Rajongói találkozó

Magyar Delorean Klub fóruma
Avatar
Sidaries
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 3188
Csatlakozott: 2008.09.04. 14:23
Kapcsolat:

Rajongói találkozó

HozzászólásSzerző: Sidaries » 2008.09.05. 15:19

Habár még semmit sem tudunk róla, de biztos lesz. Ez lesz a hivatalos témája. Ide pakoljuk az ötleteket meg mindent.

Avatar
mentos
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 867
Csatlakozott: 2008.09.06. 01:04
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Rajongói találkozó

HozzászólásSzerző: mentos » 2008.09.08. 23:38

Üdv DMC fan-ok!

Nagynehezen suliban sikerült megtekinteni a delorean.hu-t, az itthoni 3 gép egyikén sem látom, akármilyen hálózaton keresztül is próbálom megnézni...nem értem én ezt?!

De nem is ezért írtam most ide, hanem mert láttam az oldalt...ohhh de láttam, ám...bár ne láttam volna...
Azóta teljes ideg vagyok, hogy hogy tudott az élet már megint így kicseszni velem...

3 éve járok Komáromba az amcsi-autós találkozóra és titkon remélem mindig hogy valamelyik osztrák sógor, vagy egy jó német harcos, kilátogat egy DeLorean-nel, de soha nem jött senki, erre most kihagyok egyet, mert nem úgy jött ki a lépés, és erre Ti, hazánk hős fiai kiállítotok vele, mintegy porigalázva önbecsülésemet, és lelkemet, és megaláztatásom csúcspontja ként még a delorean.hu-ra ki is teszitek hogy ott voltatok...énmeg drága Hofi Géza örökszép szavával élve: "Összekarmolom magam!!!"

Kissé furcsán néztek az emberek amíg az ideggörcseimmel küszködtem legalább negyed órát a fősuli számitógép termében, és kissé idegesen anyázva hívtam fel drága barátomat akivel Komáromba szoktunk lelátogatni...

Ezt csak okulásként írtam, hogy máskor ilyet ne tessék csinállni, hogy kimegyünk a szépséggel vmi találkozóra, és nem értesítjük erről előtte a nagyérdeműt!!!

Tessék tekintettel lenni rám, én egy érzékeny legény vagyok, aki nem bírja a stresszt, és ez a felismerés kissé sok stresszel járt...

Avatar
Sidaries
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 3188
Csatlakozott: 2008.09.04. 14:23
Kapcsolat:

Re: Rajongói találkozó

HozzászólásSzerző: Sidaries » 2008.09.09. 11:20

Elnézést kérünk érte. :)
Egy mentségünk azért van. Az, hogy az oldal éppen készült és még az autó is új volt. Most már nem lesz ilyen ígérjük! :D

Avatar
kinderdmc
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2008.09.04. 22:04
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Rajongói találkozó

HozzászólásSzerző: kinderdmc » 2008.09.10. 10:57

HI Mindenkinek :!:

Igaz nemsokan vagyunk még,de egyre többen leszünk!Szerintetek akik most itt vagyunk (regisztrált klub Tagok),kinek mikor,és hol lenne jó egy klub összejövettel?Azért azt majd vegyük figyelembe,hogy ki hol lakik,és a mindenkinek legmegfeleöbb helyet és időpontot válaszuk,vagy kössük össze a találkozott már egy másik előre meg hirdettet autós találkozoval,aminek adott a helye és ideje.Bár Én amondó vagyok ,hogy az első klub találkozot magunk közt kellene meg tartaní,és útána lehetne már más találkozokon is össze jönni DeLorean oldalán,dagadó mellel,hogy igen mi ennek a klubnak vagyunk a tagjaí.

Kinek milyen ötleteí vannak :?: Úgy gondolom,ha már van egy klub akkor legyen mihamarabb egy klub találkozó is.
Szívessen találkoznék már fanatikus :D DeLorean rajongókal,hogy jól kibeszélhesünk magunkat DeLoreanról és mindenről ami ilyenkor szóba jöhet,mert összintén valjuk be csak az ért meg minket a rajongásunkba aki maga is rajong Delorean-ért!

