Október 18 - Corvin mozi

Magyar Delorean Klub fóruma
Avatar
Flux_Claudia
Időfigyelő
Időfigyelő
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2015.09.10. 17:31

Re: Október 18 - Corvin mozi

HozzászólásSzerző: Flux_Claudia » 2015.09.30. 19:32

Mi 4-en megyünk. De ha nem lehet annyit akkor már az is jó ha egyiküket be tudom vinni ingyen :)
Mivel én egyedül megyek ,kérhetek két jegyet és akkor az egyik az ismerősödé lehet ! ;)
Nem gond a 4 fős Klaudia-csapat, direkt több jegyet kértem, mint a számított tömeg.

Szuper! Köszönöm p-parker és Szabi! :)

Avatar
Hannibal
Időfigyelő
Időfigyelő
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2008.10.01. 16:14
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Október 18 - Corvin mozi

HozzászólásSzerző: Hannibal » 2015.10.01. 03:48

Áhhh! Ez elkerülte a figyelmemet. Természetesen, ha még beleférek párommal, jönnénk. Köszi! Bocsi, hogy nem reagáltam eddig... :geek:

Avatar
tmesz
Sirályidomár
Sirályidomár
Hozzászólások: 23
Csatlakozott: 2013.11.17. 11:11

Re: Október 18 - Corvin mozi

HozzászólásSzerző: tmesz » 2015.10.01. 18:34

Sziasztok!
Nem tudom, klubtagnak számítok-e már (Autó hiányában maximum pártoló tag...), de ha beleférek, szívesen mennék!

Avatar
Szabi
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 751
Csatlakozott: 2013.11.23. 11:27

Re: Október 18 - Corvin mozi

HozzászólásSzerző: Szabi » 2015.10.01. 19:16

Jó hírek:
Ma kaptam fizetésemelést. Ja, ez nem ide tartozik :) De vannak más jó hírek is:
- A Corvin biztosít őrzött helyet az épületben a kiállításunk számára. Szóval mindenki bátran hozhatja az emléktárgyait, replikáit. Találkozom majd a szervezővel, akkor lebeszélem, hogy a nehezebb vagy nagyobb cuccokat be lehet-e hozni kocsival. Szerintem ez necces lesz. Legrosszabb esetben a pláza parkolója szerintem nyitva van vasárnap is, mert az éttermek működnek.
- A mozi elé kiállított kocsikat is őrizni fogják, amíg filmet nézünk. Lesz valami kordon is, ha igényeljük.
- Egy VW-busz biztosra mondta, hogy jön.
- Lesz bent egy elkerített hely a klubtagok számára egy kis pogácsával-ilyesmivel, hogy adott esetben ne kint fagyjunk órákig a kocsik mellett.
- Az eredeti szinkronnal fog menni a film, igaz, emiatt nem ilyen-olyan surround minőségben. Aznap ez az egy Vissza a jövőbe előadás lesz, de az 500 fős nagyteremben. Valamikor 6-7 óra között fog kezdődni a vetítés, a kocsiknak és a kiállított emléktárgyaknak már 3 körül ott kellene lenni.
- A klubtagok számára kiosztandó jegyeket és plakátokat garantálják. Akik tőlünk kapják a tiszteletjegyet, azok tudnak róla, mindenki másnak szokásos módon meg kell vennie a mozijegyét.
- A mozi elkezdi promózni az eseményt, kérte, hogy mi is hirdessük meg. Majd csinálok egy event-et a klub facebook oldalán.

Szolgálati közlemény: Skynet, mivel a mozi területfoglalási engedélyt kell, hogy kérjen, ami pénzbe is kerül, most hétfőig tudnunk kellene, hogy hozod-e a Delót. ("Anyóstmegharagítaninemkellfélnetekjóleszénnemellenzem" ;) )A másik kisbusz részvétele is ettől függ (nincs értelme 2 kisbusznak, ha csak egy Deló lesz). Ciki lenne, ha mindent elintéznének, aztán mégsem jönnél. Viszont ha most nemet mondasz, aznap már nem tudnak beengedni.

