Elado DMC-k

Magyar Delorean Klub fóruma
Avatar
Zsolt
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 2767
Csatlakozott: 2008.09.04. 11:38
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Elado DMC-k

HozzászólásSzerző: Zsolt » 2010.06.21. 10:34

Lehetne már valaki Biff is... :lol: mármint a taglista szerint van, de még nem szólt hozzá semmihez.
Bizonyos időközönként szoktam felhasználókat törölgetni, pl. akik beregisztráltak, de még sosem léptek be, akik még sosem szóltak hozzá semmihez, stb. - ez most sem lesz másként.

Avatar
DrBrown
Sirályidomár
Sirályidomár
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2010.06.18. 12:01

Re: Elado DMC-k

HozzászólásSzerző: DrBrown » 2010.06.21. 12:00

akkor két Dokink is van, te és biadoki ;) welcome to the club.

Lehetne már valaki Biff is... :lol: mármint a taglista szerint van, de még nem szólt hozzá semmihez.

:D Ez jó! Az az igazság, hogy nem a fórum miatt választottam ezt a nevet. Már évek óta ezt a felhasználónevet használom bizonyos körökben... honfoglaló, poker stb. :) A Dr.Emmett L.Brown túl hosszú lenne... :D

Avatar
Zsolt
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 2767
Csatlakozott: 2008.09.04. 11:38
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Elado DMC-k

HozzászólásSzerző: Zsolt » 2010.06.21. 13:16

rövidebb: ELB ;) de természetesen ezzel egyáltalán nem arra próbállak kapacitálni, hogy változtass nevet!
Név változtatásra amúgy sincs lehetőség.

Avatar
biadoki
Időparadoxonelőállító
Időparadoxonelőállító
Hozzászólások: 350
Csatlakozott: 2008.10.11. 10:56
Tartózkodási hely: Henley On Thames UK

Re: Elado DMC-k

HozzászólásSzerző: biadoki » 2010.06.21. 20:27

Lehetne már valaki Biff is... :lol:

Én inkább egy Jennifer-t szeretnénk köszönteni itt a fórumon. Nemtom ti hogy vagytok vele de jó lenne már egy nő is köztünk. Nem? ;)
Barátotok az időben. Doki. ELB

Avatar
Bopat
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 3984
Csatlakozott: 2009.04.14. 23:51
Tartózkodási hely: BB
Kapcsolat:

Re: Elado DMC-k

HozzászólásSzerző: Bopat » 2010.06.21. 21:19

Lehetne már valaki Biff is... :lol:

Én inkább egy Jennifer-t szeretnénk köszönteni itt a fórumon. Nemtom ti hogy vagytok vele de jó lenne már egy nő is köztünk. Nem? ;)
Ja, nem is rossz ötlet. Akár Béb is regisztrálhatna !

zsiga40
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 594
Csatlakozott: 2009.09.27. 21:50

Re: Elado DMC-k

HozzászólásSzerző: zsiga40 » 2010.06.21. 21:38

Akkor én is köszöntöm az új tagot!Ha csak annyi a kivánsága,hogy egy Deloreannal karistoljon egyet ezt nálam Tinnyén megteheti!Üdv:Zsiga.Igen, illetlen voltam. Elnézést mindenkitől, még új vagyok itt.
Szóval üdv mindenkinek! 29éves vagyok és az Országos Mentőszolgálatnál szolgálok immár 9. éve. A Delorean iránti szeretetem a gyerekkoromra tehető vissza, és ez azóta sem akar múlni. Örömmel látom, hogy vannak még rajtam kívül is "megszállott" emberek. :D
Régóta nézegetem a fórumot, de csak most vettem a bátorságot, hogy írjak is pár sort.
Örülök, hogy ráakadtam erre a fórumra!

Avatar
Bopat
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 3984
Csatlakozott: 2009.04.14. 23:51
Tartózkodási hely: BB
Kapcsolat:

Re: Elado DMC-k

HozzászólásSzerző: Bopat » 2010.06.22. 10:43

Nem akarom elkiabálni, de lehet lesz még egy Delorean itt a környéken :)
Egy nagyon kedves ismerősömnek (idős pali) megmutattam az autót és nagyon beleesett, lehet hogy rá tudom beszélni, hogy vegyen egyet :) , bár szerintem nem nagyon kell győzködnöm ... majd meglátjuk.

zsiga40
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 594
Csatlakozott: 2009.09.27. 21:50

Re: Elado DMC-k

HozzászólásSzerző: zsiga40 » 2010.06.22. 16:11

Lehet,hogy az enyémet akarja! :lol: Nem akarom elkiabálni, de lehet lesz még egy Delorean itt a környéken :)
Egy nagyon kedves ismerősömnek (idős pali) megmutattam az autót és nagyon beleesett, lehet hogy rá tudom beszélni, hogy vegyen egyet :) , bár szerintem nem nagyon kell győzködnöm ... majd meglátjuk.

