Vissza a jövőbe...

Magyar Delorean Klub fóruma
Avatar
Mr.Crowley
Időfigyelő
Időfigyelő
Hozzászólások: 184
Csatlakozott: 2011.10.26. 13:45
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Vissza a jövőbe...

HozzászólásSzerző: Mr.Crowley » 2012.07.22. 18:06

Valaki ilyennel találkozott már?
Tesco - F&F trikó, teljes original, véletlenül jártunk arra, véletlenül láttam meg... véletlen szerencse :D
u.i.: jah el is felejtettem! 2900Ft :)
Köszi a tippet! Meg is vettem azonnal! :D A Campona Tescoban még van 6-8 db ha valakit érdekel. XXXL, XL, M, S méretekben ha jól emlékszem.
Mr.Crowley

Avatar
Bopat
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 3984
Csatlakozott: 2009.04.14. 23:51
Tartózkodási hely: BB
Kapcsolat:

Re: Vissza a jövőbe...

HozzászólásSzerző: Bopat » 2012.07.24. 03:31

Mentos vagy valaki

Vegyetek nekem 2 db XXL es polot kérlek...

Avatar
Zsolt
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 2767
Csatlakozott: 2008.09.04. 11:38
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Vissza a jövőbe...

HozzászólásSzerző: Zsolt » 2012.08.05. 08:18

Zsolt!

tegyél rá erre légyszi egy mintázatot, hogy hasonlítson egy kicsit jobban az igazira (a szürke helyett), plusz egy villámlást az egészre, ha kész!

köszi!

Elküldtem privátban, remélem jó lesz.

Avatar
p-parker
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2009.03.07. 16:55
Tartózkodási hely: Szolnok megye.
Kapcsolat:

Re: Vissza a jövőbe...

HozzászólásSzerző: p-parker » 2012.08.05. 09:55


Avatar
p-parker
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2009.03.07. 16:55
Tartózkodási hely: Szolnok megye.
Kapcsolat:

Re: Vissza a jövőbe...

HozzászólásSzerző: p-parker » 2012.08.06. 14:01

kész a time circuits 800 x 480 androidra, kitesszük delorean.hu főoldalra?
Hurrá ! :arrow:

Avatar
Zsolt
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 2767
Csatlakozott: 2008.09.04. 11:38
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Vissza a jövőbe...

HozzászólásSzerző: Zsolt » 2012.08.11. 14:43

Szerintem mehet a delorean.hu oldalra.
Most a Balatonon vagyok és így csak mobilnetre van lehetőségem, de ha hazaérek akkor majd feldobom.

Avatar
neodd
Időfigyelő
Időfigyelő
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2012.08.12. 19:20
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Vissza a jövőbe...

HozzászólásSzerző: neodd » 2012.08.13. 14:34

Üdv mindenkinek!
Neodd vagyok, végre rászántam magam, és regisztráltam a fórumra.
Tegnap - életemben először - sikerült "élőben" is megtekinteni (és meg is örökíteni) ezt az igazán remek autót, mely már igen régóta képezi csodálatom tárgyát (természetesen a BTTF trilógiával kezdődött minden, még réges régen)
Utólag is köszönet érte, hogy megálltál (tok) a NAAF-ról kifelé haladva a kapunál néhány fotó erejéig! :arrow: (bent fogalmam sincs miért, de nem vettem észre az autót, őszintén szólva nem is számítottam rá, ezentúl rendszeresen olvasni fogom a fórumot :D )

Kép

Szép napot!

Avatar
mentos
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 867
Csatlakozott: 2008.09.06. 01:04
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Vissza a jövőbe...

HozzászólásSzerző: mentos » 2012.08.13. 15:03

[youtube]https://www.youtube.com/watch?v=LV2x3an3ia8[/youtube]

most miért nem?!....
talán így:

Avatar
Sidaries
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 3188
Csatlakozott: 2008.09.04. 14:23
Kapcsolat:

Re: Vissza a jövőbe...