Avatar
p-parker
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2009.03.07. 16:55
Tartózkodási hely: Szolnok megye.
Kapcsolat:

Re: Október 18 - Corvin mozi

HozzászólásSzerző: p-parker » 2015.10.01. 19:58

Na úgy tűnik nekem is két jegy kellene ... :oops: :oops:

Avatar
Zsolt
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 2767
Csatlakozott: 2008.09.04. 11:38
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Október 18 - Corvin mozi

HozzászólásSzerző: Zsolt » 2015.10.01. 20:20

Elvileg a plázában a parkolás ingyenes hétvégén, így ez nem lesz gond.
Viszont akkor majd jöhet 1-2 ember segíteni 3 körül, hogy ne kelljen töbször is fordulnom. Meg ha egyedűl sétálgatok egy plutónium ládával a plázán keresztűl, valaki még rám küldi a TEK-eseket. ;)

Avatar
Szabi
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 751
Csatlakozott: 2013.11.23. 11:27

Re: Október 18 - Corvin mozi

HozzászólásSzerző: Szabi » 2015.10.01. 21:08

Hannibál (2) és P-Parker (2) jegyeit is felvéstem. Viszont akinek néhány hozzászólása van a fórumon és nem jár ki a találkozókra, azoknak nem nagyon tudok jegyet adni. Persze lehet, hogy csak én nem ismerem, ezért mondtam, hogy Sidnek kellene ilyen esetekben döntenie.

Majd szükségem lesz az összes tiszteletjegyes teljes nevére, mert nem kapunk a kezünkbe jegyet, hanem a nekünk fenntartott sorba engednek majd be név alapján. Privát üzenetben vagy a delorean.hu-s email címemre lehet kezdeni küldeni a neveket.

Skynet, akkor te biztosan nem kérsz jegyet? Világos, hogy valakinek bébiszittelnie kell, de okvetlenül mindkettőtöknek?

Avatar
Sidaries
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 3188
Csatlakozott: 2008.09.04. 14:23
Kapcsolat:

Re: Október 18 - Corvin mozi

HozzászólásSzerző: Sidaries » 2015.10.01. 21:28

Hannibál (2) és P-Parker (2) jegyeit is felvéstem. Viszont akinek néhány hozzászólása van a fórumon és nem jár ki a találkozókra, azoknak nem nagyon tudok jegyet adni. Persze lehet, hogy csak én nem ismerem, ezért mondtam, hogy Sidnek kellene ilyen esetekben döntenie.

Majd szükségem lesz az összes tiszteletjegyes teljes nevére, mert nem kapunk a kezünkbe jegyet, hanem a nekünk fenntartott sorba engednek majd be név alapján. Privát üzenetben vagy a delorean.hu-s email címemre lehet kezdeni küldeni a neveket.

Skynet, akkor te biztosan nem kérsz jegyet? Világos, hogy valakinek bébiszittelnie kell, de okvetlenül mindkettőtöknek?

Klaudiát nyugodtan felírhatod. Én már egész régóta ismerem. Biatorbágyon és a NAAFon is volt és még a blogra is írt. Fasza csaj. :D

Avatar
Szabi
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 751
Csatlakozott: 2013.11.23. 11:27

Re: Október 18 - Corvin mozi

HozzászólásSzerző: Szabi » 2015.10.01. 22:25

Klaudiát nyugodtan felírhatod. Én már egész régóta ismerem. Biatorbágyon és a NAAFon is volt és még a blogra is írt. Fasza csaj. :D
Klaudia már kapott négy jegyet, ezért elvárható, hogy az összes Marty McFly partin egyszerre ott legyen :)

Avatar
Flux_Claudia
Időfigyelő
Időfigyelő
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2015.09.10. 17:31

