Október 18 - Corvin mozi

Magyar Delorean Klub fóruma
Avatar
kkorneel7
Időáramkör-technikus
Időáramkör-technikus
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2015.09.19. 12:33

Re: Október 18 - Corvin mozi

HozzászólásSzerző: kkorneel7 » 2015.10.08. 21:37

ha sikerül odaérni (írtam, hogy miért bonyolult), viszem az enyémet
Igen, ezért is írtam a teljes idősávot, és mert filmkezdéskor hazamész.
Szólni kell az új srácnak, (kkorneel7) hogy készítse el a deszkát és már egyből ki is állíthatja. Én úgy tudom, hogy csak nektek van deszkátok a klubtagokból.
Illetve a Facebookon találkoztam még egy emberrel akinek van. Neki szólhatok ha kell.
Sajnos a légdeszka egyelőre még csak előkészületi stádiumban van, mert hét közben egyetemen vagyok :(
Pedig szívesen élnék a lehetőséggel, igyekszem felpörgetni a dolgokat, hátha sikerül :)

Avatar
Flux_Claudia
Időfigyelő
Időfigyelő
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2015.09.10. 17:31

Re: Október 18 - Corvin mozi

HozzászólásSzerző: Flux_Claudia » 2015.10.10. 09:22

Klaudiát nyugodtan felírhatod. Én már egész régóta ismerem. Biatorbágyon és a NAAFon is volt és még a blogra is írt. Fasza csaj. :D
Klaudia már kapott négy jegyet, ezért elvárható, hogy az összes Marty McFly partin egyszerre ott legyen :)

Haha! :D Mivel be leszek öltözve Jennifernek így talán egy Dokival és egy Martyval karöltve időgép segítségével párszor visszamegyek az időben és ott tudok lenni minden rendezvényen :D

Szívesen viszek én is pár dolgot a kiállításra. De én inkább a kreativitásomat tudnám. 5 vagy 7 db papír delot (ezek fent vannak a klub oldalán), 3 rajzot, 2 keresztszemes hímzést (ezek a facebook oldalamon fent vannak).
Ami érdekes lehet a kis gyűjteményemből talán a lego delo. De vannak ilyenek még, hogy iPhone tokok, párna, Hot Wheels kisautók, ilyesmik.
Nem tudom ez érdekelhet-e valakit.
Illetve még régebben összeszedtem a trilógia összes dalát youtube linkekkel és mellette, hogy melyik részben vagy részekben és mikor hallhatóak a dalok. (ez a blogon fent van youtube videókkal). Nem tudom erre kíváncsi lehet valaki.
Csatolnám az excelt de hibát ír ki.

Valaki illetékes mondjon erre valamit, hogy vigyek-e valamit a kiállításra vagy csak azok lesznek, amik kizárólag filmben szereplő dolgok.

Avatar
Szabi
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 751
Csatlakozott: 2013.11.23. 11:27

Re: Október 18 - Corvin mozi

HozzászólásSzerző: Szabi » 2015.10.10. 09:29

Az Excelt nehéz lenne élvezhető formában kitenni, de minden más a kiállításra való :)

Avatar
Flux_Claudia
Időfigyelő
Időfigyelő
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2015.09.10. 17:31

Re: Október 18 - Corvin mozi

HozzászólásSzerző: Flux_Claudia » 2015.10.10. 11:12

Az Excelt nehéz lenne élvezhető formában kitenni, de minden más a kiállításra való :)


Nyomtatott formában gondoltam a youtube linkek nélkül. :D

Avatar
Szabi
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 751
Csatlakozott: 2013.11.23. 11:27

Re: Október 18 - Corvin mozi

HozzászólásSzerző: Szabi » 2015.10.10. 14:05

Az Excelt nehéz lenne élvezhető formában kitenni, de minden más a kiállításra való :)
Nyomtatott formában gondoltam a youtube linkek nélkül. :D
Hogy lehet egy zeneszámot kinyomtatni? :) De szerintem hozzál mindent, találunk neki helyet.

Avatar
Flux_Claudia
Időfigyelő
Időfigyelő
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2015.09.10. 17:31

Re: Október 18 - Corvin mozi

HozzászólásSzerző: Flux_Claudia » 2015.10.10. 15:59

Nézd, így: :D

Avatar
Flux_Claudia
Időfigyelő
Időfigyelő
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2015.09.10. 17:31

Re: Október 18 - Corvin mozi

HozzászólásSzerző: Flux_Claudia » 2015.10.10. 16:03

Készülgetek akkor még a kiállításra egy-két rajzzal. ;) Folyamatban van.

Avatar
Zsolt
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 2767
Csatlakozott: 2008.09.04. 11:38
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Október 18 - Corvin mozi

HozzászólásSzerző: Zsolt » 2015.10.10. 16:17

Szerintem hozni kell minden kreatív dolgot a Corvinhoz. Aztán majd a helyszínen kiderül mi, hova, hogyan fér el.
Legutóbb ugyan nem volt elég nagy a vitrin, de hátha azóta már bővítettek.

