Csevegő szoba.

Magyar Delorean Klub fóruma
Avatar
Zeus SH
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 823
Csatlakozott: 2010.11.26. 14:47

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Zeus SH » 2012.07.10. 20:19

A kísérő zene jó :)
Lehet, neki kéne látnom újra megnézni a sorozatot, nagyon rég láttam.
Mindenesetre jó dolog egy ilyen sütögetős-felvonulósdi, csak az a baj, hogy piszok kevesen vagyunk hozzá. Illetve még a sütögetős része szerintem össze is jöhetne, de az autós felvonulás két autóval (belátható időn belül hárommal) nem túl látványos. Vagyis hát három autó már jobban szembetűnik mint kettő, de... valahogy jobban show-szerűvé kéne tenni.
A másik autósklubban, ahol tag vagyok, egyelőre nem sikerül "vevőt" találnom az ilyen jellegű ötleteimre, pedig ott jócskán több az autó. Szerintem egy ilyen autósklubnak illik időnként megjelenni az emberek előtt, hangosan, feltűnően, hogy kicsit emelkedjen a népszerűsége az adott márkának/típusnak, amit az ember szívügyének választott. És ennek az egyik legjobb módszere egy látványos felvonulás.
”Általános mozgósítást rendeltem el! Akinek nincs repülője, az legalább lőjön a levegőbe!”
Zapp Brannigen

Avatar
Zeus SH
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 823
Csatlakozott: 2010.11.26. 14:47

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Zeus SH » 2012.07.10. 20:23

Jut is eszembe a sorozatokról: Családi kötelékek-re emlékszik valaki? ;)
”Általános mozgósítást rendeltem el! Akinek nincs repülője, az legalább lőjön a levegőbe!”
Zapp Brannigen

praer
Időfigyelő
Időfigyelő
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2010.02.11. 13:06

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: praer » 2012.07.10. 20:25

sziasztok!

Valamelyikőtök hozott volna nekem a klubtalira egy arany delo-t. Sajna nem tudtam elmenni, meló miatt, de ettől függetlenül az autó nagyon kellene a gyüjtibe. Kérlek írj és megbeszélhetnénk a bizniszt!

köszi!

praer

Avatar
Zeus SH
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 823
Csatlakozott: 2010.11.26. 14:47

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Zeus SH » 2012.07.11. 17:51

Jut is eszembe a sorozatokról: Családi kötelékek-re emlékszik valaki? ;)
Úgy nézem, senki... :( Pedig Michael J. Fox a "Vissza a jövőbe" trilógával párhuzamosan szerepelt benne, én szeretem ezt a sorozatot is.
Akkor szerintem lelőheted az FTP-t, Sid...
”Általános mozgósítást rendeltem el! Akinek nincs repülője, az legalább lőjön a levegőbe!”
Zapp Brannigen

Avatar
p-parker
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2009.03.07. 16:55
Tartózkodási hely: Szolnok megye.
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: p-parker » 2012.07.11. 19:12

Jut is eszembe a sorozatokról: Családi kötelékek-re emlékszik valaki? ;)
Úgy nézem, senki... :( Pedig Michael J. Fox a "Vissza a jövőbe" trilógával párhuzamosan szerepelt benne, én szeretem ezt a sorozatot is.
Akkor szerintem lelőheted az FTP-t, Sid...
Ne légy olyan türelmetlen !Én emlékszek rá természetesen ,bár nem sok részt láttam ,konkrétan asszem egyet !

sziasztok!

Valamelyikőtök hozott volna nekem a klubtalira egy arany delo-t. Sajna nem tudtam elmenni, meló miatt, de ettől függetlenül az autó nagyon kellene a gyüjtibe. Kérlek írj és megbeszélhetnénk a bizniszt!

köszi!

praer

Ha visszaolvasol láthatod ,hogy én említettem (és vittem is a találkozóra ... ) az arany DeLoreant .Ha írsz privátba ,megbeszélhetjük a dolgot .

Avatar
Zeus SH
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 823
Csatlakozott: 2010.11.26. 14:47

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Zeus SH » 2012.07.11. 21:31

én is emlékszem, és egyébként ez az, amit nem bírok MJF-ben, hogy minden szerepében ugyanolyan.
Szerintem nem baj az. Több színész is ugyanazokat a jellemeket formálja a karrierje során.
Christopher Lloydot például imádom a Taxi-ban, ugyanúgy egy hóbortos figurát alakít, mint a bttf-ben, ott egy gyógyult(?) ex-drogos taxisofőrt. Egész egyszerűen zseniális, s már az akkori gesztusaiban, mimikájában, a játékában megtalálni a "Doki"-t.
Bár a Taxi számomra az egyik örök sorozat (természetesen a Magnum után), szóval eléggé elfogult vagyok.
”Általános mozgósítást rendeltem el! Akinek nincs repülője, az legalább lőjön a levegőbe!”
Zapp Brannigen

