Legyen-e zárt része a fórumnak ?

Magyar Delorean Klub fóruma

Legyen-e zárt része a fórumnak ?

A szavazás 2009.11.02. 22:31-kor befejeződött.

Igen, mindenképpen !
6
75%
Nem, teljesen felesleges.
0
0 szavazat
Talán.
2
25%
 
Szavazatok száma: 8

Avatar
Zsolt
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 2767
Csatlakozott: 2008.09.04. 11:38
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Legyen-e zárt része a fórumnak ?

HozzászólásSzerző: Zsolt » 2009.10.31. 22:31

Ha igen, mely része legyen zárt ?

Avatar
p-parker
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2009.03.07. 16:55
Tartózkodási hely: Szolnok megye.
Kapcsolat:

Re: Legyen-e zárt része a fórumnak ?

HozzászólásSzerző: p-parker » 2009.10.31. 23:17

Félő ,hogy a zárt fórum hatására a már meglévő nyilvános el lesz hanyagolva ....De nem mondom azt ,hogy elvetendő gondolat .

Avatar
kinderdmc
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2008.09.04. 22:04
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Legyen-e zárt része a fórumnak ?

HozzászólásSzerző: kinderdmc » 2009.10.31. 23:23

Ha a többiek is úgy akarják akkor én a ki kicsoda topicra szavaznék.Amit részben megértek,mert biztos,hogy van olyan aki nem szeretné ha többet tudnának róla mint kellene.De szerintem ezt is meg lehetne oldani,hogy csak regisztrált tagok láthasák a saját magunkról írt profilt,amiben azért irnánk,hogy mindenki tudja ki áll a Nick név mögött,mert lehet,hogy nemtud vele találkozni személyesen,de hozzá teszem nem ragaszkodok egyáltalán ahoz,hogy ez létre jöjön csak egy kezdeményezés volt részemről.
KiNDER DMC

Avatar
p-parker
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2009.03.07. 16:55
Tartózkodási hely: Szolnok megye.
Kapcsolat:

Re: Legyen-e zárt része a fórumnak ?

HozzászólásSzerző: p-parker » 2009.10.31. 23:28

Hát a regisztrált tagok úgyis írogatnak ....Mondjuk azt nem értem teljesen,hogy akik meg nem azok minek tették meg ?

Avatar
Bopat
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 3976
Csatlakozott: 2009.04.14. 23:51
Tartózkodási hely: BB
Kapcsolat:

Re: Legyen-e zárt része a fórumnak ?

HozzászólásSzerző: Bopat » 2009.11.01. 00:00

Ha igen, mely része legyen zárt ?
Amit kinder nyitott... azaz bemutatkozás.

Avatar
mentos
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 867
Csatlakozott: 2008.09.06. 01:04
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Legyen-e zárt része a fórumnak ?

HozzászólásSzerző: mentos » 2009.11.01. 03:57

Ez a téma ha jól emlékezem már régebben felvetődött, és egyúttal el is halt mint kezdeményezés, bár elismerem h most kicsit másabb, ill. konkrétabb szituáció kapcsán vetődött fel... szóval a lényeg h nekem aztán tökmindegy :)

Avatar
Sidaries
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 3188
Csatlakozott: 2008.09.04. 14:23
Kapcsolat:

Re: Legyen-e zárt része a fórumnak ?

HozzászólásSzerző: Sidaries » 2009.11.01. 12:49

Ez a téma ha jól emlékezem már régebben felvetődött, és egyúttal el is halt mint kezdeményezés, bár elismerem h most kicsit másabb, ill. konkrétabb szituáció kapcsán vetődött fel... szóval a lényeg h nekem aztán tökmindegy :)

Szerintem legyen. Egyes fórumtémákat le lehet zárni, de szerintem ilyenek tényleg csak ritkán legyenek. A bemutatkozós téma ilyen.

Ja és kik lesznek akik megnézhetik? Mindenki aki regisztrált és már egyszer írt vagy lehet bővebb kritériumokat is megadni? Mert én ajánlanék egy minimum hozzászólásszámot vagy még inkább egyedi elbírálást.

Avatar
kinderdmc
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2008.09.04. 22:04
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Legyen-e zárt része a fórumnak ?

