem érdekelt senkit, adtak új űrlapot, kitöltöttem, beengedtek.

Egymás bevárása szerintem nem teljesíthetetlen feladat, Bopattal tavaly már teszteltük a dolgot, és csodák-csodája: működött. És még rendőri felvezetést is kaptunk ;)

Sid, bakker, ehhez a motorhoz azért nagyon komolyan hozzányúltak. Kellett is, vagy csak biztos ami biztos alapon szorgalmaskodnak?

Avatar
Sidaries
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 3188
Csatlakozott: 2008.09.04. 14:23
Kapcsolat:

Re: Rajongói találkozó

HozzászólásSzerző: Sidaries » 2016.04.13. 07:54

Ennek örülök, mert még nem tudom én elkészülök-e addig. Egyelőre úgy tűnik, hogy igen, de a gyakorlat mindig más.

Nagy baj egyébként nincsen, a blogon ma jön hogy miért is szedték szét ennyire. Annyit azért elspoilerezek, hogy a hengerfejtömítés egyik hengerének az oldala kicsit meg volt égve. Egészében véve semmi komoly, inkább csak biztos ami biztos alapon lett szétkapva, mert egy hónap múlva Írország és nem akartam Frankfurtnál bedögleni.

Avatar
Zsolt
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 2767
Csatlakozott: 2008.09.04. 11:38
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Rajongói találkozó

HozzászólásSzerző: Zsolt » 2016.04.13. 10:32

Gondolkoztam a premieres találkozón.
Szerintem úgy lehetne megoldani, hogy 2 autó közt kellene hagyni egy autónyi helyet, ahová le lehetne tenni a filmes dolgokat.
A ládát, deszkát, stb. A világító Fluxus kondit meg az autóba. Akkor lehetne fotózkodni az autó mellett és lehet készíteni olyan képeket mint ami a filmes plakáton. Elől ott vagyunk az autónál és hátoldal meg könnyen átlátható. Ezért vagy a DeLorean-ek között kellene egy hely, vagy egy helyet kihagyva mondjuk mentos zárná a sort a pickup-al?

Avatar
Peti
Időfigyelő
Időfigyelő
Hozzászólások: 118
Csatlakozott: 2015.11.16. 13:58

Re: Rajongói találkozó

HozzászólásSzerző: Peti » 2016.04.13. 10:40

Jól hangzik, megpróbálok én is kijutni rá.


Vissza: “DMC-12”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 45 vendég