701 projekt

Magyar Delorean Klub fóruma
Avatar
Sidaries
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 3188
Csatlakozott: 2008.09.04. 14:23
Kapcsolat:

Re: 701 projekt

HozzászólásSzerző: Sidaries » 2010.08.01. 11:22

Antennaszempontból akkora káosz van és annyi kivétel, hogy az katasztrófa. Az egyetlen ami nagyjából valószínű az az elektromos antenna 81 decembertől. Persze kivétel itt is van. :)

Avatar
Bopat
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 3984
Csatlakozott: 2009.04.14. 23:51
Tartózkodási hely: BB
Kapcsolat:

Re: Antenna

HozzászólásSzerző: Bopat » 2010.08.01. 14:14

Bopat!
A napokban nézegetem az autódról a fényképeket, ott felfedeztem, hogy a te autódnak az antennája ugyan ott van,
mint Sid gépének az antennája. Gondolom te is észre veted, a VIN alapján ugyanis a te autódnak nem lenne külső
antennája. Ezügyben kaptál valami féle tájékoztatást az előző tulajdonostól??

Sajnos az előző tulajt nem ismerem, nem tudtam meg semmit tőle. Ugyanis egy kereskedőtől vettem, ő meg nem árulta el a tulaj nevét.

Az antennával még nem foglalkoztam, az lesz a legutolsó amivel fogok :)

Avatar
Bopat
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 3984
Csatlakozott: 2009.04.14. 23:51
Tartózkodási hely: BB
Kapcsolat:

Re: 701 projekt

HozzászólásSzerző: Bopat » 2010.09.06. 17:02

Na akkor itt folytatom:

Legnagyobb meglepetésemre amiről mi azt hittük hogy gányolás, nem az. Illetve az, de csak az egyik, amásik eredeti.
Erről van szó
Ez nem eredeti
Kép
Ez meg igen,
Kép
Igazából nem látok semmi különbséget, de Ed szerint van.

Avatar
p-parker
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2009.03.07. 16:55
Tartózkodási hely: Szolnok megye.
Kapcsolat:

Re: 701 projekt

HozzászólásSzerző: p-parker » 2010.09.06. 17:07

NNa de akkor mi lesz az összerakási sorrend ????Mert csak úgy férni hozzá a lemez csavarjaihoz ,hogy kivesszük a lámpákat tartó lemez konzolt ,de azt rögzíteni már bajos ha a műanyag eleje rajta van !Lásd : nem is tudták rendesen rögzíteni az amcsi kollégák !)Az egyik oldalon nem volt a csavar meghúzva ,hogy vissza tudják tolni ,a másik oldalon meg nemes egyszerűséggel kihagyták a csavart !

Avatar
Bopat
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 3984
Csatlakozott: 2009.04.14. 23:51
Tartózkodási hely: BB
Kapcsolat:

Re: 701 projekt

HozzászólásSzerző: Bopat » 2010.09.06. 17:55

NNa de akkor mi lesz az összerakási sorrend ????Mert csak úgy férni hozzá a lemez csavarjaihoz ,hogy kivesszük a lámpákat tartó lemez konzolt ,de azt rögzíteni már bajos ha a műanyag eleje rajta van !Lásd : nem is tudták rendesen rögzíteni az amcsi kollégák !)Az egyik oldalon nem volt a csavar meghúzva ,hogy vissza tudják tolni ,a másik oldalon meg nemes egyszerűséggel kihagyták a csavart !
Nem tudom, majd megkérdezem tőle, ha már ott tartok :)

zsiga40
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 594
Csatlakozott: 2009.09.27. 21:50

Re: 701 projekt

HozzászólásSzerző: zsiga40 » 2010.09.06. 18:00

Egyet értek a parker-elmélettel!NNa de akkor mi lesz az összerakási sorrend ????Mert csak úgy férni hozzá a lemez csavarjaihoz ,hogy kivesszük a lámpákat tartó lemez konzolt ,de azt rögzíteni már bajos ha a műanyag eleje rajta van !Lásd : nem is tudták rendesen rögzíteni az amcsi kollégák !)Az egyik oldalon nem volt a csavar meghúzva ,hogy vissza tudják tolni ,a másik oldalon meg nemes egyszerűséggel kihagyták a csavart !
NNa de akkor mi lesz az összerakási sorrend ????Mert csak úgy férni hozzá a lemez csavarjaihoz ,hogy kivesszük a lámpákat tartó lemez konzolt ,de azt rögzíteni már bajos ha a műanyag eleje rajta van !Lásd : nem is tudták rendesen rögzíteni az amcsi kollégák !)Az egyik oldalon nem volt a csavar meghúzva ,hogy vissza tudják tolni ,a másik oldalon meg nemes egyszerűséggel kihagyták a csavart !
Nem tudom, majd megkérdezem tőle, ha már ott tartok :)

Avatar
Bopat
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 3984
Csatlakozott: 2009.04.14. 23:51
Tartózkodási hely: BB
Kapcsolat:

