Vissza a jövőbe...

Magyar Delorean Klub fóruma
Avatar
mentos
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 867
Csatlakozott: 2008.09.06. 01:04
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Vissza a jövőbe...

HozzászólásSzerző: mentos » 2008.12.01. 22:31

Remélem ezért rendessen számon kérték,és a megfelelő jútalmat kapja.

Nem hinném...
vagy meg se találták h ki volt, vagy még örülnek is neki h "csinált egy kis helyet" nekik...

Avatar
Zsolt
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 2767
Csatlakozott: 2008.09.04. 11:38
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Vissza a jövőbe...

HozzászólásSzerző: Zsolt » 2008.12.02. 07:15

...vagy még örülnek is neki hogy "csinált egy kis helyet" nekik...
Mivel a filmiparban minden az anyagiakról szól, szerintem ez legvalószinübb.

Avatar
Zsolt
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 2767
Csatlakozott: 2008.09.04. 11:38
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Vissza a jövőbe...

HozzászólásSzerző: Zsolt » 2008.12.02. 19:09

Csak úgy...


Avatar
sulaco
Sirályidomár
Sirályidomár
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2008.11.19. 09:29
Tartózkodási hely: Magyarország-Budapest

Re: Vissza a jövőbe...

HozzászólásSzerző: sulaco » 2008.12.04. 23:32

Csak egy gyors kérdés: Van különbség a film díszdobozos kiadása, és a nem rég külön-külön megjelent 990 Ft-os részek között??! Mert én úgy vettem észre, hogy az olcsóbbik verzióban be vannak vágva a kivágott jelenetek (Na ezt aztán jól megfogalmaztam, na mindegy :) )

Avatar
kinderdmc
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2008.09.04. 22:04
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Vissza a jövőbe...

HozzászólásSzerző: kinderdmc » 2008.12.05. 14:20

Csak egy gyors kérdés: Van különbség a film díszdobozos kiadása, és a nem rég külön-külön megjelent 990 Ft-os részek között??! Mert én úgy vettem észre, hogy az olcsóbbik verzióban be vannak vágva a kivágott jelenetek (Na ezt aztán jól megfogalmaztam, na mindegy :) )


Sajnos azt nemtudom,hogy a 990Ft-os milyen,de a diszdobozosban,külön menűpont alatt van a kivágott jelenetek és a többi extra.

Kérdés.Melyik szinkron van neked a 990Ft-os on??? Mert A di....dob...-on az új szinkron van.
KiNDER DMC

Avatar
mentos
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 867
Csatlakozott: 2008.09.06. 01:04
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Vissza a jövőbe...

HozzászólásSzerző: mentos » 2008.12.05. 17:31

A 990Ft-oson is az új szinkron van, épp múlt hétvégén néztem egy boltban h az 5.1-es van rajta, az meg az új.
Egyébként nem hiszem h a kivágott jelenetek be lennének vágva az olcsó kiadásban, mert a díszdobozos kiadásban ha nézed a kivágott jelenetek nem lettek digitálisan felújítva, a minőségen egyből látszik mi nem volt benne a filmben...

Avatar
kinderdmc
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2008.09.04. 22:04
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Vissza a jövőbe...

HozzászólásSzerző: kinderdmc » 2008.12.05. 19:20

A 990Ft-oson is az új szinkron van, épp múlt hétvégén néztem egy boltban h az 5.1-es van rajta, az meg az új.
Egyébként nem hiszem h a kivágott jelenetek be lennének vágva az olcsó kiadásban, mert a díszdobozos kiadásban ha nézed a kivágott jelenetek nem lettek digitálisan felújítva, a minőségen egyből látszik mi nem volt benne a filmben...


Ebbe igazad van,mert ezt Én is észre vettem,mikor néztem az extrákat.

Már majdnem azon gondolkodtam,hogy le kell cserélnem a díszdobozosomat. :lol: :lol: :lol:
KiNDER DMC

Avatar
mentos
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 867
Csatlakozott: 2008.09.06. 01:04
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Vissza a jövőbe...

HozzászólásSzerző: mentos » 2008.12.05. 19:33


Ebbe igazad van,mert ezt Én is észre vettem,mikor néztem az extrákat.

Már majdnem azon gondolkodtam,hogy le kell cserélnem a díszdobozosomat. :lol: :lol: :lol:

Nekem sajnos tényleg le kéne, bár csak a díszdobozt...
tehetséges ex-em eltörte az egyik DVD kipattintós közepét... :cry:
mindig tudtam h nő kezébe értéket ne adj, most viszont már kegyetlenül be is tartom és tartatom.

/természetesen kivétel erősíti a szabályt, de hogy én többet nem kísérletezem az tuti :)/

Avatar
sulaco
Sirályidomár
Sirályidomár
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2008.11.19. 09:29
Tartózkodási hely: Magyarország-Budapest

Re: Vissza a jövőbe...

HozzászólásSzerző: sulaco » 2008.12.06. 01:22

Csak egy gyors kérdés: Van különbség a film díszdobozos kiadása, és a nem rég külön-külön megjelent 990 Ft-os részek között??! Mert én úgy vettem észre, hogy az olcsóbbik verzióban be vannak vágva a kivágott jelenetek (Na ezt aztán jól megfogalmaztam, na mindegy :) )


Sajnos azt nemtudom,hogy a 990Ft-os milyen,de a diszdobozosban,külön menűpont alatt van a kivágott jelenetek és a többi extra.

