Vissza a jövőbe...

Magyar Delorean Klub fóruma
Avatar
Sidaries
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 3188
Csatlakozott: 2008.09.04. 14:23
Kapcsolat:

Re: Vissza a jövőbe...

HozzászólásSzerző: Sidaries » 2008.12.22. 19:42

Az örök kérdés az hogy MIÉRT? Elmondom. 2 rész végén belecsap a villám a delorean-be és a doki visszamegy 1885-be. Elrakja az autót amit a 3 rész elején megtalálnak 1955-ben! És ezzel mennek vissza 1885-be. Tehát egy autó van NEM kettő. :o Na ki a király? :mrgreen:

Szerintem nem. A doki elrakja az autót 1885-ben, majd elmegy patkolókovácsot játszani. 1955-ben Marty megtalálja az autót és visszamegy, de az az autó onnan nem tűnt el, hanem éppen tölti a 70 évét a bányában. Szóval két autó van.

Avatar
mentos
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 867
Csatlakozott: 2008.09.06. 01:04
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Vissza a jövőbe...

HozzászólásSzerző: mentos » 2008.12.22. 19:55

Az örök kérdés az hogy MIÉRT? Elmondom. 2 rész végén belecsap a villám a delorean-be és a doki visszamegy 1885-be. Elrakja az autót amit a 3 rész elején megtalálnak 1955-ben! És ezzel mennek vissza 1885-be. Tehát egy autó van NEM kettő. :o Na ki a király? :mrgreen:

Szerintem nem. A doki elrakja az autót 1885-ben, majd elmegy patkolókovácsot játszani. 1955-ben Marty megtalálja az autót és visszamegy, de az az autó onnan nem tűnt el, hanem éppen tölti a 70 évét a bányában. Szóval két autó van.

Így van! Én is Sid változatára szavazok :D

Avatar
biadoki
Időparadoxonelőállító
Időparadoxonelőállító
Hozzászólások: 350
Csatlakozott: 2008.10.11. 10:56
Tartózkodási hely: Henley On Thames UK

Re: Vissza a jövőbe...

HozzászólásSzerző: biadoki » 2008.12.22. 20:09

Ajánlom figyelmetekbe azt a bizonyos levelet a 3 rész elején amit doki irt 1885 szept 1.-én. Eszerint az autó a "delikato" bányában van elrejtve buthill-i temető mellett. Ezt találják meg 1955 ben. Na vitatkozzunk még? :geek:
Barátotok az időben. Doki. ELB

Avatar
dubniczkia
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 678
Csatlakozott: 2008.09.04. 20:01
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Vissza a jövőbe...

HozzászólásSzerző: dubniczkia » 2008.12.22. 21:02

En meg azt hittem, hogy BTTF expert vagyok... Hat nem! Ti meg mind idiotak!!! :lol: ;) :lol:

Avatar
Sidaries
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 3188
Csatlakozott: 2008.09.04. 14:23
Kapcsolat:

Re: Vissza a jövőbe...

HozzászólásSzerző: Sidaries » 2008.12.22. 21:09

Ajánlom figyelmetekbe azt a bizonyos levelet a 3 rész elején amit doki irt 1885 szept 1.-én. Eszerint az autó a "delikato" bányában van elrejtve buthill-i temető mellett. Ezt találják meg 1955 ben. Na vitatkozzunk még? :geek:

Igen ez igy van, de mit számit? A doki berakta a Delorean 70 évre, majd Marty visszament. Ettől az nem tűnik el onnan!Abban az időben két Delorean van ott. Az egyik, amelyikkel a Doki ment a villámcsapás energiájával, a másik meg amivel Marty.
A Dokiénak rosszak az időáramkörei, Martyéban nincs benzin. A kettőből össze lehetne rakni egyet.

Avatar
biadoki
Időparadoxonelőállító
Időparadoxonelőállító
Hozzászólások: 350
Csatlakozott: 2008.10.11. 10:56
Tartózkodási hely: Henley On Thames UK

Re: Vissza a jövőbe...

HozzászólásSzerző: biadoki » 2008.12.22. 21:10

Ez így igaz! De ez nem fáj. :mrgreen:
Barátotok az időben. Doki. ELB

Avatar
kinderdmc
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2008.09.04. 22:04
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Vissza a jövőbe...

HozzászólásSzerző: kinderdmc » 2008.12.23. 05:06

Szerintem meg mindenkinek igaza van! :lol:
A film készitői nem gondolkodtak el rajta rendesen,hogy majd leszünk mi,és teljesen meg buktatjuk az ő ,idő elméletüket.

Vissza térve ,Sidnek van igaza,be kell látnom.Igen az autó pihenget 70évet,és attól hogy Marty megjavitja az autót és vissza megy attól még az ott van a bányában is,mert a Dokinak nem telt el a 70év.Csak mi nézők egyszere 2 idő sikot nézünk a moziba,a Marty-ét és a Dokiét.

De a lényeg ,hogy igaza van,de megint csak azt tudom mondani,hogy ha ez Dokiéknak is eszébe jutott volna,akkor mi egy 10perces mozifilmet néztünk volna meg.


Na megyek dolgozni,majd délután megnézem mire jutotatok az idő fejtegetésével. :D :D :D
KiNDER DMC

Avatar
kinderdmc
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2008.09.04. 22:04
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Vissza a jövőbe...

HozzászólásSzerző: kinderdmc » 2008.12.23. 05:23

Mindenkinek Kellemes ünnepeket Kivánok!

KiNDER DMC

EASTWOOD
Acélműves
Acélműves
Hozzászólások: 2
Csatlakozott: 2008.12.22. 15:39

Re: Vissza a jövőbe...