Re: 701 projekt

HozzászólásSzerző: Bopat » 2010.09.06. 18:53

Egyet értek a parker-elmélettel!NNa de akkor mi lesz az összerakási sorrend ????Mert csak úgy férni hozzá a lemez csavarjaihoz ,hogy kivesszük a lámpákat tartó lemez konzolt ,de azt rögzíteni már bajos ha a műanyag eleje rajta van !Lásd : nem is tudták rendesen rögzíteni az amcsi kollégák !)Az egyik oldalon nem volt a csavar meghúzva ,hogy vissza tudják tolni ,a másik oldalon meg nemes egyszerűséggel kihagyták a csavart !
NNa de akkor mi lesz az összerakási sorrend ????Mert csak úgy férni hozzá a lemez csavarjaihoz ,hogy kivesszük a lámpákat tartó lemez konzolt ,de azt rögzíteni már bajos ha a műanyag eleje rajta van !Lásd : nem is tudták rendesen rögzíteni az amcsi kollégák !)Az egyik oldalon nem volt a csavar meghúzva ,hogy vissza tudják tolni ,a másik oldalon meg nemes egyszerűséggel kihagyták a csavart !
Nem tudom, majd megkérdezem tőle, ha már ott tartok :)
Ed azt mondta hogy az egyik eredeti, a másik nem. Szerintem itt van a kutya elásva, mert csak az egyiket nem tudták visszarakni rendesen. Az hogy laza volt, lehetett az idő miatt is...

Avatar
Zsolt
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 2767
Csatlakozott: 2008.09.04. 11:38
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: 701 projekt

HozzászólásSzerző: Zsolt » 2010.09.06. 18:59

....Az hogy laza volt, lehetett az idő miatt is...
Egy DMC-nek biztos, hogy köze van az időhöz... ;)

Avatar
p-parker
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2009.03.07. 16:55
Tartózkodási hely: Szolnok megye.
Kapcsolat:

Re: 701 projekt

HozzászólásSzerző: p-parker » 2010.09.06. 19:53

Lehet ebben valami ,hiszen jó időbe telt mire le sikerült bontani ...

Avatar
Bopat
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 3984
Csatlakozott: 2009.04.14. 23:51
Tartózkodási hely: BB
Kapcsolat:

Haladás

HozzászólásSzerző: Bopat » 2010.09.14. 16:59

A mai napon leszedtem a két utolsó panelt amit nem tudtunk leszedni, illetve egy csavar még fogja, de nem volt 8-as kulcsom, így holnapra maradt a leszedése.
Mindent kiporszívóztam, üléseket kiszedtem, és legnagyobb meglepetésemre az alsó kárpit nem kuka, csak koszos, no meg a középső konzol is jó, egyáltalán nem sérült.
Az ülések alja szétrohadt, látszik hogy sokáig állt vízben...

Avatar
Zsolt
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 2767
Csatlakozott: 2008.09.04. 11:38
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: 701 projekt

HozzászólásSzerző: Zsolt » 2010.09.14. 20:40

Elkészült a Donovaly szerelőnap beszámolója és egyben felkerült az oldalra is. :!:

Avatar
Bopat
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 3984
Csatlakozott: 2009.04.14. 23:51
Tartózkodási hely: BB
Kapcsolat:

Re: 701 projekt

HozzászólásSzerző: Bopat » 2010.09.14. 20:53

Képek

Avatar
Bopat
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 3984
Csatlakozott: 2009.04.14. 23:51
Tartózkodási hely: BB
Kapcsolat:

Re: 701 projekt

HozzászólásSzerző: Bopat » 2010.09.14. 21:03

Elkészült a Donovaly szerelőnap beszámolója és egyben felkerült az oldalra is. :!:
Jó lett, de van benne 1-2 nyelvtani hiba, amit nem ártana javítani. ;)
Zsigán és kívül mindannyian most láttuk a Deloreant...
Egyenlőre nem tudni,

Avatar
p-parker
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2009.03.07. 16:55
Tartózkodási hely: Szolnok megye.
Kapcsolat:

Re: 701 projekt

HozzászólásSzerző: p-parker » 2010.09.14. 21:11

Mégiscsak jó ,hogy nem én írtam meg !Valóban jó lett amúgy ,de én kitértem volna a szakszerű szerszámok hiányára , amit Bopat próbált orvosolni ! :lol:
Ja ,és az észrevételemre : hogy milyen módon vannak a rozsdamentes lemezek rögzítve az üvegszálas vázhoz !Még ilyen megoldást !Végülis nem rossz ,ha a csavarok nem rohadnak bele ,vagy ha megfelelő menetűt hajtanak a helyére ....

Avatar
Bopat
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 3984
Csatlakozott: 2009.04.14. 23:51
Tartózkodási hely: BB
Kapcsolat:

Re: 701 projekt

HozzászólásSzerző: Bopat » 2010.09.14. 21:13

Mégiscsak jó ,hogy nem én írtam meg !Valóban jó lett amúgy ,de én kitértem volna a szakszerű szerszámok hiányára , amit Bopat próbált orvosolni ! :lol:
Ja ,és az észrevételemre : hogy milyen módon vannak a rozsdamentes lemezek rögzítve az üvegszálas vázhoz !Még ilyen megoldást !Végülis nem rossz ,ha a csavarok nem rohadnak bele ,vagy ha megfelelő menetűt hajtanak a helyére ....
Tudod milyen szépen leszedtem a berohadt csavarokat a flexxel? Még meg sem karcoltam az elemet. nagyon büszke vagyok magamra !!!! :arrow:


Vissza: “DMC-12”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 30 vendég