Van-e élet Delorean-on túl ?

Magyar Delorean Klub fóruma
Loner
Időtechnikus
Időtechnikus
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2009.01.25. 12:52

Re: Van-e élet Delorean-on túl ?

HozzászólásSzerző: Loner » 2010.02.22. 16:32

Van ám még csak még szerkeztenem kell

Loner
Időtechnikus
Időtechnikus
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2009.01.25. 12:52

Re: Van-e élet Delorean-on túl ?

HozzászólásSzerző: Loner » 2010.02.22. 16:38

Hát akkor majd az Iveco-ról később,

Loner
Időtechnikus
Időtechnikus
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2009.01.25. 12:52

Re: Van-e élet Delorean-on túl ?

HozzászólásSzerző: Loner » 2010.02.22. 16:44

Akkor az Iveco

Loner
Időtechnikus
Időtechnikus
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2009.01.25. 12:52

Re: Van-e élet Delorean-on túl ?

HozzászólásSzerző: Loner » 2010.02.22. 16:47

Nos, akinek ebből a sok zagyvaságból, amit az előbb összehordtam valami nem világos az legyen szíves lapozzon
egyet vissza!
Bopat! Neked meg boldog szülinapot!!!! :!: :!: :!: :!:

Avatar
Bopat
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 3984
Csatlakozott: 2009.04.14. 23:51
Tartózkodási hely: BB
Kapcsolat:

Re: Van-e élet Delorean-on túl ?

HozzászólásSzerző: Bopat » 2010.02.22. 17:35

Nos, akinek ebből a sok zagyvaságból, amit az előbb összehordtam valami nem világos az legyen szíves lapozzon
egyet vissza!
Bopat! Neked meg boldog szülinapot!!!! :!: :!: :!: :!:
Köszönöm.

A többi autót megértem hogy tetszik, no de egy Iveco teherautó???
Mondjuk a Wartburgot is kilőném, meg a legtöbb KEurópai fost is. Tisztelet a kivételnek.

Avatar
Bopat
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 3984
Csatlakozott: 2009.04.14. 23:51
Tartózkodási hely: BB
Kapcsolat:

Re: Van-e élet Delorean-on túl ?

HozzászólásSzerző: Bopat » 2010.02.22. 17:36

Firebird nekem is kéne, de annyira azért nem, amennyibe a fenntartása kerülne.

a DMC az valahogy más. ennél nem érdekelnek a fenntartási költségek.

Hidd el nem olyan borzasztó a Firebird fenntartása, főleg ha nem napira használod.

Loner
Időtechnikus
Időtechnikus
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2009.01.25. 12:52

Re: Van-e élet Delorean-on túl ?

HozzászólásSzerző: Loner » 2010.02.22. 18:15

A többi autót megértem hogy tetszik, no de egy Iveco teherautó???Mondjuk a Wartburgot is kilőném, meg a legtöbb KEurópai fost is. Tisztelet a kivételnek
Először is a Wartburg jelenesteben a púpos fasza autó, velem ebben nem lehet vitatkozni
A 313-as Wartburgot kilőni pedig egyenesen bűn! Csak 500-at gyártottak belőle 1957-1961 között
Egy ilyen Wartburgot kilőlni olyan, mintha egy Delorean-t lőlnél ki. Egyébként a mai autók közül -jelen esetben
Én a "NyEurópai Fosokra gondolok"- is megvan a véleményem, a negatív véleményem, de ezt most megtartom
magamnak.... Továbbá azt is megtartom magamnak, hogy miért alakult ki bennem ez a vélemény, ez az én titkom :twisted:
Nos az Iveco azért tetszik nekem amiért nektek a Delo és a Pontiac Firebird, ugyanis ez az Iveco egy sorozat
főhőse volt

Avatar
p-parker
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2009.03.07. 16:55
Tartózkodási hely: Szolnok megye.
Kapcsolat:

Re: Van-e élet Delorean-on túl ?

HozzászólásSzerző: p-parker » 2010.02.22. 18:32

Nem tán' a TIR-re gondolsz ?Én is néztem annak idején ,bár nem emlékszem pontosan a márkájára .Szakmai szempontból nézve : mi nagyon utáljuk az olasz autókat szerelni ! :)

zsiga40
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 594
Csatlakozott: 2009.09.27. 21:50

Re: Van-e élet Delorean-on túl ?

HozzászólásSzerző: zsiga40 » 2010.02.22. 19:02

Itt egy olasz szerintem ezt nagyon szeretnéd szerelni: http://www.flickr.com/search/?q=alfa+r% ... 3+stradaleNem tán' a TIR-re gondolsz ?Én is néztem annak idején ,bár nem emlékszem pontosan a márkájára .Szakmai szempontból nézve : mi nagyon utáljuk az olasz autókat szerelni ! :)

Avatar
p-parker
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2009.03.07. 16:55
Tartózkodási hely: Szolnok megye.
Kapcsolat:

Re: Van-e élet Delorean-on túl ?

