Csevegő szoba.

Magyar Delorean Klub fóruma
e.d.
Acélműves
Acélműves
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2009.02.23. 00:30

segítség egy szülinapi meglepetéshez

HozzászólásSzerző: e.d. » 2009.02.23. 00:43

Sziasztok!


A segítségeteket szeretném kérni egy meglepetéshez. A barátom igen nagy DeLorean rajongó, én pedig nagyon rajongok a páromért. Bár az autót kiskora óta végtelenül csodálja, még soha nem volt alkalma egyet közelről megszemlélni, mégkvesbé vezetni. Mivel ez az egyik gyerekkori álma, azóta, hogy a Vissza a jövőbe trilógiát először látta, és mivel március végén lesz a 25. születésnapja, azzal szeretném meglepni, hogy megszervezek neki egy kis találkát, ahol volna rá lehetősége, hogy belülről is megszemléljen egy ilyen kuriózumnak számító autót, és talán még vezesse is.

Ha volna valaki, aki ebben segíteni tudna, akkor kérem írjon nekem!!!

köszi szépen!
üdv
e.d.

Avatar
mentos
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 867
Csatlakozott: 2008.09.06. 01:04
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: mentos » 2009.02.23. 03:11

hihi :)

jön a tavasz ... hömpölyögnek a kérések, kívánságok :D

Vállalkozást kék indítani a DMC bérlésre :)
Úgyfest megélnénk belőle :lol:

Avatar
kinderdmc
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2008.09.04. 22:04
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: kinderdmc » 2009.02.23. 05:21

Igen Igen ,pár bejegyzés óta ,úgy érzem mintha a Dévény Tibi bácsi leveles ládáját olvasnám :lol: ,aminek egyik oldalról nagyon örülök,a másikról meg nem,az okokat most nem irnám le.A válalkozáson meg tényleg el lehetne gondolkodni,de itt is ki hangsulyozva,hogy DeLoka épsége az első!


u.i.: Éljenek a pontos labdák :lol: :lol: :lol: :!:
KiNDER DMC

e.d.
Acélműves
Acélműves
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2009.02.23. 00:30

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: e.d. » 2009.02.23. 10:22

hajrá!

ettől függetelnül, ha valakinek van 20 perc szabadideje és volna olyan kedves, hogy segítsen, várom, hogy írjon! ;) remélem lesz Valaki! azért valljuk be, valahol mindenki szeretett volna egyike lenni azon gyerekeknek, akik bekerültek Dévényi Tibi bácsihoz!


üdv
e.d.

Avatar
mentos
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 867
Csatlakozott: 2008.09.06. 01:04
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: mentos » 2009.02.23. 13:58

hajrá!

ettől függetelnül, ha valakinek van 20 perc szabadideje és volna olyan kedves, hogy segítsen, várom, hogy írjon! ;) remélem lesz Valaki! azért valljuk be, valahol mindenki szeretett volna egyike lenni azon gyerekeknek, akik bekerültek Dévényi Tibi bácsihoz!


üdv
e.d.

Hát mint azt az 1. hozzászólásod előtt 2 kommenttel olvashattad Sid itt a főnök, tőle függünk mi is, hisz nála a hatalom, ill. a kincs :)
Ha március végén esetleg lesz tervezve vmi találkozó, akkor neked azt hiszem az lenne a legjobb, da hol van az még :)

Jah és még vmi, az sem lenne hátrány ha tudnánk h mégis az ország mely tályán vagytok, bár gondolom a világ végére is elmennétek az autóért, hisz ki nem, de azért mégsem teljesen mellékes infó...

Avatar
Sidaries
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 3188
Csatlakozott: 2008.09.04. 14:23
Kapcsolat:

Re: segítség egy szülinapi meglepetéshez

HozzászólásSzerző: Sidaries » 2009.02.23. 19:12

Sziasztok!
A segítségeteket szeretném kérni egy meglepetéshez. A barátom igen nagy DeLorean rajongó, én pedig nagyon rajongok a páromért. Bár az autót kiskora óta végtelenül csodálja, még soha nem volt alkalma egyet közelről megszemlélni, mégkvesbé vezetni. Mivel ez az egyik gyerekkori álma, azóta, hogy a Vissza a jövőbe trilógiát először látta, és mivel március végén lesz a 25. születésnapja, azzal szeretném meglepni, hogy megszervezek neki egy kis találkát, ahol volna rá lehetősége, hogy belülről is megszemléljen egy ilyen kuriózumnak számító autót, és talán még vezesse is.
Ha volna valaki, aki ebben segíteni tudna, akkor kérem írjon nekem!!!
köszi szépen!
üdv
e.d.

Helló,
Nekem van autóm és úgy látom valamikor tartunk egy Deloreantalálkozót valahol. :) Ahogy néztem, 25.-e az Szerdára esik, szóval akkor nem hiszem, hogy megoldható, de mit szólsz 21.-éhez? Persze fontos, hogy hol laksz, ezt légyszi írjad majd meg! Írhatsz a delorean.hu-s címemre is, ha megadod a telefonszámodat ott, akkor felhívlak és meg tudjuk beszélni a részleteket.