HozzászólásSzerző: Sidaries » 2012.08.13. 16:36

Üdv mindenkinek!
Neodd vagyok, végre rászántam magam, és regisztráltam a fórumra.
Tegnap - életemben először - sikerült "élőben" is megtekinteni (és meg is örökíteni) ezt az igazán remek autót, mely már igen régóta képezi csodálatom tárgyát (természetesen a BTTF trilógiával kezdődött minden, még réges régen)
Utólag is köszönet érte, hogy megálltál (tok) a NAAF-ról kifelé haladva a kapunál néhány fotó erejéig! :arrow: (bent fogalmam sincs miért, de nem vettem észre az autót, őszintén szólva nem is számítottam rá, ezentúl rendszeresen olvasni fogom a fórumot :D )

Szép napot!

Helló,

Lehet, hogy azért nem vetted észre, mert olyan koszos volt, hogy nem látszott. :)
Mellesleg üdv a fórumon, jó szórakozást! És egy kis önreklámként nézzed a -t is!

Avatar
Jürgen
Időfigyelő
Időfigyelő
Hozzászólások: 126
Csatlakozott: 2012.08.12. 19:21
Tartózkodási hely: Lethbridge, Alberta, Kanada
Kapcsolat:

Re: Vissza a jövőbe...

HozzászólásSzerző: Jürgen » 2012.08.13. 16:41

Üdv mindenkinek!
Neodd vagyok, végre rászántam magam, és regisztráltam a fórumra.
Tegnap - életemben először - sikerült "élőben" is megtekinteni (és meg is örökíteni) ezt az igazán remek autót, mely már igen régóta képezi csodálatom tárgyát (természetesen a BTTF trilógiával kezdődött minden, még réges régen)
Utólag is köszönet érte, hogy megálltál (tok) a NAAF-ról kifelé haladva a kapunál néhány fotó erejéig! :arrow: (bent fogalmam sincs miért, de nem vettem észre az autót, őszintén szólva nem is számítottam rá, ezentúl rendszeresen olvasni fogom a fórumot :D )



Szép napot!
Üdv részemről is! :)

Én tartottam a csomagokat, míg ez a kép készült. 8-) Nem kevésbé vagyok DMC fan, vagyis inkább csodáló és tisztelő, mint neodd, így én is figyelni szeretném mostantól az eseményeket. Lehet, hogy furcsán hangzik, de nekem életem meghatározó élménye volt a múlt vasárnap, amikor életemben először láttam igazi Deloreant, és rájöttem, hogy ez az egy alkalom semmire nem volt elég. :D

Számomra csak álom egy példány birtoklása, de mindig öröm tölti el a szívemet, amikor látom, hogy valaki megőrzi a múlt egy (egyáltalán nem elévült, sőt, véleményem szerint ma is modern és innovatív) darabját, és becsben tartja. Én egy másik autómárka rajongótáborából jövök ugyan, az én autóm értéke a töredéke egy ilyen csodának, de ha tehetném, én is védeném ezeket a legendákat az értéküket fel nem ismerőktől, akik akár hagynak tönkremenni, elpusztulni ilyen autókat. És miképp lehetne jobban megvédeni, minthogy az ember maga törődik vele nap mint nap és ad neki szeretetet? :)
Delorean DMC-12. The car of the future.

Avatar
Sidaries
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 3188
Csatlakozott: 2008.09.04. 14:23
Kapcsolat:

Re: Vissza a jövőbe...

HozzászólásSzerző: Sidaries » 2012.08.13. 17:48

Én egy másik autómárka rajongótáborából jövök ugyan, az én autóm értéke a töredéke egy ilyen csodának, de ha tehetném, én is védeném ezeket a legendákat az értéküket fel nem ismerőktől, akik akár hagynak tönkremenni, elpusztulni ilyen autókat.