HozzászólásSzerző: p-parker » 2010.02.22. 19:07

Hát igen !Ez gyönyörű !
Attól még ,hogy a melóhelyen nem szeretjük az olasz autókat ,és meg is van a véleményünk róluk , a Formula-1-ben mióta az eszemet tudom a Ferrarinak szurkolok ! :arrow:

Loner
Időtechnikus
Időtechnikus
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2009.01.25. 12:52

Re: Van-e élet Delorean-on túl ?

HozzászólásSzerző: Loner » 2010.02.22. 19:18

Nem tán' a TIR-re gondolsz ?Én is néztem annak idején ,bár nem emlékszem pontosan a márkájára .Szakmai szempontból nézve : mi nagyon utáljuk az olasz autókat szerelni !
Pontosan a TIR-re gondolok, ott volt ez a teherautó a főszereplő

Loner
Időtechnikus
Időtechnikus
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2009.01.25. 12:52

Re: Van-e élet Delorean-on túl ?

HozzászólásSzerző: Loner » 2010.02.22. 19:21

Ja és az előbbi a mai autók lehúzásával kapcsolatos hozzászólásomat komolyan gondolom!
A titkomat meg csak annak árulom el aki tényleg jó barátom :twisted:

Loner
Időtechnikus
Időtechnikus
Hozzászólások: 294
Csatlakozott: 2009.01.25. 12:52

Re: Van-e élet Delorean-on túl ?

HozzászólásSzerző: Loner » 2010.02.22. 19:39

Köszönöm.A többi autót megértem hogy tetszik, no de egy Iveco teherautó???Mondjuk a Wartburgot is kilőném, meg a legtöbb KEurópai fost is. Tisztelet a kivételnek.
Először is a Wartburg jelenesteben a púpos alak autó, velem ebben nem lehet vitatkozniA 313-as Wartburgot kilőni pedig egyenesen bűn! Csak 500-at gyártottak belőle 1957-1961 közöttEgy ilyen Wartburgot kilőlni olyan, mintha egy Delorean-t lőlnél ki. Egyébként a mai autók közül -jelen esetbenÉn a "NyEurópai Fosokra gondolok"- is megvan a véleményem, a negatív véleményem, de ezt most megtartommagamnak.... Továbbá azt is megtartom magamnak, hogy miért alakult ki bennem ez a vélemény, ez az én titkom Nos az Iveco azért tetszik nekem amiért nektek a Delo és a Pontiac Firebird, ugyanis ez az Iveco egy sorozatfőhőse volt

Ezt a hozzászólásomat az egyértelműség végett szerkeztetem újra, Bopat ez a hozzászólás elsősorban most neked szól!!!!

Először is a Wartburg jelenesteben a púpos penge autó, velem ebben nem lehet vitatkozni. A 313-as Wartburgot kilőni pedig egyenesen bűn! Csak 500-at gyártottak belőle 1957-1961 között. Egy ilyen Wartburgot kilőni olyan, mintha egy Delorean-t lőnél ki. Egyébként a mai autókról -jelen esetben Én a "NyEurópai Fosokra gondolok"- is megvan a véleményem, a negatív véleményem, de ezt most megtartom magamnak.... Továbbá azt is megtartom magamnak, hogy miért alakult ki bennem ez a vélemény, ez az én titkom :twisted: Nos az Iveco azért tetszik nekem amiért nektek a Delo és a Pontiac Firebird, ugyanis ez az Iveco egy sorozatfőhőse volt
--------------
Remélem tudjátok értékelni azt, hogy igyekszem adni a helyesírásra. Sajnos nekem az írás nehezen megy ez
a diszgráfia végett van.
Üdv: Loner

Avatar
Bopat
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 3984
Csatlakozott: 2009.04.14. 23:51
Tartózkodási hely: BB
Kapcsolat:

Re: Van-e élet Delorean-on túl ?

HozzászólásSzerző: Bopat » 2010.02.22. 20:03

Loner

Nem akartalak megsérteni, a különleges szériákat én is szeretem, de azért egy sima 601 es Trabi hadd ne legyen az álmom, vagy a büdös Wartyogók általában.
Persze vannak NY Eu-s fosok is, ebben is igazad van, de azért ha belegondolsz sokkal nagyobb arányban csináltak ők jó autókat mint a kommunisták.
Nézz csak meg mit írtál, egyedüli keleti autó amiért rajongsz az a Wartburg, a többi mind nyugati.
Azt is tisztelem, hogy az Ivecot szereted, csak nekem fura volt elsőre hogy valaki kamionokért rajong. De ettől minden tiszteletem a tied, hogy szeretsz más autókat is.

A helyesírással ne törödj, nem fog szerintem senki belédkötni, sőt értékeljük hogy ennyi munkád van benne.

Avatar
p-parker
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2009.03.07. 16:55
Tartózkodási hely: Szolnok megye.
Kapcsolat:

Re: Van-e élet Delorean-on túl ?

HozzászólásSzerző: p-parker » 2010.02.22. 20:15

Nekem nincsenek ilyen merész autó álmaim !Persze a DMC-12 az ,és jó lenne egy Ferrari is ,de egy hétköznapi családi autónak is örülnék !Persze lehetne álmodozni világnak ,de illúziókat meg fölösleges kergetni !


Vissza: “DMC-12”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 263 vendég