Bocs egy kicsit,hosszúra sikeredet :!: :!: :!:
KiNDER DMC

Avatar
Sidaries
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 3188
Csatlakozott: 2008.09.04. 14:23
Kapcsolat:

Re: Rajongói találkozó

HozzászólásSzerző: Sidaries » 2008.09.10. 17:19

Hát szerintem ezt a találkozót Komáromban kéne szervezni, hogy az autó is ott lehessen. Sajnos rendszám nélkül nem túl szerencsés messzire mennem. :)

Avatar
mentos
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 867
Csatlakozott: 2008.09.06. 01:04
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Rajongói találkozó

HozzászólásSzerző: mentos » 2008.09.10. 20:26

A DeLorean Club Magyarország lelekes tagjainak fel tudom ajánlani családunk kicsiny nyaralóját a Velencei-tónál egy hétvégére, az első hivatalos DeLorean Club Magyarország találkozóra, az nincs is olyan messze Győrtől, akár a kocsit is el lehetne hozni.

Én részemről ennyit tudok felajánlani...

Juteszembe, Sidaries nem lesz a kocsihoz akkor szlovák vagy vmilyen más rendszám?
Azt hittem azt is intézitek.

Avatar
Sidaries
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 3188
Csatlakozott: 2008.09.04. 14:23
Kapcsolat:

Re: Rajongói találkozó

HozzászólásSzerző: Sidaries » 2008.09.11. 15:19

A DeLorean Club Magyarország lelekes tagjainak fel tudom ajánlani családunk kicsiny nyaralóját a Velencei-tónál egy hétvégére, az első hivatalos DeLorean Club Magyarország találkozóra, az nincs is olyan messze Győrtől, akár a kocsit is el lehetne hozni.

Én részemről ennyit tudok felajánlani...

Juteszembe, Sidaries nem lesz a kocsihoz akkor szlovák vagy vmilyen más rendszám?
Azt hittem azt is intézitek.

Dehogynem lesz. Valószínűleg szlovák. Amiért még nincs, az az, hogy előbb még az autót akarom tökéletes állapotúra hozni, hogy aztán Szlovákiában már oldtimerként vizsgáztassam le. Sajnos ez mind pénzbe és időbe kerül és így majd csak valamikor lesz ez meg. Nem tudom mikor, de terv szerint ebben a hónapban nekiállok kipuhatolni a dolgokat és remélhetőleg jövő hónap végére lesz rendszámom. Persze lehet, hogy csúszik.

Avatar
mentos
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 867
Csatlakozott: 2008.09.06. 01:04
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Rajongói találkozó

HozzászólásSzerző: mentos » 2008.09.11. 17:45

Dehogynem lesz. Valószínűleg szlovák. Amiért még nincs, az az, hogy előbb még az autót akarom tökéletes állapotúra hozni, hogy aztán Szlovákiában már oldtimerként vizsgáztassam le. Sajnos ez mind pénzbe és időbe kerül és így majd csak valamikor lesz ez meg. Nem tudom mikor, de terv szerint ebben a hónapban nekiállok kipuhatolni a dolgokat és remélhetőleg jövő hónap végére lesz rendszámom. Persze lehet, hogy csúszik.

Aham...így már világos :)

Mindenesetre az ajánlatom a klubtalálkozóra áll, persze nem minuszokba kellene megejteni, de meglátjuk akkor mi lesz a kocsival, meg h milyen ősz/telünk lesz... :)

Avatar
Zsolt
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 2767
Csatlakozott: 2008.09.04. 11:38
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Rajongói találkozó

HozzászólásSzerző: Zsolt » 2008.09.11. 17:54

Dehogynem lesz. Valószínűleg szlovák. Amiért még nincs, az az, hogy előbb még az autót akarom tökéletes állapotúra hozni, hogy aztán Szlovákiában már oldtimerként vizsgáztassam le. Sajnos ez mind pénzbe és időbe kerül és így majd csak valamikor lesz ez meg. Nem tudom mikor, de terv szerint ebben a hónapban nekiállok kipuhatolni a dolgokat és remélhetőleg jövő hónap végére lesz rendszámom. Persze lehet, hogy csúszik.