HozzászólásSzerző: kinderdmc » 2009.11.01. 13:41

... Mindenki aki regisztrált és már egyszer írt vagy lehet bővebb kritériumokat is megadni? Mert én ajánlanék egy minimum hozzászólásszámot vagy még inkább egyedi elbírálást.


Ez nagyon jó ötlet,csak nemtudom,hogy hozzászólás számhoz lehet-e kötni,az elbirálás szerintem jobban megvalósitható,de Zsolt biztos többet tudd eről.Ennyire még nem veséztem ki a fórum részeit.
KiNDER DMC

Avatar
Bopat
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 3976
Csatlakozott: 2009.04.14. 23:51
Tartózkodási hely: BB
Kapcsolat:

Re: Legyen-e zárt része a fórumnak ?

HozzászólásSzerző: Bopat » 2009.11.01. 14:46

Ez a téma ha jól emlékezem már régebben felvetődött, és egyúttal el is halt mint kezdeményezés, bár elismerem h most kicsit másabb, ill. konkrétabb szituáció kapcsán vetődött fel... szóval a lényeg h nekem aztán tökmindegy :)

Szerintem legyen. Egyes fórumtémákat le lehet zárni, de szerintem ilyenek tényleg csak ritkán legyenek. A bemutatkozós téma ilyen.

Ja és kik lesznek akik megnézhetik? Mindenki aki regisztrált és már egyszer írt vagy lehet bővebb kritériumokat is megadni? Mert én ajánlanék egy minimum hozzászólásszámot vagy még inkább egyedi elbírálást.
Igen legyen egyedi elbírálás, amúgy is ki fog alakulni a dolog. Ha valaki folyamatosan jelen van, akkor előbb utóbb elérkezünk oda hogy megnézheti a többiek bemutatkozását.
Amúgy jó lenne minden új tagnak egy rövid bemutatkozással kezdenie, hogy miért van itt, mit akar stb. Olyan infók csak amelyekből nem lehet beazonosítani. PL így

"Sziasztok Fanatikusok!

Örülök, hogy itt lehetek, bár évek óta nézegetem az oldalt, de csak most regisztráltam. xxxxxx a becsületes nevem, Budapesten élek és remélem jövőre eljutok végre odaáig, hogy beruházzak egy jó nagy vasra :), amit kb óvodás korom óta szeretnék! Válság ide, válság oda, kit érdekel, én úgy gondolom, ezek azok az AUTÓK, amikbe érdemes tankolni, a többi másra úgyse jó :). Igaz lesz még mit tanulni ezekröl az autókról, mert kicsit másabbak mint a nemautók. Röviden ennyi, remélem nem untattam senkit :)
Üdv.: mindenkinek! "

Avatar
kinderdmc
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2008.09.04. 22:04
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Legyen-e zárt része a fórumnak ?

HozzászólásSzerző: kinderdmc » 2009.11.01. 14:56

"Sziasztok Fanatikusok!

Örülök, hogy itt lehetek, bár évek óta nézegetem az oldalt, de csak most regisztráltam. xxxxxx a becsületes nevem, Budapesten élek és remélem jövőre eljutok végre odaáig, hogy beruházzak egy jó nagy vasra :), amit kb óvodás korom óta szeretnék! Válság ide, válság oda, kit érdekel, én úgy gondolom, ezek azok az AUTÓK, amikbe érdemes tankolni, a többi másra úgyse jó :). Igaz lesz még mit tanulni ezekröl az autókról, mert kicsit másabbak mint a nemautók. Röviden ennyi, remélem nem untattam senkit :)
Üdv.: mindenkinek! "

Mondjuk ez jó belépő lenne egy új regisztrált felhasználónak arra,hogy már ő is láthassa a többiek bemutatkozóját.
KiNDER DMC

Avatar
Bopat
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 3976
Csatlakozott: 2009.04.14. 23:51
Tartózkodási hely: BB
Kapcsolat:

Re: Legyen-e zárt része a fórumnak ?

HozzászólásSzerző: Bopat » 2009.11.01. 15:02

"Sziasztok Fanatikusok!