Azt hiszem, hogy itt az ideje, hogy megírjad a te gépedet a "Van-e élet Delorean-on túl?" témába. :)

Avatar
Jürgen
Időfigyelő
Időfigyelő
Hozzászólások: 126
Csatlakozott: 2012.08.12. 19:21
Tartózkodási hely: Lethbridge, Alberta, Kanada
Kapcsolat:

Re: Vissza a jövőbe...

HozzászólásSzerző: Jürgen » 2012.08.13. 18:00

Én egy másik autómárka rajongótáborából jövök ugyan, az én autóm értéke a töredéke egy ilyen csodának, de ha tehetném, én is védeném ezeket a legendákat az értéküket fel nem ismerőktől, akik akár hagynak tönkremenni, elpusztulni ilyen autókat.

Azt hiszem, hogy itt az ideje, hogy megírjad a te gépedet a "Van-e élet Delorean-on túl?" témába. :)
Hát, 2000 köbcenti és 6 henger alatt nem inkább a Delorean-on innenről beszélünk? :) Nem tudom, mennyire vagytok toleránsak :P Sőt, GM termékről van szó :roll: :)

Még gondolkozom, beférne-e az enyém oda. Egy olyan járműről van szó, amiből talán majdnem csak a legtöbb van az országban, szóval ez pont a másik vége a dolgoknak. :) Másfél hónapja kezdtem az első munkahelyemen, szóval egyelőre próbálom a minimálisan karbantartott (értsd a legszükségesebbek, mint az olaj és a szűrők rendszeres cseréje) szintről felhozni olyanra a kis autómat, ami már egy vállalható szintet képvisel. Ez a malom lassan őröl, és a menthetetlen elemek cseréjét, a menthető elemek újrafényezését majd csak a legvégére tudom hagyni, szóval most tartok éppen a gumiknál, futóműnél. Most épp elöl-hátul más felnijeim és más méretű gumijaim vannak (tudom, neked is :mrgreen:), nem igazán lehet olyan képet csinálni a gépről, amire azt lehet mondani, hogy szép. Úgyhogy lehet későbbre hagyom a nagy bemutatót.

Azonban mindenképpen tervezek majd írni abba a topikba, van még pár nyalánkság, ami tetszik :D
Delorean DMC-12. The car of the future.

Avatar
neodd
Időfigyelő
Időfigyelő
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2012.08.12. 19:20
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Vissza a jövőbe...

HozzászólásSzerző: neodd » 2012.08.13. 21:24

Helló,

Lehet, hogy azért nem vetted észre, mert olyan koszos volt, hogy nem látszott. :)
Előnyös ez a szín, nem látszik rajta annyira, ha poros :)
Azt hiszem, hogy itt az ideje, hogy megírjad a te gépedet a "Van-e élet Delorean-on túl?" témába. :)
Elképzelhető, hogy én is élni fogok a lehetőséggel :)

Avatar
neodd
Időfigyelő
Időfigyelő
Hozzászólások: 128
Csatlakozott: 2012.08.12. 19:20
Tartózkodási hely: Székesfehérvár

Re: Vissza a jövőbe...

HozzászólásSzerző: neodd » 2012.08.13. 22:00

milyen ótók ezek? opel astra? suzuki swift? vagy miből van a legtöbb? (semmi gond velük, csak "kivi" vagyok!)
Elsőre ráhibáztál. :D Opel Astra. Jürgené is, meg az enyém is.

Avatar
Jürgen
Időfigyelő
Időfigyelő
Hozzászólások: 126
Csatlakozott: 2012.08.12. 19:21
Tartózkodási hely: Lethbridge, Alberta, Kanada
Kapcsolat:

Re: Vissza a jövőbe...

HozzászólásSzerző: Jürgen » 2012.08.13. 22:01

milyen ótók ezek? opel astra? suzuki swift? vagy miből van a legtöbb? (semmi gond velük, csak "kivi" vagyok!)
Lehet, hogy Swiftből van a legtöbb, de mi F Astrások vagyunk... :)
Delorean DMC-12. The car of the future.


Vissza: “DMC-12”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 290 vendég