Avatar
Szabi
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 751
Csatlakozott: 2013.11.23. 11:27

Re: Október 18 - Corvin mozi

HozzászólásSzerző: Szabi » 2015.10.12. 16:30

Kedden találkozom a Corvinosokkal, esetleg bárkinek bármilyen kérdése van, amit még tisztáznom kell velük?

Avatar
Szabi
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 751
Csatlakozott: 2013.11.23. 11:27

Re: Október 18 - Corvin mozi

HozzászólásSzerző: Szabi » 2015.10.13. 17:14

Skynet, a Corvinosok végül megkérték a kocsidra is az engedélyeket, szóval ha akarod, hozhatod a Delót. Ha félsz, hogy valami tönkremegy 18-án, akkor gondolj bele: máskülönben az a dolog pont 21-én menne tönkre a délutáni csúcsforgalomban a Széll Kálmán téren :) Akkor még a klubos buliról is lemaradnál.

Avatar
p-parker
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2009.03.07. 16:55
Tartózkodási hely: Szolnok megye.
Kapcsolat:

Re: Október 18 - Corvin mozi

HozzászólásSzerző: p-parker » 2015.10.15. 17:17

Sok lesz már az egyébként. Mellesleg. Egyébként.
Skynet !Legalább magaddal ne kukacoskodj !!! :lol:

EGYÉBKÉNT most akkor ki is jön a vasárnapi mozizásra ? ( Vagy a vetítés előtti találkozóra ? )

Avatar
Szabi
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 751
Csatlakozott: 2013.11.23. 11:27

Re: Október 18 - Corvin mozi

HozzászólásSzerző: Szabi » 2015.10.15. 18:21

No akkor sorolom:
Editék, Zsolt, Skynet (filmre nem), P-Parkerék, Klaudiáék, Mentosék, Dubniczkiaék, Hannibálék, McFlyék. Még Sidet is győzködöm, mert esetleg ide tudna érni, időgéppel meg pláne, bár azt pont nem hozhatja be a sétálóutcába. Bopat nem lesz. Remélem, minden klubtagot felsoroltam, aki szólt.

Kértem még jegyet a VW-buszosoknak, akik egy kisebb hadsereg formájában jönnek (szó szerint), beöltöznek mindenfélének és nagyon lelkesek. Lesz pár félig-meddig ismerős arc is a veteránautós találkozókról (azok, akik földbe gyökerezve szokták órákig bámulni a Delókat), egy replikagyártó srác hozza a légdeszkáját a kiállításra (szerintem Zsoltnak ez egy beginning-of-a-bjutiful-frenship lesz :)), meghívtam még a Vissza a jövőbe-őrült Delo-szerelőmet is. Szóval nem mindenkit ismertek majd, de igyekeztem a maradék jegyeket az azokat ilyen-olyan formában kiérdemlő embereknek adni.

Lesz majd valahol a moziban kialakítva nekünk egy társalgó valami kis harapnivalóval, aki korán jön, az majd ott tud melegedni, száradni és rég nem látott klubtagok keblére borulni. Fontos lenne, hogy a kiállítandó tárgyak 3-ra megérkezzenek. A moziteremben 3 sor lesz lefoglalva nekünk, ahová névsor alapján engednek majd be, és azon belül oda ülsz, ahová akarsz. Azért az összetartozó pároknak, csapatoknak próbáljunk odébcsúszásokkal egymás mellett helyet biztosítani

Így hirtelen ennyi, most asszem elpusztulok higítómérgezésben, de végre feketék a füstölők, jupíííí!. Időhiány miatt eléggé össze kellett csapnom a kidolgozást, de azért távolról, hunyorogva elmegy :) Mondjuk nem vízálló, szóval drukkolni kell az időjárás miatt.

Avatar
p-parker
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2009.03.07. 16:55
Tartózkodási hely: Szolnok megye.
Kapcsolat:

Re: Október 18 - Corvin mozi

HozzászólásSzerző: p-parker » 2015.10.15. 19:18

Igazán pofás lett ! ;)

Avatar
Zsolt
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 2767
Csatlakozott: 2008.09.04. 11:38
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Október 18 - Corvin mozi

HozzászólásSzerző: Zsolt » 2015.10.15. 21:02

Mondtam én neked, hogy víz bázisú matt fekete zománcfesték.
Nem is értem, hogy amióta ezt kitalálták, miért gyártják a többi hígítós vackot... ;)

Egyébként jól néz ki, gratulálok!

Avatar
Zsolt
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 2767
Csatlakozott: 2008.09.04. 11:38
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Október 18 - Corvin mozi

HozzászólásSzerző: Zsolt » 2015.10.16. 03:58

Matt zománc?
Igen. Mi a kérdés?


Vissza: “DMC-12”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 38 vendég