Játék

Magyar Delorean Klub fóruma
Avatar
gabenine
Időfigyelő
Időfigyelő
Hozzászólások: 103
Csatlakozott: 2010.04.14. 23:02

Re: Játék

HozzászólásSzerző: gabenine » 2010.04.17. 19:42

Lehet, hogy már ismeritek, de egy kis ügyességi játék:


Avatar
p-parker
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2009.03.07. 16:55
Tartózkodási hely: Szolnok megye.
Kapcsolat:

Re: Játék

HozzászólásSzerző: p-parker » 2010.04.17. 20:47

Én még nem láttam de harmadjára se sikerült még ..........

Avatar
mentos
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 867
Csatlakozott: 2008.09.06. 01:04
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Játék

HozzászólásSzerző: mentos » 2010.04.23. 22:07

:P
Kép

Ilyen kell !!! 8-)

Avatar
Zsolt
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 2767
Csatlakozott: 2008.09.04. 11:38
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Játék

HozzászólásSzerző: Zsolt » 2010.04.23. 22:32

:P
Kép

Ilyen kell !!! 8-)
Eddig csak arany színben láttam, de úgylátszik nagyon jó az eladási statisztikájuk, ha feketében is legyártották.

Avatar
sztriki
Időparadoxonelőállító
Időparadoxonelőállító
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2009.08.29. 12:54

Re: Játék

HozzászólásSzerző: sztriki » 2010.04.24. 12:41

átnéztem már pár teszkót meg interspart, de egyet se találtam még (mármint a rendes ezüst színűből). :?
pedig tök jó lenne, átszabni BTTF-re, és mögé vágni egy kisvasút mozdonyt, kábé méretben passzolnának is, és a kerekek is jobban hasonlítanak a vonatkerékre. :D

Avatar
mentos
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 867
Csatlakozott: 2008.09.06. 01:04
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Játék

HozzászólásSzerző: mentos » 2010.04.24. 12:57

átnéztem már pár teszkót meg interspart, de egyet se találtam még (mármint a rendes ezüst színűből). :?
pedig tök jó lenne, átszabni BTTF-re, és mögé vágni egy kisvasút mozdonyt, kábé méretben passzolnának is, és a kerekek is jobban hasonlítanak a vonatkerékre. :D

Sajnos én sem találtam még... :(

praer
Időfigyelő
Időfigyelő
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2010.02.11. 13:06

Re: Játék

HozzászólásSzerző: praer » 2010.04.24. 12:59

arany színű?? ilyet meg hol lehet fellelni?
ez a fekete is jól néz ki! kell nekem ilyen is!

sztriki:

vaterán szokott fent lenni 1000-1100-ért. Tudom, hogy kb a feléből ki lehet hozni ha találsz egyet sparban vagy tescoban de mivel nem talál az ember, rávetemedik ilyesmire is :D én mindjárt vettem vagy 2-őt, egyet kibontani, egyet meg bontatlanul. Viszont az ezüstből is 2 féle létezik, van amelyiknek kinyitható a motortere! Az e-bay-en találsz is ilyet! Most ilyenre vadászom itthon!

praer

Avatar
sztriki
Időparadoxonelőállító
Időparadoxonelőállító
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2009.08.29. 12:54

Re: Játék

HozzászólásSzerző: sztriki » 2010.04.24. 14:50


vaterán szokott fent lenni 1000-1100-ért. Tudom, hogy kb a feléből ki lehet hozni ha találsz egyet sparban vagy tescoban de mivel nem talál az ember, rávetemedik ilyesmire is :D én mindjárt vettem vagy 2-őt, egyet kibontani, egyet meg bontatlanul. Viszont az ezüstből is 2 féle létezik, van amelyiknek kinyitható a motortere! Az e-bay-en találsz is ilyet! Most ilyenre vadászom itthon!

praer
igen, láttam, csak még nem szántam el magam...a makettező felem úgyis mindig pörög valamin, most fejeztem be egy figurát, vagy nekilátok valami repülőmnek, vagy veszek egy sima utcai Welly Delo-t és átszabom BTTF-re világítósan, meg jó igényesen. Szal szerintem a vonatos dioráma a HW-el még várhat. :D

Avatar
Zsolt
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 2767
Csatlakozott: 2008.09.04. 11:38
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Játék

HozzászólásSzerző: Zsolt » 2010.04.24. 22:04

Íme csak arany színben:

Itt megvehető 3 dolcsiért (+posta) az arany és az ezüst színben együtt:

Many94
Fluxuskondenzátor-szerelő
Fluxuskondenzátor-szerelő
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2009.11.21. 21:40
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játék

HozzászólásSzerző: Many94 » 2010.04.25. 20:54

2-3 éve gyűjtök HotWheels-t, szoktam nézelődni én is, de még nem találkoztam vele... Elég ritka... Arany még asszem nincs behozva, a fekete meg gyanús, mert nincs róla hivatalos hír, tehát lehet, hogy csak átfestegette valaki...

