Csevegő szoba.

Magyar Delorean Klub fóruma
Avatar
p-parker
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2009.03.07. 16:55
Tartózkodási hely: Szolnok megye.
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: p-parker » 2009.05.01. 18:27

Ma d.u. megnéztem a moziban az X-men kezdetek : Farkas c. filmet ! Nagyon jó ! Én mondjuk elfogult vagyok a Marvel filmekkel kapcsolatban , de nagyon látványos volt és jól beleillesztették az X-men sorozatba ! ( Plusz : előtte reklámozták többek között a Transformers 2-t és a Terminator 4-et .)

Avatar
biadoki
Időparadoxonelőállító
Időparadoxonelőállító
Hozzászólások: 350
Csatlakozott: 2008.10.11. 10:56
Tartózkodási hely: Henley On Thames UK

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: biadoki » 2009.05.01. 21:39

Lesz T4? Mi jöhet még ezután? Rocky 38 vagy Rambó 117? Csak nehogy legyen BTTF 4! Szerintem a harmadik rész jó befejezés volt.
Barátotok az időben. Doki. ELB

Avatar
kinderdmc
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2008.09.04. 22:04
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: kinderdmc » 2009.05.01. 22:32

Lesz T4? Mi jöhet még ezután? Rocky 38 vagy Rambó 117? Csak nehogy legyen BTTF 4! Szerintem a harmadik rész jó befejezés volt.

Szerintem se lenne jó a BTTF IV.,már nem lenne oljan jó,mint az elöző 3rész. Ha jóltudom a T4-ben Swarch-i nem is lesz benn.
KiNDER DMC

Avatar
p-parker
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2009.03.07. 16:55
Tartózkodási hely: Szolnok megye.
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: p-parker » 2009.05.02. 07:10

Valóban , Arnold Schwarzenegger már nem lesz benne , de tán' látható lesz a folyamat ahogyan elkészül az első T-800 -as .
Az "emberi" főszerepet az a Christian Bale játssza ( John Connor-t ) aki a legutóbbi két BatMan film főszerepét kapta .(Az én szimpátiámat egyik filmjével sem nyerte el .... )Elég látványosnak ígérkezik , csak kérdéses, hogy ettől függetlenűl képes lesz-e követni az első két rész kultuszát ? ( A harmadik , szerintem nem tudta ...)
A BTTF IV-ről beszélgettünk már párszor , és abban állapodtunk meg , hogy badarság lenne elkészíteni !Egyrészt az időgép , a kedvenc autónkkal "elpusztult" , másrészt a szereplők már igencsak megöregedtek .(Bár szerencsére M.J.F. még mindig jobban néz ki mint a BTTF II.- 2015-ös jeleneteiben !)Más ketyerével , és más színészekkel meg elkészíteni a folytatást eleve butaság lenne ! Akkor már készítsenek egy új időutazásos filmet !

Avatar
biadoki
Időparadoxonelőállító
Időparadoxonelőállító
Hozzászólások: 350
Csatlakozott: 2008.10.11. 10:56
Tartózkodási hely: Henley On Thames UK

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: biadoki » 2009.05.02. 13:07

Akkor azt már meg sem nézem. :evil: Mármint a T4-et.
Barátotok az időben. Doki. ELB

Avatar
p-parker
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2009.03.07. 16:55
Tartózkodási hely: Szolnok megye.
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: p-parker » 2009.05.02. 14:54

Akkor azt már meg sem nézem. :evil: Mármint a T4-et.

Miért is :?: :?:

Avatar
p-parker
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2009.03.07. 16:55
Tartózkodási hely: Szolnok megye.
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: p-parker » 2009.05.02. 15:50

Ma megvettem a "Törjön ki a frász ! " ( The Frighteners ) c. M.J.F. filmet ! Valahol megvan vhs-en , felvettem a tv-ből , de most megörültem amikor megláttam ! 1995-ben készült , és képzeljétek az a muki rendezte aki a Gyűrűk urát !(Peter Jackson ) Egész pontosan ez a film előzte meg a Gyűrűk ura sorozatot !

Avatar
biadoki
Időparadoxonelőállító
Időparadoxonelőállító
Hozzászólások: 350
Csatlakozott: 2008.10.11. 10:56
Tartózkodási hely: Henley On Thames UK

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: biadoki » 2009.05.02. 17:51

Akkor azt már meg sem nézem. :evil: Mármint a T4-et.
Miért is :?: :?:

Mert swarci nem lesz benne. A terminátor swarci nélkül nem az igazi.

Ma megvettem a "Törjön ki a frász ! " ( The Frighteners ) c. M.J.F. filmet ! Valahol megvan vhs-en , felvettem a tv-ből , de most megörültem amikor megláttam ! 1995-ben készült , és képzeljétek az a muki rendezte aki a Gyűrűk urát !(Peter Jackson ) Egész pontosan ez a film előzte meg a Gyűrűk ura sorozatot !

