Csevegő szoba.

Magyar Delorean Klub fóruma
Avatar
kinderdmc
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2008.09.04. 22:04
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: kinderdmc » 2008.10.03. 21:21

Üdv Gabesz !

Jól mondta Sid :"Gyülünk,mint a büdös víz" :D Ez meg egy másik mondás ,már nem istudom honnan: "Sokan vagyunk,de még nem vagyunk elegen" Én ez alatt azt értem,hogy sok DeLo rajongó és fanatista van,de még nincs mindenki itt a http://www.delorean.hu -n! :D
KiNDER DMC

Gabesz
Acélműves
Acélműves
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2008.10.03. 12:56

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2008.10.04. 17:31

köszönöm a szíves fogadtatást, de a kérdésekre nem válaszoltok hello

szóval hol is a kocsi??? mert menni akarok este ellopni :twisted: :lol: :twisted:

Avatar
kinderdmc
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2008.09.04. 22:04
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: kinderdmc » 2008.10.04. 19:22

köszönöm a szíves fogadtatást, de a kérdésekre nem válaszoltok hello

szóval hol is a kocsi??? mert menni akarok este ellopni :twisted: :lol: :twisted:

Gondolom ha e-mailbe kérdezed meg sidet akkor biztos válaszol! :) De ha el akkarod lopni,akkor az olyan,mint ha mind anyiunkat akarnál meg lopni!!! :lol: :lol: :lol:
KiNDER DMC

Avatar
Sidaries
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 3188
Csatlakozott: 2008.09.04. 14:23
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Sidaries » 2008.10.04. 19:27

És ha el akarod lopni, akkor légyszi lopjál egyet külföldről, hozzad be, aztán állj be közénk. Mindenki jól jár. :)

Avatar
Sidaries
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 3188
Csatlakozott: 2008.09.04. 14:23
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Sidaries » 2008.10.04. 19:32

köszönöm a szíves fogadtatást, de a kérdésekre nem válaszoltok hello

szóval hol is a kocsi??? mert menni akarok este ellopni :twisted: :lol: :twisted:

Ja és közel sem vagyok az első tulajdonos. Legalább 4 van az enyémen kívül. Van Győrben is egy, de az enyém Komárom környékén van. Viszont én Győrben lakok. Ott összefuthatunk, ha gondolod.

Gabesz
Acélműves
Acélműves
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2008.10.03. 12:56

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2008.10.05. 06:07

győrben is van? hm

hát még sose vettem észre az utakon, vagy egyáltalán várnak ezzel közúton van mi?

de az a négy, vagyis a tiéddel együtt 5 azok milyen státuszban vannak?

mert néztem a biatorbágyi topikot, hát azzal nemsokra megy a nép, ha le van takarva aztán egy jókora kerék még ra is van hányva, aztán ott áll már 1885 óta.

Avatar
Zsolt
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 2767
Csatlakozott: 2008.09.04. 11:38
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Zsolt » 2008.10.05. 10:44

győrben is van? hm
hát még sose vettem észre az utakon, vagy egyáltalán várnak ezzel közúton van mi?
de az a négy, vagyis a tiéddel együtt 5 azok milyen státuszban vannak?
mert néztem a biatorbágyi topikot, hát azzal nemsokra megy a nép, ha le van takarva aztán egy jókora kerék még ra is van hányva, aztán ott áll már 1885 óta.

Nem véletlenül nincs a közútakon.
Mondjuk van rajta rendszám, elmész bevásárolni, leparkolsz, 1 óra múlva visszamész, szerinted mit látnál az autó körül ? - ne feled, ez itt Magyarország...

Gabesz
Acélműves
Acélműves
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2008.10.03. 12:56

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2008.10.05. 17:05

mondjuk élőben még nem láttam ilyet, szólva nem tudom mennyi szemet vonz, de akkor ennyi erővel egy ferrarival se mennének az emberek, bár ferrariból több van azért az országban, de akkor is meglesik

szerintem azért nem kéne puskával közéjük lőnöd :D annyian nem vágják ezt a kocsit főleg hogy nincs rajta Mr Fusion meg nincs is benne fluxus kondenzétor, szóval... :lol:

ugye én tökre megörültem amikor az oldalatokat néztem, és csomó haveromnak újságolom hogy képzeljetek mit találtam a neten, hát senkit sem hatott meg :( szerintem viszonylag kevesen vágják hogy mi is ez. főleg azok akik a filmnek is nagy rajongói

na de ezeket nem bántásból írtam, meg ne kövezzetek, osztozom az örömötökben, mert én nagy csodálója vagyok ennek a kocsinak, és ígérem nem fogom ellopni, sosem tennék ilyet, meg garázsom sincs hozzá, reggel meg nincs kedvem lelapátolni róla az embereket,

