Delorean.hu pólók

Magyar Delorean Klub fóruma
Avatar
dubniczkia
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 678
Csatlakozott: 2008.09.04. 20:01
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Delorean.hu pólók

HozzászólásSzerző: dubniczkia » 2017.10.24. 15:32

Na én ebből nem kérek.

én is utálom, nekem sem fog kelleni. Azért biztosan fog készülni pár darab...

Avatar
Flux_Claudia
Időfigyelő
Időfigyelő
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2015.09.10. 17:31

Re: Delorean.hu pólók

HozzászólásSzerző: Flux_Claudia » 2017.10.24. 16:55

Tényleg kell rá az “örökké szerelem” felirat? :shock:

Dudu
Időáramkör-technikus
Időáramkör-technikus
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2017.08.28. 10:08

Re: Delorean.hu pólók

HozzászólásSzerző: Dudu » 2017.10.24. 18:33

:D
Látom, elindult a póló háború. :D
Szóval a találkozón a srácok kitalálták ezt a szöveget és igazán jót szórakoztunk rajta.
Így, hogy már többen jeleztétek nemtetszéseteket, leírom az eredeti ötletet.

Deló oldalról, mögötte pedig magyarországi épületek, jellegzetességek. Csak úgy egyszerűen, pár vonalas grafikával. Akár a Hősök tere, Parlament, Halászbástya, Lánchíd, stb.... lehet több is, nem muszáj egyetlen képnek lennie mögötte. Az egész alatt pedig a klub logója. Illetve lehet a kép fölött a klub teljes felirata, akár félkör alakban is.

Ha esetleg valakinek vannak még ötleteik, írjon bátran. :)

Avatar
Bopat
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 3976
Csatlakozott: 2009.04.14. 23:51
Tartózkodási hely: BB
Kapcsolat:

Re: Delorean.hu pólók

HozzászólásSzerző: Bopat » 2017.10.24. 21:29

Leírom a véleményemet, hogy miért nem tetszik, aztán vagy elfogadjátok, vagy nem.
Nem vagyok huszonéves - tehát ilyen polót nem vennék fel semmi pénzért.
Magyarul van a szöveg amúgy is. Mivel külföldön lakom, és ezzel a pólóval amúgy is csak Delorean talin lennek, nekem mindenképpen angolul kell a szöveg. Többször is mondtam ezt már. Még a klub neve is zavar a pólókon hogy az van Hogy Delorean klub Magyarország. Mindenképpen Hungarynak kellene ott lennie. Minden klub így írja az össze cuccán. Ez szerintem tisztelet egymásnak, azaz megtiszteljük őket hogy ők is értsék miről van szó.
A másik dolog, hogy most EUban nem okos dolog most a magyarsággal felvágni. Még akkor se ha ez egy autó, és nem olyan emberek közt mozgolódunk.
De nem kell "provokálni".
Harmadik.
Ugye mindenki azzal szívat minket hogy milyen szar autónk van, megbízhatatlan stb. Akkor erre fel olyan pólóban járunk, ami erre rá is erősít?
Kösz nem!


Az utolsó ötlet, jó, támogatom a híres épületek kontúrjait : Lánchíd, stb. DE NE PARLAMENT mert nem akarom ezeket a sárgákat reklámozni... 8-)

Uff beszéltem :D

Avatar
Zsolt
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 2767
Csatlakozott: 2008.09.04. 11:38
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Delorean.hu pólók

HozzászólásSzerző: Zsolt » 2017.10.24. 21:57

.
Az elsőn képen értékeltem az ötletességet. A második kép viszont nagyon zsúfolt, olyan mint egy reklám póló, az annyira nem tetszik,
erre mondják, hogy a kevesebb néha több. Az első egységesebb. A második olyan mint egy Facebook bejegyzés, ami vicces de pólón már nem mutat jól. Persze ettől függetlenűl az ötlet még jó. ;)

Szerintem eddig a pulóver grafikája sikerült a legjobban. Átlátható, nem túl sok és stílusos. Ehhez képest viszont ez utóbbi visszalépés. De mivel jövőre 10 éves lesz a klub, arra majd remélem nagyon jó ötletetek lesznek.

Avatar
Zsolt
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 2767
Csatlakozott: 2008.09.04. 11:38
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Delorean.hu pólók

HozzászólásSzerző: Zsolt » 2017.10.24. 22:01

Az utóbbiból (a második kép) ha levesszük a DCM logót a delorean.hu sorig az úgy sokkal jobb.
Szerintem sem kell a webcím mert úgyis megtalálja aki akarja, ha meg mégis akkor azt jóval kissebb betűméretben.

Avatar
Flux_Claudia
Időfigyelő
Időfigyelő
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2015.09.10. 17:31

Re: Delorean.hu pólók

HozzászólásSzerző: Flux_Claudia » 2017.10.25. 07:57



A háta lehetne megint ilyen.

Szerintem az elejére semmilyen felirat nem kéne.
Csak simán valami ábra az autóval.

Avatar
dubniczkia
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 678
Csatlakozott: 2008.09.04. 20:01
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Delorean.hu pólók

HozzászólásSzerző: dubniczkia » 2017.10.25. 08:17

Igen, szerintem is ilyennek kellene lennie a hátának.