Avatar
sztriki
Időparadoxonelőállító
Időparadoxonelőállító
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2009.08.29. 12:54

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: sztriki » 2012.07.11. 23:18

Christopher Lloydot például imádom a Taxi-ban, ugyanúgy egy hóbortos figurát alakít, mint a bttf-ben, ott egy gyógyult(?) ex-drogos taxisofőrt. Egész egyszerűen zseniális, s már az akkori gesztusaiban, mimikájában, a játékában megtalálni a "Doki"-t.
Bár a Taxi számomra az egyik örök sorozat (természetesen a Magnum után), szóval eléggé elfogult vagyok.
Azt de szerettem én is! Most sikerült szinkronosan leszednem az egész sorozatot, kár, hogy csak pár résznek csináltak normális minőségű magyar szinkront (Revicky volt Lloyd, Beregi Péter volt Danny DeVito, Tahi Tóth László volt Judd Hirsch...).

Avatar
Zeus SH
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 823
Csatlakozott: 2010.11.26. 14:47

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Zeus SH » 2012.07.12. 07:54

Azt de szerettem én is! Most sikerült szinkronosan leszednem az egész sorozatot, kár, hogy csak pár résznek csináltak normális minőségű magyar szinkront (Revicky volt Lloyd, Beregi Péter volt Danny DeVito, Tahi Tóth László volt Judd Hirsch...).
A régi szinkronok tőlem vannak, valahonnan beszereztem régen jó pár VHS-ripet, s abból lettek kiszedve. :)
”Általános mozgósítást rendeltem el! Akinek nincs repülője, az legalább lőjön a levegőbe!”
Zapp Brannigen

Avatar
Zsolt
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 2767
Csatlakozott: 2008.09.04. 11:38
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Zsolt » 2012.07.12. 14:56

Mint páran tudják rólam itt a fórumban hogy nem csak a Delorean-ért rajongok, hanem a Knight Rider sorozatért is és ebből adódóan K.I.T.T-ért is. 8-) ...
Részlet a Knight Rider filmből, érdemes megnézni a háttérben levő dolgokat.
Na vajon honnan lehet ismerős?



Avatar
Zeus SH
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 823
Csatlakozott: 2010.11.26. 14:47

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Zeus SH » 2012.07.12. 15:03

Részlet a Knight Rider filmből, érdemes megnézni a háttérben levő dolgokat.
Na vajon honnan lehet ismerős?

Csak nem az épülő Hill Valley-i városháza?
”Általános mozgósítást rendeltem el! Akinek nincs repülője, az legalább lőjön a levegőbe!”
Zapp Brannigen

Avatar
p-parker
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2009.03.07. 16:55
Tartózkodási hely: Szolnok megye.
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: p-parker » 2012.07.12. 16:40

Szerintem épp felújítják az óratornyot Hill Valley-ben !Biztos végre összejött a pénz !

Avatar
Zsolt
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 2767
Csatlakozott: 2008.09.04. 11:38
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Zsolt » 2012.07.12. 19:41

Nem csak az épület, hanem az utca is ugyanaz.
Lévén, hogy a stúdió ugyanazon részén forgatták ezt az epizódot. :D

Avatar
Zeus SH
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 823
Csatlakozott: 2010.11.26. 14:47

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Zeus SH » 2012.07.12. 20:58

Igen, az épület előtti park járdájának az elhelyezkedése is ugyanannak tűnik, az utcát csak magamban mertem tippelni, hogy ugyanaz...
Vajon mi lehet most ott?
”Általános mozgósítást rendeltem el! Akinek nincs repülője, az legalább lőjön a levegőbe!”
Zapp Brannigen

Avatar
Zsolt
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 2767
Csatlakozott: 2008.09.04. 11:38
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Zsolt » 2012.07.12. 21:49

Valóban leégett a díszlet egy része.

Itt van helyileg:

Így nézett ki a leégés után: (látható, hogy az óra része éppen nem volt rajta)
Kép

Most ez van jelenleg:
Kép

Avatar
Zeus SH
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 823
Csatlakozott: 2010.11.26. 14:47

Re: Csevegő szoba.

HozzászólásSzerző: Zeus SH » 2012.07.13. 15:55

Köszönöm! :)
Egy ideje gondolkodtam rajta hogy meg kéne nézni google maps-en.
Egy élmény lehet itt körbesétálni, bár egyik ismerősöm aki járt kinn, azt mondja, elég erőltetett tempóban viszik körbe a látogatókat.
”Általános mozgósítást rendeltem el! Akinek nincs repülője, az legalább lőjön a levegőbe!”
Zapp Brannigen


Vissza: “DMC-12”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 267 vendég