Avatar
kinderdmc
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2008.09.04. 22:04
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: kinderdmc » 2008.10.05. 18:44

na de ezeket nem bántásból írtam, meg ne kövezzetek, osztozom az örömötökben, mert én nagy csodálója vagyok ennek a kocsinak, és ígérem nem fogom ellopni, sosem tennék ilyet, meg garázsom sincs hozzá, reggel meg nincs kedvem lelapátolni róla az embereket,

Szerintem mi se vettük komolyan a lopást! :D
Akik engem vesznek körül azok se tudják nagyon hová rakni DeLorean-t,de mikor mondom,hogy vissza a jövőbe,akkor mindjárt rá vágják: "ja az a kocsi,az nem csak a filmben volt".Aztán veszem elő azt a képet amin a DeLoka és én vagyok,mindjárt az van,hogy "ez igen,ez tökállat ez az autó".
Amit szerintem nemtudnak az emberek,hogy Delo valójában is rozsda mentes,és ahogy kinéz az nem festés.Mikor ezeket és még azt mesélem,hogy már 27éves az autó,akkor mindenki csak döbenten nézi milyen jó állapotban van.
Van egy munkatársam aki azt mondta szeretne ő is egy ilyent,mert az ő Hondája még csak a tizes éveit futja és már csak egy halom rozsda.

De hála istenek van a http://www.delorean.hu és itt már sok-sok mindent és érdekeséget meg lehet tudni DeLo-ról és a filmről. :) persze magyarúl.
KiNDER DMC

Gabesz
Acélműves
Acélműves
Hozzászólások: 8
Csatlakozott: 2008.10.03. 12:56

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Gabesz » 2008.10.05. 21:11

na jó, de ha nem mondják nekik? :) mondani kell:D

amúgy meg rozsdamentes karosszéria:

ahol voltatok fórumon ezelőtt beleolvasgattam(prohardveres) ott azt írják hogy alu, de ez nem alu ugye? én úgy tudom hogy acél, de javítsaok ki

Avatar
Sidaries
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 3188
Csatlakozott: 2008.09.04. 14:23
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Sidaries » 2008.10.05. 21:36

na jó, de ha nem mondják nekik? :) mondani kell:D

amúgy meg rozsdamentes karosszéria:

ahol voltatok fórumon ezelőtt beleolvasgattam(prohardveres) ott azt írják hogy alu, de ez nem alu ugye? én úgy tudom hogy acél, de javítsaok ki

Rozsdamentes acél. Nem saválló, az lassan ugyan, de szét tudja marni.

Avatar
Sidaries
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 3188
Csatlakozott: 2008.09.04. 14:23
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Sidaries » 2008.10.05. 21:38

győrben is van? hm

hát még sose vettem észre az utakon, vagy egyáltalán várnak ezzel közúton van mi?

de az a négy, vagyis a tiéddel együtt 5 azok milyen státuszban vannak?

mert néztem a biatorbágyi topikot, hát azzal nemsokra megy a nép, ha le van takarva aztán egy jókora kerék még ra is van hányva, aztán ott áll már 1885 óta.

A győri nincs menetképes állapotban. Motorilag, műszakilag jó, de a szélvédő és az első, hátsó műanyag rész le nincs rajta. Felújitás alatt van, a tulaj asszem a 30 évet várja.

Avatar
Zsolt
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 2767
Csatlakozott: 2008.09.04. 11:38
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Zsolt » 2008.10.07. 06:53

E-bay-en láttam:

Avatar
Sidaries
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 3188
Csatlakozott: 2008.09.04. 14:23
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Sidaries » 2008.10.07. 11:42

Na ki vesz hókotrót? :) Van busz is, ha valaki azt akar. :)

Avatar
dubniczkia
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 678
Csatlakozott: 2008.09.04. 20:01
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: dubniczkia » 2008.10.07. 12:28

Ezt ma kaptam egy baratomtol: :oops: :shock: :D :lol:

http://www.ftvgirls.com/mod2008/sasha.html
Csatolmányok


Vissza: “DMC-12”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 21 vendég