Re: Október 18 - Corvin mozi

HozzászólásSzerző: Flux_Claudia » 2015.10.02. 08:21

Klaudiát nyugodtan felírhatod. Én már egész régóta ismerem. Biatorbágyon és a NAAFon is volt és még a blogra is írt. Fasza csaj. :D
Klaudia már kapott négy jegyet, ezért elvárható, hogy az összes Marty McFly partin egyszerre ott legyen :)

Haha! :D Mivel be leszek öltözve Jennifernek így talán egy Dokival és egy Martyval karöltve időgép segítségével párszor visszamegyek az időben és ott tudok lenni minden rendezvényen :D

Szívesen viszek én is pár dolgot a kiállításra. De én inkább a kreativitásomat tudnám. 5 vagy 7 db papír delot (ezek fent vannak a klub oldalán), 3 rajzot, 2 keresztszemes hímzést (ezek a facebook oldalamon fent vannak).
Ami érdekes lehet a kis gyűjteményemből talán a lego delo. De vannak ilyenek még, hogy iPhone tokok, párna, Hot Wheels kisautók, ilyesmik.
Nem tudom ez érdekelhet-e valakit.
Illetve még régebben összeszedtem a trilógia összes dalát youtube linkekkel és mellette, hogy melyik részben vagy részekben és mikor hallhatóak a dalok. (ez a blogon fent van youtube videókkal). Nem tudom erre kíváncsi lehet valaki.
Csatolnám az excelt de hibát ír ki.

Avatar
kkorneel7
Időáramkör-technikus
Időáramkör-technikus
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2015.09.19. 12:33

Re: Október 18 - Corvin mozi

HozzászólásSzerző: kkorneel7 » 2015.10.02. 08:57

Amennyiben vissza tudok jutni vasárnap Pestre, akkor szívesen elmegyek megtekinteni a filmet, de természetesen önköltségen, hiszen a klubtagságtól még messze állok. :)
Ellenben viszont olyanra lenne lehetőség, hogy kapjak egy plakátot? :) Sajnos a szobám fala továbbra is üresen vár és nagyon sok szeretettel üdvözölne egy mozis posztert. Természetesen csak, ha megoldható! :)

Avatar
Zsolt
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 2767
Csatlakozott: 2008.09.04. 11:38
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Október 18 - Corvin mozi

HozzászólásSzerző: Zsolt » 2015.10.02. 09:54

.
Akkor jön majd segíteni valaki kipakolni az autóból?

(ezért mondjuk nem jár ingyen tiszteletjegy)

Avatar
Zsolt
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 2767
Csatlakozott: 2008.09.04. 11:38
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Október 18 - Corvin mozi

HozzászólásSzerző: Zsolt » 2015.10.02. 13:08

Azt úgy nem lehet, hogy felviszel annyi cuccot, amit tudsz egyszerre, aztán valakit a klubból ott a helyszínen megkérsz? Biztosan nem fogja senki se azt mondani, hogy nem megy veled, cipeljed csak egyedül. Én azért nem ígérem, mert ott lesz velem a lányom is.
Így is lehet. :)
Kik azok akik már 3-kor is ott lesznek?
Mert ha mindenki ott lesz, akkor persze a kérdés tárgytalan. ;)

Avatar
Szabi
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 751
Csatlakozott: 2013.11.23. 11:27

Re: Október 18 - Corvin mozi

HozzászólásSzerző: Szabi » 2015.10.02. 18:44

Aki kiállítandó relikviát vagy kocsit hoz, annak 3-ra ott kellene lennie. Beszéltem ma a Corvinnal, nyitva lesz a pláza garázsa, elvileg az első 1-2 óra ingyenes, de a mozijegyre kapott pecsét további ingyenes órákat jelent. Ezt majd még tisztázom velük a jövő heti személyes találkozón.

Avatar
Zsolt
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 2767
Csatlakozott: 2008.09.04. 11:38
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Október 18 - Corvin mozi

HozzászólásSzerző: Zsolt » 2015.10.02. 19:22

A Corvin eventen azt olvasom, hogy lesz Fluxus kondenzátor!
Azt ki hozza?


Vissza: “DMC-12”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: Bing [Bot] valamint 53 vendég