Rajongói találkozó

Magyar Delorean Klub fóruma
Avatar
dubniczkia
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 678
Csatlakozott: 2008.09.04. 20:01
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Rajongói találkozó

HozzászólásSzerző: dubniczkia » 2016.04.13. 12:26

Lehet regisztrálni a 23-i találkozóra.



Faszán megváltoztatták tavalyhoz képest.

Klubok helyfoglalása, együtt parkolás céljából:
A rendezvényen a korábbi gyakorlatnak megfelelő klubok, baráti táraságok számára parkoló-területfoglalási lehetőség nem lesz. Köszönjük mindenki megértését és együttműködését!

OT
Az „Oldtimer Premier Veterán Járművek Találkozóján” az OT rendszámmal ellátott járművek előzetes regisztráció nélkül vehetnek részt. Az akadálytalan bejutás érdekében kérjük, hogy lehetőség szerint minél korábbi időpontot válasszanak az érkezésre. Mivel a parkolót megközelítő utakon már előzni, kerülni megfelelő hely hiányában nem lehet a későbbi érkezésnél előfordulhat hosszabb sorban állás is. A parkolót érkezési sorrendben töltjük fel. Parkolás a rendezőség utasításai szerint lehetséges. Így az egymás mögött érkező járművek valószínűleg egymás mellett fognak parkolni. Kivételt képeznek a túlméretes járművek,melyek elkülönített helyen fognak parkolni.




Tehát összefoglalom:

Kizárólag akkor tudunk egymás mellé parkolni, ha egyidőben érkezünk, illetve valahogy előbb összegyűlünk és úgy megyünk oda.
Ezen az előzetes regisztráció se segít. Illetve: akinek nincs OT rendszáma, annak KELL regisztrálni (szlovák veterán rendszám az nem OT szerintem). Nekik a KINYOMTATOTT válasz e-mailt vinni kell! Akinek van (magyar) OT rendszáma, annak felesleges a regisztráció.


Vagy szarunk az egészre és mindenki áll ahova tud.


Egy egymást összevárós, együtt bemenős buli nem lenne rossz ötlet. Regisztráció pipa.

Avatar
Szabi
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 751
Csatlakozott: 2013.11.23. 11:27

Re: Rajongói találkozó

HozzászólásSzerző: Szabi » 2016.04.13. 13:46

Gondolkoztam a premieres találkozón.
Szerintem úgy lehetne megoldani, hogy 2 autó közt kellene hagyni egy autónyi helyet, ahová le lehetne tenni a filmes dolgokat.
Ezt szerintem nagyon nem értékelné sem a rendezőség, sem a kintrekedt öregautósok. Épp azért szigorítottak a szabályokon, mert tavaly sokan kiszorultak a helyhiány miatt, miközben egész fiatal autókkal bepofátlankodtak a korán érkezők. Mondjuk szerintem inkább azon kellett volna szigorítani, hogy hány éves autók mehetnek be és egy típusból hány darab. Mondjuk Deloreanből sosem lehet elég sok :), de 30 Bogár meg 25 Trabant azért túlzás. Ráadásul a legtöbb kocsit otthagyják bezárva egész napra, beleülni nem lehet, kérdezni nincs kitől, ennek mi értelme?

A plutóniumláda és egyéb nehéz cuccok elhelyezésére én Sid és Skynet csomagtartó-fedelét javaslom :D

Avatar
dubniczkia
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 678
Csatlakozott: 2008.09.04. 20:01
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Rajongói találkozó

HozzászólásSzerző: dubniczkia » 2016.04.13. 14:37

Gondolkoztam a premieres találkozón.
Szerintem úgy lehetne megoldani, hogy 2 autó közt kellene hagyni egy autónyi helyet, ahová le lehetne tenni a filmes dolgokat.
Ezt szerintem nagyon nem értékelné sem a rendezőség, sem a kintrekedt öregautósok. Épp azért szigorítottak a szabályokon, mert tavaly sokan kiszorultak a helyhiány miatt, miközben egész fiatal autókkal bepofátlankodtak a korán érkezők. Mondjuk szerintem inkább azon kellett volna szigorítani, hogy hány éves autók mehetnek be és egy típusból hány darab. Mondjuk Deloreanből sosem lehet elég sok :), de 30 Bogár meg 25 Trabant azért túlzás. Ráadásul a legtöbb kocsit otthagyják bezárva egész napra, beleülni nem lehet, kérdezni nincs kitől, ennek mi értelme?

A plutóniumláda és egyéb nehéz cuccok elhelyezésére én Sid és Skynet csomagtartó-fedelét javaslom :D

Igen, a külső parkolóban legalább olyan érdekes kocsik voltak mint bent. Trabi és bogár azért van sok, mert azok a klubok szervezik.

Avatar
dubniczkia
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 678
Csatlakozott: 2008.09.04. 20:01
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Rajongói találkozó

HozzászólásSzerző: dubniczkia » 2016.04.13. 14:40

Mentos (ha olvasod)! Elhozod nekem Biatorbágyra -- ha ott leszel -- a tavalyi polómat? :) Köszi előre is!