HozzászólásSzerző: EASTWOOD » 2008.12.23. 10:38

SZiasztok!

Nagyon jók az észrevételek, de mondok egy másikat:) Emlékezzetek vissza, hogy a II. részben van egy Kihagyott jelenet az ÖREG BIFFEL kapcsolatban.

ELőzmény: Az öreg Biff 2015-ben megtudja, hogy DOC időgépett épített, A GRAYS S. A. -ot felveszi a kuka mellől, elcsórja a DELOREAN-t HILL DALE-ben., majd egy következő jelenetben kb 10 minute múlva, kiszáll a kocsiból beletöri a sétapálcáját a kocsiba., és most jön a lényeg és a kimaradt jelenet!!! BIFF hátrál rosszul lesz, leül egy autó mögött miközben DOC És MARTY visszaszalad a DELOreanhoz, EINSTEIN el kezd ugatni, mert érzi BIFFET, közben BIFF lapul egy kocsi mögött, és szép lassan eltünik!!!, szétfoszlik a képernyőn.

Remélem tudtam segíteni. Ha ezen gondolatmenetel útját követjük, akkor egy idő után a BTTF 3-ban egy ideig 2 DELOREAN van, majd 1 marad.

Üdv: GYURI

Avatar
mentos
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 867
Csatlakozott: 2008.09.06. 01:04
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Vissza a jövőbe...

HozzászólásSzerző: mentos » 2008.12.23. 19:55

SZiasztok!

Nagyon jók az észrevételek, de mondok egy másikat:) Emlékezzetek vissza, hogy a II. részben van egy Kihagyott jelenet az ÖREG BIFFEL kapcsolatban.

ELőzmény: Az öreg Biff 2015-ben megtudja, hogy DOC időgépett épített, A GRAYS S. A. -ot felveszi a kuka mellől, elcsórja a DELOREAN-t HILL DALE-ben., majd egy következő jelenetben kb 10 minute múlva, kiszáll a kocsiból beletöri a sétapálcáját a kocsiba., és most jön a lényeg és a kimaradt jelenet!!! BIFF hátrál rosszul lesz, leül egy autó mögött miközben DOC És MARTY visszaszalad a DELOreanhoz, EINSTEIN el kezd ugatni, mert érzi BIFFET, közben BIFF lapul egy kocsi mögött, és szép lassan eltünik!!!, szétfoszlik a képernyőn.

Remélem tudtam segíteni. Ha ezen gondolatmenetel útját követjük, akkor egy idő után a BTTF 3-ban egy ideig 2 DELOREAN van, majd 1 marad.

Üdv: GYURI

2x írtam egy szép üzit, ill. cáfolatos indoklást ehhez a kommenthez de 1x a billyentyűzet babrált ki velem egyszer meg ez a *csillag csillag* explorer, úgyhogy majd ha lesz erőm harmadszor is megírni, megkapjátok...:)

Addigis üdv köztünk Eastwood!

Avatar
kinderdmc
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2008.09.04. 22:04
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Vissza a jövőbe...

HozzászólásSzerző: kinderdmc » 2008.12.23. 22:17

SZiasztok!

BIFF hátrál rosszul lesz, leül egy autó mögött miközben DOC És MARTY visszaszalad a DELOreanhoz, EINSTEIN el kezd ugatni, mert érzi BIFFET, közben BIFF lapul egy kocsi mögött, és szép lassan eltünik!!!, szétfoszlik a képernyőn.

Remélem tudtam segíteni. Ha ezen gondolatmenetel útját követjük, akkor egy idő után a BTTF 3-ban egy ideig 2 DELOREAN van, majd 1 marad.

Üdv: GYURI

Lehet hogy akkor még is csak nekem lesz igazam,hogy egy teret ,nemtőlthet két ugyan azon test,egy időben,ill. tárgy?
KiNDER DMC

Avatar
Sidaries
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 3188
Csatlakozott: 2008.09.04. 14:23
Kapcsolat:

Re: Vissza a jövőbe...

HozzászólásSzerző: Sidaries » 2009.01.05. 09:11

Na emberek! Kapaszkodjatok és üljetek le mielőtt ezt elolvassátok, mert ezt meg kell szereznünk!
http://www.sg.hu/cikkek/64826

:lol:

Avatar
biadoki
Időparadoxonelőállító
Időparadoxonelőállító
Hozzászólások: 350
Csatlakozott: 2008.10.11. 10:56
Tartózkodási hely: Henley On Thames UK

Re: Vissza a jövőbe...

HozzászólásSzerző: biadoki » 2009.01.05. 13:22

No Comment! :shock:
Barátotok az időben. Doki. ELB

Avatar
Zsolt
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 2767
Csatlakozott: 2008.09.04. 11:38
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Vissza a jövőbe...

HozzászólásSzerző: Zsolt » 2009.01.05. 20:21

A lényeg hogy foglalkozzanak a filmmel.
Akár még jó dolog is kisülhet belőle. :D

Avatar
kinderdmc
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2008.09.04. 22:04
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Vissza a jövőbe...

HozzászólásSzerző: kinderdmc » 2009.01.05. 21:19

Nem láttam még nagy studió remaket,csak ilyen házi tákolmányos Star Wars-t,meg KnightRidert,de szerintem az eredetí az igazi!!! Viszont egyetértek Zsolttal,legalább foglalkoznak a trilógiával.Számomra ebből az jönn le ,hogy csak jó filmekből lehet parodiát,és remaket késziteni.
KiNDER DMC


Vissza: “DMC-12”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 65 vendég