Miről is szól? Mintha láttam volna már...
Barátotok az időben. Doki. ELB

Avatar
p-parker
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2009.03.07. 16:55
Tartózkodási hely: Szolnok megye.
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: p-parker » 2009.05.02. 21:54

Biadokinak : "Michael J. Fox alakítja Frank Bannistert, a kisvárosi " szellemirtót", aki valójában egy húron pendűl az elűzendő szellemekkel .Az átverés nagyon jól működik egészen addig , amíg egy félelmetes szellem el nem kezd öldökölni , így Franknek meg kell találnia a módját, hogyan állíthatja meg a gonosztevőt ."

Skynet-nek : az igaz hogy még csak 2009-van , de megelőlegeztem a bizalmat , és jó egészséget ( :!: ) kívánok a művész úrnak !
Ui: veled amúgysem szivesen húzok újjat , még a végén rámküldesz néhány T-600 ast ! :lol:
Ui: bár a t-x az jőhetne ! ;)

Avatar
Bopat
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 3984
Csatlakozott: 2009.04.14. 23:51
Tartózkodási hely: BB
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Bopat » 2009.05.03. 21:16

Terminátor Swarzi nélkül nem Terminátor. pont.
Az első három rész legyen elég, ahogyan a Star Wars-nak is csak az első 3 része tetszett. (persze megjelenési első 3)
A BTTF is folytatódna, tuti nem lenne érdekes, elgalábbis számomra nem.

Avatar
biadoki
Időparadoxonelőállító
Időparadoxonelőállító
Hozzászólások: 350
Csatlakozott: 2008.10.11. 10:56
Tartózkodási hely: Henley On Thames UK

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: biadoki » 2009.05.04. 18:37

...a Star Wars-nak is csak az első 3 része tetszett. (persze megjelenési első 3)...
Álljunk meg egy pillanatra! A STAR WARS 9 részes! Régen megcsinálták a középső hármat, most 5 éve pedig az első hármat. Viszont még lesz folytatás mert az egészet egyben írta meg Lucas. Ez olyan mint hogy a GYŰRŰK URA is négy részes. Az "bevezetés" a HOBBITOK címet viseli. A végszó pedig:

Terminátor Swarzi nélkül nem Terminátor. Pont.
Ennyi. :geek:
Barátotok az időben. Doki. ELB

Avatar
p-parker
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2009.03.07. 16:55
Tartózkodási hely: Szolnok megye.
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: p-parker » 2009.05.04. 19:48

Valószínűleg csak megpróbálnak még egy bőrt lenyúzni a Terminator témáról ! Nekem ez jön le az egész dologról !

Avatar
Bopat
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 3984
Csatlakozott: 2009.04.14. 23:51
Tartózkodási hely: BB
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Bopat » 2009.05.04. 20:20

...a Star Wars-nak is csak az első 3 része tetszett. (persze megjelenési első 3)...
Álljunk meg egy pillanatra! A STAR WARS 9 részes! Régen megcsinálták a középső hármat, most 5 éve pedig az első hármat. Viszont még lesz folytatás mert az egészet egyben írta meg Lucas. Ez olyan mint hogy a GYŰRŰK URA is négy részes. Az "bevezetés" a HOBBITOK címet viseli. A végszó pedig:



Kilenc részes????? az újabb részeket sem igazán néztem meg, mert már nem tudtam követni ki kivel van, stb., de hogy még 3 rész jön? Na neee.
Ha az eredeti színészek játszanak majd benne, akkor talán megnézem, de nem hinném :)))

Avatar
p-parker
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2009.03.07. 16:55
Tartózkodási hely: Szolnok megye.
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: p-parker » 2009.05.04. 20:39

...a Star Wars-nak is csak az első 3 része tetszett. (persze megjelenési első 3)...
Álljunk meg egy pillanatra! A STAR WARS 9 részes! Régen megcsinálták a középső hármat, most 5 éve pedig az első hármat. Viszont még lesz folytatás mert az egészet egyben írta meg Lucas. Ez olyan mint hogy a GYŰRŰK URA is négy részes. Az "bevezetés" a HOBBITOK címet viseli. A végszó pedig:



Kilenc részes????? az újabb részeket sem igazán néztem meg, mert már nem tudtam követni ki kivel van, stb., de hogy még 3 rész jön? Na neee.
Ha az eredeti színészek játszanak majd benne, akkor talán megnézem, de nem hinném :)))

Az "eredeti szinészek" már nem-igen játszhatnak majd benne , ugyanis ezek a részek a 7. 8. és a 9.-ek lesznek ha tényleg megcsinálják . És a 7.rész ugye a Jedi visszatér után következne , és végülis ki is maradt meg ebben a részben ? Azok a szinészek akik legutóbb szerepeltek , már nem is vehetnének részt a további filmekben , és azt sem hiszem , hogy Harrison Ford ,Carrie Fisher vagy Mark Hamill szerepelni szeretne az ő korukban...

Avatar
biadoki
Időparadoxonelőállító
Időparadoxonelőállító
Hozzászólások: 350
Csatlakozott: 2008.10.11. 10:56
Tartózkodási hely: Henley On Thames UK

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: biadoki » 2009.05.04. 21:59

Engem már csak a történet miatt is érdekel. Amúgy nagyon szeretem az SW mind a 6 részét, tehát megnézem majd az utolsó hármat is. :P
Barátotok az időben. Doki. ELB


Vissza: “DMC-12”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 245 vendég