Örülök, hogy itt lehetek, bár évek óta nézegetem az oldalt, de csak most regisztráltam. xxxxxx a becsületes nevem, Budapesten élek és remélem jövőre eljutok végre odaáig, hogy beruházzak egy jó nagy vasra :), amit kb óvodás korom óta szeretnék! Válság ide, válság oda, kit érdekel, én úgy gondolom, ezek azok az AUTÓK, amikbe érdemes tankolni, a többi másra úgyse jó :). Igaz lesz még mit tanulni ezekröl az autókról, mert kicsit másabbak mint a nemautók. Röviden ennyi, remélem nem untattam senkit :)
Üdv.: mindenkinek! "

Mondjuk ez jó belépő lenne egy új regisztrált felhasználónak arra,hogy már ő is láthassa a többiek bemutatkozóját.


Ezzel kellene kezdenie. Max 10 hozzászólás után be kell mutatkozni...

Avatar
Zsolt
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 2767
Csatlakozott: 2008.09.04. 11:38
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Legyen-e zárt része a fórumnak ?

HozzászólásSzerző: Zsolt » 2009.11.01. 18:09

Zárt topikot létrehozása lehetséges, tegnap teszteltem a fórumot ez ügyben,
hogyan működik és hogy lehetséges-e bizonyos emberekre leszűrni a topik láthatóságát.
A fórum jól vizsgázott, szinte minden lehetséges.
Most megvárom a szavazás végét, ha igen az eredmény akkor létre is hozom a zárt részt...

Én magam nem vagyok fent sem az iwiw-en, sem a myvip-en és az összes többi kapcsolatépítős bemutatkozós oldalon sem. Ugyan fent voltam még annó az induláskor, de töröltem magam a rendszerből. :D

Hát a regisztrált tagok úgyis írogatnak ....Mondjuk azt nem értem teljesen,hogy akik meg nem azok minek tették meg ?
Szerintem legyen. Egyes fórumtémákat le lehet zárni, de szerintem ilyenek tényleg csak ritkán legyenek. A bemutatkozós téma ilyen.
Ja és kik lesznek akik megnézhetik? Mindenki aki regisztrált és már egyszer írt vagy lehet bővebb kritériumokat is megadni? Mert én ajánlanék egy minimum hozzászólásszámot vagy még inkább egyedi elbírálást.
Ez ügyben például azt lehet tenni, hogy aki regisztrált és 3 napon belül nem mutatkozik be, akkor lehet is törölni a rendszerből, ez így a legtisztább.

Avatar
kinderdmc
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2008.09.04. 22:04
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Legyen-e zárt része a fórumnak ?

HozzászólásSzerző: kinderdmc » 2009.11.01. 18:30

Egyet értek.Csak azért ne regisztráljonbe senki,hogy eggyel több fórumon legyen a neve.
KiNDER DMC

Avatar
biadoki
Időparadoxonelőállító
Időparadoxonelőállító
Hozzászólások: 350
Csatlakozott: 2008.10.11. 10:56
Tartózkodási hely: Henley On Thames UK

Re: Legyen-e zárt része a fórumnak ?

HozzászólásSzerző: biadoki » 2009.11.01. 20:34

Én fenn vagyok egy másik fórumon ahol a regisztráltak száma túl van a 300-on. Ott ugyan ilyen fórummotor van és annak van egy vip részlege amit csak bizonyos tagok láthatnak. Ezek a tagok megkapják a VIP tagságot amit ki kell érdemelni mivel ez egy egyesület oldala. A VIP részlegben is folyik a beszélgetés de inkább csak arról hogy kit válaszanak be vagy milyen problémák merülnek fel egy taggal kapcsolatban, stb stb... Minden más beszélgetés kint történik a nyilvános részen.

Szerintem is jó ötlet a zárt topik létrehozása mert akkor az "újoncok" nem szólnak bele a fontos döntésekbe. Meg akkor csak a megbízható emberek tudnák hogy Zsiga hol tevékenykedik például. ;) Nagyon hasznos a zárt topik. Tapasztalatból mondom.

Egyszó mint száz támogatom a zárt topikot.
Barátotok az időben. Doki. ELB

Avatar
Zsolt
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 2767
Csatlakozott: 2008.09.04. 11:38
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Legyen-e zárt része a fórumnak ?

HozzászólásSzerző: Zsolt » 2009.11.01. 20:52

A zárt topik létrehozva.
Csak akkor látható ha a regisztrált tagként lépsz be a fórumba. :D


Vissza: “DMC-12”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 47 vendég