Loner
Időtechnikus
Időtechnikus
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2009.01.25. 12:52

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Loner » 2009.02.23. 21:37

Akkor itt az ideje, hogy én is hozzá szóljak ezekhez a dolgokhoz
Valóban, ha valaki Delokat akkar bérbe adni, az biztosan nem csinál rossz üzletet. DE viszont valóban a Delo épsége
az első. Természetesen nemcsak a mi köreinkben, ugyanis Németországban van egy cég (megtaláltam egyszer a honlapjukat, majd megkeresem megint és akkor majd belinkelem) amely rendelkezik egy Delo-val. Ezt az autót
bérbe szokták adni rendezvényekre (pl.: fotózás, különböző kiállítások), de csak is kizárólag sofőrrel együtt !

Avatar
kinderdmc
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2008.09.04. 22:04
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: kinderdmc » 2009.02.23. 21:43

e.d.-nek

Örülök,hogy sikerült felvened a kapcsolatott Sid-el,és tiszta szívből kivánom,hogy tudd összehozni a barátod álmát :!:
Mint ahogy Mentos is irta ,Sid a Delorean örzője és ezügyben Ő dönt.
Anno (Tavaly) nekem is teljesült az álmom és élőben láthattam Sid Deloját,hála neki :!: :!: :!: Az autóról csak annyi,hogy tényleg egy ÁLOM,legalább is nekünk az.
KiNDER DMC

Loner
Időtechnikus
Időtechnikus
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2009.01.25. 12:52

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Loner » 2009.02.23. 22:26

e.d.-nek

Örülök,hogy sikerült felvened a kapcsolatott Sid-el,és tiszta szívből kivánom,hogy tudd összehozni a barátod álmát :!:
Ezzel én is egyetértek! :!: :!: :!: :!:

Loner
Időtechnikus
Időtechnikus
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2009.01.25. 12:52

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Loner » 2009.02.23. 22:32


e.d.
Acélműves
Acélműves
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2009.02.23. 00:30

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: e.d. » 2009.02.23. 23:13

Sziasztok!

hát azért az elején be kell vallanom, kicsit megijesztettetek...:) ha még érkezett volna néhány negatív hangvételű bejegyzés, lehet elmerengtem volna azon, hogy talán én vagyok naív, hogy tényleg azt hiszem, sikerülhet ekkora meglepetést összehoznom...de ennél azért kitartóbb vagyok 8-) és szerencsére feltünt Sid és Ti is nagyon kedves dolgokat írtatok!!!!!!!!! remélem nemcsak a szülinapi meglepetést sikerül összehozni, de egy pár képet hozzátok is eljuttatni! abban biztos vagyok, hogy a kocsi mindenképp egy álom, még nekem is, bár hozzátok képest, én viszonylag keveset tudok róla...MÉG! ;)

üdv
e.d.

Avatar
mentos
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 867
Csatlakozott: 2008.09.06. 01:04
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: mentos » 2009.02.24. 02:35

Sziasztok!

hát azért az elején be kell vallanom, kicsit megijesztettetek...:) ha még érkezett volna néhány negatív hangvételű bejegyzés, lehet elmerengtem volna azon, hogy talán én vagyok naív, hogy tényleg azt hiszem, sikerülhet ekkora meglepetést összehoznom...de ennél azért kitartóbb vagyok 8-) és szerencsére feltünt Sid és Ti is nagyon kedves dolgokat írtatok!!!!!!!!! remélem nemcsak a szülinapi meglepetést sikerül összehozni, de egy pár képet hozzátok is eljuttatni! abban biztos vagyok, hogy a kocsi mindenképp egy álom, még nekem is, bár hozzátok képest, én viszonylag keveset tudok róla...MÉG! ;)

üdv
e.d.

Azért megilyyedni/félni nem kell jófejek vagyunk mi, csak néha viccelődünk, de örömmel látom h sinen van a dolog ;)
/és a márc. 21.-e az még vicces is lenne, síelés után találkozóval nyitni a szezont... így szép az élet :P/

Avatar
kinderdmc
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2008.09.04. 22:04
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: kinderdmc » 2009.02.26. 16:22

Megjelent egy új vírus, amelynek neve: MUNKA!!!!.
Ha munkát kapsz valamelyik kollégádtól, vagy a főnöködtől, semmilyen körülmények között ne nyúlj hozzá! Ez a vírus teljesen megsemmisíti a magánéleted. Ha kapcsolatba kerülsz a vírussal, azonnal vedd a kabátod, szólj két barátodnak és menjetek egyenesen a legközelebbi kocsmába vírust irtani. Rendeljetek 3 italt, ismételjétek meg 4-szer, ezután majd tapasztalhatod, hogy a munka teljesen kitörlődött az agyadból. Azonnal küldd el ezt a figyelmeztetést legalább 5 barátodnak. Ha azt veszed észre, hogy nincs 5 barátod, akkor te már megfertőződtél a vírussal és a munka irányítja az egész életed!

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
KiNDER DMC

Avatar
mentos
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 867
Csatlakozott: 2008.09.06. 01:04
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: mentos » 2009.03.04. 01:35

Síri csend és hullaszag...

Avatar
Sidaries
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 3188
Csatlakozott: 2008.09.04. 14:23
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Sidaries » 2009.03.04. 06:45

Síri csend és hullaszag...
Mindenki a videóját csinálja. :)


Vissza: “DMC-12”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 279 vendég