Én azért utálom annyira ezt az "Örökké szerelem" ötletet, mert ennek az üzenetnek pont az ellenkezőjét próbáljuk mindenkivel elhitetni immár 10 éve. Nem vitatom, hogy vicces, el is tudom képzelni egy veterános klub szlogenjének, de nem a mi klubunknak. Persze bármit megcsinálok amit csak szeretnétek, legfeljebb én nem kérek belőle és nem is hordom. A magyar nyelvű kiírás egyszerűen azért szükséges, hogy a külföldiek is értsék, hogy miért történt a betűcsere (DCM). Ezért gondoltuk korábban a nagy "Hungary" feliratot. Ez talán megint segíthet. Remélem nem veszitek sértésnek ha azt mondom, hogy egy jól hangzó ötlet még nem biztos, hogy működik. Minden polókészítést sok-sok ötlet előz meg, aztán a végén születik valami tök más. ...mint a legutóbbinál is. Hangsúlyozom, hogy ha ezt szeretnétek, akkor ezt dolgozom ki, csak valaki magyarázza el nekem, hogy ez miért jó?

Dudu
Időáramkör-technikus
Időáramkör-technikus
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2017.08.28. 10:08

Re: Delorean.hu pólók

HozzászólásSzerző: Dudu » 2017.10.25. 08:52

Bopat, teljesen igazad van. Erre nem gondoltunk.
Tényleg ott ültünk Skynetéknél és felmerül az ötlet és akkor jónak tűnt. Majdnem mindennel egyetértek, amit írtál.

A DCM logo viszont nagyon tetszik, jó kis szójáték, ezért megtartanám. Ha más nem, a hátuljára, ahogy a Klaudia képén is van. (Skynet ilyen pólód neked nincs?) (Itt jegyezném meg, hogy a "kalózos" kulcsos megoldás csak abban az esetben lett volna a hátulján, ha mindenki rábólint az örökké szerelem-es ötletre. Tehát ez akkor így kizárva.)
Felőlem lehet az elején felirat, valóban jobb lenne angolul. Bár nem feltétlenül szükséges. Ha esetleg valakinek mégis lenne rá ötlete, írja meg.
Felmerült egy harmadik ötlet, ezt is még Esztivel gondoltuk ki. A többieknek is tetszett, először majdnem ez maradt.

Póló hátán a Deló hátulja, elején az eleje úgy, mintha kiszakították volna a vásznat.

Sajnos több ötletem tényleg nincs. :)

Avatar
Sidaries
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 3188
Csatlakozott: 2008.09.04. 14:23
Kapcsolat:

Re: Delorean.hu pólók

HozzászólásSzerző: Sidaries » 2017.10.25. 09:01

Amit Klaudia linkelt a póló hátuljának az szerintem jó kompromisszum. A DCM az kell, mert az a nevünk, de rajta van a Hungary is. Már csak az elejét kell kitalálni, mert akkor szerintem az Örökké szerelem az leszavazódott.

Az meg, hogy az EU-ban most milyen Orbán Viktor megítélése, konkrétan leszarom. Politikai okokból nem fogom letagadni a magyarságomat, illetve a klub magyarságát. Jó lesz egy külföldinek látni, hogy nem minden magyar hülye. Az olaszoknál sem volt belőle semmi hátrányunk.

A szöveg lehet magyar is, angol is, amiben megegyezünk az lesz. Párszor már felmerült, hogy miért mindig angol, mikor azt itthon senki nem érti és ez igaz is. Ezért lett volna jó egy magyar szöveg. De ha angol lesz, nekem az is jó, eddig is jó volt. A célközönség érti.

Dudu
Időáramkör-technikus
Időáramkör-technikus
Hozzászólások: 32
Csatlakozott: 2017.08.28. 10:08

Re: Delorean.hu pólók

HozzászólásSzerző: Dudu » 2017.10.25. 12:23

Az Olaszok összes pólója nagyon tetszett, amit a pár nap alatt viseltek. Én a DCM-re szavazok, az maradjon meg mindenképp. Max. alá tényleg lehet írnik hogy Hungary.

Avatar
Zsolt
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 2767
Csatlakozott: 2008.09.04. 11:38
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Delorean.hu pólók

HozzászólásSzerző: Zsolt » 2017.10.25. 12:48

A DCM hátoldalon legyen ilyen, vegyítve a a német poló hátoldallal. (a céges gépen most nem tudok szerkeszteni ezért szövegesen írom)
A felső sor Delorean Motor Company helyett: Delorean Club Magyarország
Az alsó sor, Delorean Club Deutchland helyet pedig Delorean Motor Company

Kép
Kép

Avatar
Zsolt
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 2767
Csatlakozott: 2008.09.04. 11:38
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Delorean.hu pólók

HozzászólásSzerző: Zsolt » 2017.10.25. 12:50

Az OGV jó, ilyen röviditésben még nem hallottam. :lol:

Avatar
Zsolt
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 2767
Csatlakozott: 2008.09.04. 11:38
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Delorean.hu pólók

HozzászólásSzerző: Zsolt » 2017.10.25. 13:05

Bocs, de paint-el gyártottam le, csak ez a program van a céges gépen. A Hungary helyett persze Magyarország lenne.


Avatar
Zsolt
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 2767
Csatlakozott: 2008.09.04. 11:38
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Delorean.hu pólók

HozzászólásSzerző: Zsolt » 2017.10.25. 17:34

Hm. Kell alá a DELOREAN MOTOR COMPANY?
Nem biztos, ez csak egy javaslat.
Majd hétvégén szakítok rá időt, hogy én is kitaláljak valamit, hátha lesz valami használható tőlem is. ;)


Vissza: “DMC-12”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 54 vendég