Avatar
mentos
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 867
Csatlakozott: 2008.09.06. 01:04
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Játék

HozzászólásSzerző: mentos » 2010.04.25. 21:23

2-3 éve gyűjtök HotWheels-t, szoktam nézelődni én is, de még nem találkoztam vele... Elég ritka... Arany még asszem nincs behozva, a fekete meg gyanús, mert nincs róla hivatalos hír, tehát lehet, hogy csak átfestegette valaki...

Hát a feketét nem csak valaki átfestegette, mert a kép amit feljebb is láthatsz,a hivatalos DMC Texas hírlevelében volt.
Szintén a képen látszik hogy várható megjelenése 2010 szeptember, gondolom ezért nincs még máshol hír róla 8-)

Avatar
Zsolt
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 2767
Csatlakozott: 2008.09.04. 11:38
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Játék

HozzászólásSzerző: Zsolt » 2010.04.26. 08:52

2-3 éve gyűjtök HotWheels-t, szoktam nézelődni én is, de még nem találkoztam vele... Elég ritka... Arany még asszem nincs behozva, a fekete meg gyanús, mert nincs róla hivatalos hír, tehát lehet, hogy csak átfestegette valaki...
Ritka ?
Amióta az e-bay létezik, gyakorlatilag minden megvásárolható... :D
-és az arany Delorean is nagyon régóta kapható már ott.
Én évek óta e-bay-ezek, számomra csak az számít ritkának amit már ott sem találni. :D
Ugyanaz mint a Vatera vagy a Teszvesz, sőt, itt sokkal korrektebbek az emberek, mert az ottani adminok nagyon komolyan veszik a munkájukat, és nagyobb a fegyelem.

Avatar
Zsolt
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 2767
Csatlakozott: 2008.09.04. 11:38
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Játék

HozzászólásSzerző: Zsolt » 2010.04.26. 10:16

ezért gondolkodom egy magyar ebay összerakásán. ha valakiről kiderülne, hogy átb.ssza a másikat, ráküldeném valamelyik kopasznorbi céget. :lol:

meg kiszűrném a többszörös regisztrációkat is valahogy.
Magyar e-bay-re pár éve már van törekvés, de sajnos se az informatikai? se az anyagi háttér sincs meg hozzá.
Szerintem az ehhez való kulturált eladó és vásárló közönség sem. (mégis csak balkán vagyunk)
A nemzetközi ebay-en sokan egyenesen kizárják a Magyar vásárlók licitálási lehetőségét, vagy azt írják, hogy ide nem szállítanak. Hála egyrészt a vásárlók megbízhatósága, másrészt (és leginkább emiatt) a Magyar posta szállítási problémái miatt. (itt is a minőségi és megbízhatóság hiánya áll fen)
Persze problémás eladók itt is vannak, én is összefutottam pár ilyen emberkével.
(az eseteket hosszasan írhatnám) Ilyenkor sokszor elég az a mondat, hogy ha nem teszi ezt vagy azt, akkor felnyomom az e-bay-nél és akkor hirtelen megoldódik minden. ;)

Gyakorlati tapasztalataim szerint a legértetlenebbek az Amerikaiak. (egyszerűen nem értik, hogy van más világ a saját országukon kívül) Megbízhatatlan szállítók a Kínaiak, és az Olaszok, illetve állítólag a Franciák is. (nekem utóbbival nem volt gondom)
A legbiztosabb szállítás, az Angoloknál illetve Japánoknál van.
A leggyakrabban előforduló átb@aszási lehetőség a postaköltségnél van, itt nagyon figyelni kell, hogy ne írjanak többet mint amibe valójában kerül. Persze olyan is volt, hogy szó nélkül újraküldte a emberke amit rendeltem mert elveszett a postán. :D

Many94
Fluxuskondenzátor-szerelő
Fluxuskondenzátor-szerelő
Hozzászólások: 75
Csatlakozott: 2009.11.21. 21:40
Tartózkodási hely: Szeged

Re: Játék

HozzászólásSzerző: Many94 » 2010.04.26. 17:06

2-3 éve gyűjtök HotWheels-t, szoktam nézelődni én is, de még nem találkoztam vele... Elég ritka... Arany még asszem nincs behozva, a fekete meg gyanús, mert nincs róla hivatalos hír, tehát lehet, hogy csak átfestegette valaki...
Ritka ?
Amióta az e-bay létezik, gyakorlatilag minden megvásárolható... :D
-és az arany Delorean is nagyon régóta kapható már ott.
Én évek óta e-bay-ezek, számomra csak az számít ritkának amit már ott sem találni. :D
Ugyanaz mint a Vatera vagy a Teszvesz, sőt, itt sokkal korrektebbek az emberek, mert az ottani adminok nagyon komolyan veszik a munkájukat, és nagyobb a fegyelem.

Itthon, a boltokban ritka...

Avatar
Zsolt
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 2767
Csatlakozott: 2008.09.04. 11:38
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Játék

HozzászólásSzerző: Zsolt » 2010.05.29. 07:19

Találtam egy türelemjátékot:


...és egy logikai játékot így hétvégére:


Jó szórakozást! :D


Vissza: “DMC-12”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 71 vendég