Kérdés.Melyik szinkron van neked a 990Ft-os on??? Mert A di....dob...-on az új szinkron van.


Az olcsóbbikon is az új szinkron van -szerintem is-, de azért feszegetem ezt a témát, mert nekem úgy rémlik, mintha a díszdobozoson, vagy az első rész végén, vagy a második rész elején Marty nem mondaná a Dokinak hogy: "Mi történik velünk a jövőben? Agyalágyultak leszünk, vagy mi?! Az olcsóbbikon meg mind a két részben mondja! Meg a második részben mikor az idősebbik Biff ellopja a DeLorean-t, és míg Marty meg Doki Jeniferrel vannak elfoglalva, mivel megváltoztatja a jövőt ezért "eltűnik" azt mutatják az olcsóbbik változaton de a díszdobozoson nem!
A minőségen nem nagyon vettem észre semmit, de lehet hogy ez az én hibám, majd megnézem mégegyszer! :)

Avatar
sulaco
Sirályidomár
Sirályidomár
Hozzászólások: 12
Csatlakozott: 2008.11.19. 09:29
Tartózkodási hely: Magyarország-Budapest

Re: Vissza a jövőbe...

HozzászólásSzerző: sulaco » 2008.12.06. 01:24

A 990Ft-oson is az új szinkron van, épp múlt hétvégén néztem egy boltban h az 5.1-es van rajta, az meg az új.
Egyébként nem hiszem h a kivágott jelenetek be lennének vágva az olcsó kiadásban, mert a díszdobozos kiadásban ha nézed a kivágott jelenetek nem lettek digitálisan felújítva, a minőségen egyből látszik mi nem volt benne a filmben...


Ebbe igazad van,mert ezt Én is észre vettem,mikor néztem az extrákat.

Már majdnem azon gondolkodtam,hogy le kell cserélnem a díszdobozosomat. :lol: :lol: :lol:


Szerintem ne cseréld le a díszdobozt, mert nagyon szép darab, és különben sem lehet sehol kapni, legalábbis nem láttam sehol legalább 2 éve :(

Avatar
kinderdmc
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2008.09.04. 22:04
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Vissza a jövőbe...

HozzászólásSzerző: kinderdmc » 2008.12.06. 09:04

Szerintem ne cseréld le a díszdobozt, mert nagyon szép darab, és különben sem lehet sehol kapni, legalábbis nem láttam sehol legalább 2 éve :(

Dehogy is cserélném le,sőt inkább beszerzem mellé a másikat is.Amúgy meg nekem az erekje,és azt nemszoktam lecserélgetni.Vissza térve a filmre,én már nagyon sokszor megnéztem a díszdobozost,és abban benne vannak azok a jelenetek amiről azt irod,hogy nincs,de a biztonság kedvéért ma megnézem öket délútán,úgy sincs más dolgom.


Ha esetleg valakinek kellene a Díszdobozos verzió,szivesen készitek másolatokat róla. ;)
KiNDER DMC

Avatar
biadoki
Időparadoxonelőállító
Időparadoxonelőállító
Hozzászólások: 350
Csatlakozott: 2008.10.11. 10:56
Tartózkodási hely: Henley On Thames UK

Re: Vissza a jövőbe...

HozzászólásSzerző: biadoki » 2008.12.06. 12:48

Dettó. Ha valaiknek kell a díszdobozos változat megoldható. ;)
Barátotok az időben. Doki. ELB

Avatar
mentos
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 867
Csatlakozott: 2008.09.06. 01:04
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Vissza a jövőbe...

HozzászólásSzerző: mentos » 2008.12.06. 18:34

Ha kell vkinek csak a film, eredeti 4:3-as képpel és eredeti szinkronnal szóljon :)
mpeg /3 DVD-n/ és divx /1 DVD-n/ formátumokban kérhető :P

Avatar
kinderdmc
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2008.09.04. 22:04
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Vissza a jövőbe...

HozzászólásSzerző: kinderdmc » 2008.12.07. 11:26

Ha kell vkinek csak a film, eredeti 4:3-as képpel és eredeti szinkronnal szóljon :)
mpeg /3 DVD-n/ és divx /1 DVD-n/ formátumokban kérhető :P


Már azt hiszem,hogy erről beszéltünk,de ha nem akkor én szeretnék kérni belőle egy DivX-es példányt ha lehet.

Köszi előre is ,és ird meg mennyi az ára.
KiNDER DMC

Avatar
mentos
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 867
Csatlakozott: 2008.09.06. 01:04
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Vissza a jövőbe...

HozzászólásSzerző: mentos » 2008.12.07. 15:42


Már azt hiszem,hogy erről beszéltünk,de ha nem akkor én szeretnék kérni belőle egy DivX-es példányt ha lehet.

Köszi előre is ,és ird meg mennyi az ára.

Igen mondtad már, csak akkor még szerintem nem írtam h 2 változat van, meg nem is találkoztunk azóta.
...ird meg mennyi az ára... :lol: :lol: :lol: ha szeretnéd kifizetheted a DVD árát...40Ft :lol:

Ha szeretnél hozzá szép DVD tokot, meg szép színes borítót /magam szerkesztettem/ akkor is max 200Ft :) szal hanyagoljuk az anyagi témát...


Vissza: “DMC-12”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 45 vendég