Avatar
Bopat
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 3984
Csatlakozott: 2009.04.14. 23:51
Tartózkodási hely: BB
Kapcsolat:

Re: Rajongói találkozó

HozzászólásSzerző: Bopat » 2016.04.13. 15:00

Na mi 2 autóval megyünk, szóval mindenképpen együtt kellene lennünk.
Pénteken este Gyömrőn alszunk, szóval nem jövünk messziről.
M0-ás nekem a legjobb, onnan jövünk majd

Avatar
Zsolt
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 2767
Csatlakozott: 2008.09.04. 11:38
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Rajongói találkozó

HozzászólásSzerző: Zsolt » 2016.04.15. 04:07

A pickup eddig senkinek sem tűnt fel, de mindenki tudta miről van szó. Viszont sokkal jobban hangzott mint a kombi.

Avatar
Szabi
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 751
Csatlakozott: 2013.11.23. 11:27

Re: Rajongói találkozó

HozzászólásSzerző: Szabi » 2016.04.15. 17:24

Szabi, a nehéz dolgok elhelyezésére a te fejedet javaslom, lehetőleg úgy, hogy a földön fekszel. :D
Az én fejemen nemhogy egy plutóniumláda, de még egy sapka sem mutat jól, ezért ezt az opciót hanyagoljuk :)

Mentosnak pickupja is lett?
Ez valóban furcsa megnevezés, szerintem a helyes kategória a station wagon, ezért inkább nevezzük vasúti kocsinak ;)

Találkozó akkor a törökbálinti osan parkolójában? M0 mellett van, az M0 pedig az outlethez vezet.
Időpont?
Ez jó lehet, de mikorra is kell az outletben lenni? Ha az OT-s kocsiknak nem kell regisztrálniuk, akkor nem annyira garantált a bejutásunk, ha többszáz OT-s VW Bogár után érkezünk.

Avatar
Zsolt
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 2767
Csatlakozott: 2008.09.04. 11:38
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Rajongói találkozó

HozzászólásSzerző: Zsolt » 2016.04.16. 04:59

Mikorra érdemes menni gyalogosként?
10-re már minden autó a helyén szokott lenni?

Avatar
Szabi
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 751
Csatlakozott: 2013.11.23. 11:27

Re: Rajongói találkozó

HozzászólásSzerző: Szabi » 2016.04.16. 19:00

Mikorra érdemes menni gyalogosként?
10-re már minden autó a helyén szokott lenni?
Szerintem 9-re be fog telni a belső parkoló, kivéve, ha esős lesz az idő.

Avatar
Szabi
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 751
Csatlakozott: 2013.11.23. 11:27

Re: Rajongói találkozó

HozzászólásSzerző: Szabi » 2016.04.16. 19:07

Maradt még egy-két Vissza a jövőbe moziplakát októberről, van olyan klubtag, aki nem kapott?

Továbbá ki akartam ma hajítani a Delóból kiszerelt első rugókat, de hátha kell valakinek szobadísznek. Mondjuk elég rozsdás, nagy, ronda és pont olyan, mint bármelyik másik autó rugója. De gondoltam, azért megkérdezem az itteni Delorean-fetisisztákat :)

Avatar
Bopat
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 3984
Csatlakozott: 2009.04.14. 23:51
Tartózkodási hely: BB
Kapcsolat:

Re: Rajongói találkozó

HozzászólásSzerző: Bopat » 2016.04.17. 11:55

Maradt még egy-két Vissza a jövőbe moziplakát októberről, van olyan klubtag, aki nem kapott?

Továbbá ki akartam ma hajítani a Delóból kiszerelt első rugókat, de hátha kell valakinek szobadísznek. Mondjuk elég rozsdás, nagy, ronda és pont olyan, mint bármelyik másik autó rugója. De gondoltam, azért megkérdezem az itteni Delorean-fetisisztákat :)
Nekem nincs, megköszönném ha hoznál egyet.


Amugy kérlek ne feledd elhozni a csiszolót...

Avatar
Szabi
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 751
Csatlakozott: 2013.11.23. 11:27

Re: Rajongói találkozó

HozzászólásSzerző: Szabi » 2016.04.17. 16:17

Igen, már bent van a kocsiban a csiszoló. Már csak a kocsi jusson el Biatorbágyig ;)

Avatar
Sidaries
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 3188
Csatlakozott: 2008.09.04. 14:23
Kapcsolat:

Re: Rajongói találkozó

HozzászólásSzerző: Sidaries » 2016.04.17. 17:43

Szerintem túlpánikolod a dolgokat. A tiedben legalább van motor. :D

Avatar
Szabi
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 751
Csatlakozott: 2013.11.23. 11:27

Re: Rajongói találkozó

HozzászólásSzerző: Szabi » 2016.04.17. 19:38

Azt a teremburáját, feleslegesnek tűnik visszaadnom a tartalék melegedésszabályzódat :)

Avatar
Sidaries
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 3188
Csatlakozott: 2008.09.04. 14:23
Kapcsolat:

Re: Rajongói találkozó

HozzászólásSzerző: Sidaries » 2016.04.17. 19:52

Azt a teremburáját, feleslegesnek tűnik visszaadnom a tartalék melegedésszabályzódat :)

Pillanatnyilag nem az a legnagyobb problémám. :)


Vissza: “DMC-12”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 45 vendég