Aham...így már világos :)

Mindenesetre az ajánlatom a klubtalálkozóra áll, persze nem minuszokba kellene megejteni, de meglátjuk akkor mi lesz a kocsival, meg h milyen ősz/telünk lesz... :)

Mikor láttál mostanában igazi telet ? :)
Szerintem mínuszok ezen a télen sem lesznek. :D

Avatar
kinderdmc
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2008.09.04. 22:04
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Rajongói találkozó

HozzászólásSzerző: kinderdmc » 2008.09.11. 23:31

Az autó érdekében,egyet értek veled a találkozó szinhelyébe,meg hát valjuk meg milyen találkozó az ahol pont az nincs ott akiért őssze jövünk.
Az időpontot meg szerintem úgy válaszuk meg,hogy addigra mindenki be tudja tervezni,mert jó lenne ha mind ott lehetnénk.

Kár hogy nálunk ilyen f..sz törvények vannak :!:
Azért azt,meg kérdezném a törvény hozoinktól,hogy az nem gond ha más országból,nem magyar rendszámú ,nem euro4-es motorral szerelt autó járja útjainkat,vagy azok már akkor nem is szenyezik kis hazánk levegőjét :?: Hát ez az amikor csak átveszünk minden,nem át gondolt törvényt.Egy kérdés és ha az autó veterán lesz,akkor minden változtatás nélkül kaphat magyar rendszámot?Mert akkor most nemértem mirre jó nekik ez a fenne nagy bürokrácia!Nem is morfondirozok ezen tovább ,mert csak szétb...sz az ideg miatta,hogy ilyenek a magyar törvények :evil:

Na akkor most már van halvány fogalmad arról, hogy én milyen ideges tudok lenni.
KiNDER DMC

Avatar
Sidaries
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 3188
Csatlakozott: 2008.09.04. 14:23
Kapcsolat:

Re: Rajongói találkozó

HozzászólásSzerző: Sidaries » 2008.10.20. 16:52

Na akkor az van, hogy a hosszú hétvégére lesz rendszámom. Ennek örömére igyekszem minél többet menni mindenfelé. Arra gondoltam, hogy ha valaki esetleg ráér és arra jár, akkor Péntek délután egy gyors találkozót össze is dobhatnánk. A gond annyi, hogy mivel a Delorean világitása elég jelképes és korán sötétedik, ezért nem érek rá túl sokáig. Szóval arra gondoltam, hogy össze lehetne csapatni egy kis találkozót mondjuk Tatabányára valahova. Én is megjáratom az autót és nektek sem kell annyira messzire menni. Pénteken 2-5-ig lenne szerintem a legideálisabb. Onnan esetleg elmehetnénk valami kocsmába, mekibe, bárhova és ott eldumálhatnánk az időt. Valamint mivel elég sok ember látja az autót, talán még pár extra látogatót is összeszedünk az oldalra. :)
Mit szóltok hozzá?

Avatar
kinderdmc
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2008.09.04. 22:04
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Rajongói találkozó

HozzászólásSzerző: kinderdmc » 2008.10.20. 21:26

Fájó szivel,de sajna :cry: :cry: :cry: Én nemtudok ott lenni,mert a hosszú hétvégére megyek a fiamhoz Veszprémbe.
KiNDER DMC

Avatar
Zsolt
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 2767
Csatlakozott: 2008.09.04. 11:38
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Rajongói találkozó

HozzászólásSzerző: Zsolt » 2008.10.20. 22:11

Én megint elautózom innen majd egy 1 hétre pihenni ebből az országból, ezért sajnos nem tudok ott lenni.
Remélem minden nagyon jól fog sikerülni, és mindenki jól fogja magát érezni.
Természetesen a hozzám elküldött képeket majd feldobom a galériába. ;)

Avatar
dubniczkia
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 678
Csatlakozott: 2008.09.04. 20:01
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Rajongói találkozó

HozzászólásSzerző: dubniczkia » 2008.10.20. 22:20

En ha tudok, ott leszek! Nem szeretnek kihagyni egy ujabb alkalmat... ;)
Most 90% hogy megyek!

Avatar
mentos
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 867
Csatlakozott: 2008.09.06. 01:04
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Rajongói találkozó

HozzászólásSzerző: mentos » 2008.10.20. 22:49

Hát én 100% hogy bárhol bármikor ott leszek ahol Te :D
Csak annyi még a kérdés hogy hány ember jön majd velem :)

Az viszont nagyon valószínű, hogy lesz egy szülinaposunk, aki szeretné majd az autó komfortját kicsit ízlelgetni :)
Na meg persze én is kicsit ha a névnap ér. :P

Szóval én oda és akkorra viszem/csődítem a csapatot amikorra és ahová mondod ;)


Vissza: “DMC-12”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 25 vendég