Avatar
Sidaries
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 3188
Csatlakozott: 2008.09.04. 14:23
Kapcsolat:

Re: Elado DMC-k

HozzászólásSzerző: Sidaries » 2010.06.22. 16:42

Lehet,hogy az enyémet akarja! :lol: Nem akarom elkiabálni, de lehet lesz még egy Delorean itt a környéken :)
Egy nagyon kedves ismerősömnek (idős pali) megmutattam az autót és nagyon beleesett, lehet hogy rá tudom beszélni, hogy vegyen egyet :) , bár szerintem nem nagyon kell győzködnöm ... majd meglátjuk.

Áááááá, a tiedet te akarod inkább megtartani. :)

Avatar
Bopat
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 3984
Csatlakozott: 2009.04.14. 23:51
Tartózkodási hely: BB
Kapcsolat:

Re: Elado DMC-k

HozzászólásSzerző: Bopat » 2010.06.22. 16:42

Lehet,hogy az enyémet akarja! :lol: Nem akarom elkiabálni, de lehet lesz még egy Delorean itt a környéken :)
Egy nagyon kedves ismerősömnek (idős pali) megmutattam az autót és nagyon beleesett, lehet hogy rá tudom beszélni, hogy vegyen egyet :) , bár szerintem nem nagyon kell győzködnöm ... majd meglátjuk.
Lehet, de még nem tud róla !

Avatar
DrBrown
Sirályidomár
Sirályidomár
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2010.06.18. 12:01

Re: Elado DMC-k

HozzászólásSzerző: DrBrown » 2010.06.28. 16:21

Akkor én is köszöntöm az új tagot!Ha csak annyi a kivánsága,hogy egy Deloreannal karistoljon egyet ezt nálam Tinnyén megteheti!Üdv:Zsiga.

Ú Zsiga, egy nagy-nagy álmom válna valóra, ha valóban megcsodálhatnám a remekedet! Még nem volt szerencsém élőben látni egyet sem, pedig már régóta vágyok rá!

zsiga40
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 594
Csatlakozott: 2009.09.27. 21:50

Re: Elado DMC-k

HozzászólásSzerző: zsiga40 » 2010.06.28. 17:20

Rajta!Akkor én is köszöntöm az új tagot!Ha csak annyi a kivánsága,hogy egy Deloreannal karistoljon egyet ezt nálam Tinnyén megteheti!Üdv:Zsiga.

Ú Zsiga, egy nagy-nagy álmom válna valóra, ha valóban megcsodálhatnám a remekedet! Még nem volt szerencsém élőben látni egyet sem, pedig már régóta vágyok rá!

Avatar
DrBrown
Sirályidomár
Sirályidomár
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2010.06.18. 12:01

Re: Elado DMC-k

HozzászólásSzerző: DrBrown » 2010.06.28. 18:52

Akkor én is köszöntöm az új tagot!Ha csak annyi a kivánsága,hogy egy Deloreannal karistoljon egyet ezt nálam Tinnyén megteheti!Üdv:Zsiga.

Ú Zsiga, egy nagy-nagy álmom válna valóra, ha valóban megcsodálhatnám a remekedet! Még nem volt szerencsém élőben látni egyet sem, pedig már régóta vágyok rá!


Kicsit messze lakom tőletek. Bács-Kiskun megyében Baján dolgozom, és egy hozzá közel fekvő aranyos kis faluban Császártöltésen lakom. Ámde az új M6-oson pikk-pakk fent vagyok nálatok! :)
Ha tényleg elmehetnék egyszer megnézni az autót, azzal hatalmas élményt szereznél nekem! :)
A jövő hónapban lesz egy pár szabad napom... ;)

Avatar
sztriki
Időparadoxonelőállító
Időparadoxonelőállító
Hozzászólások: 370
Csatlakozott: 2009.08.29. 12:54

Re: Elado DMC-k

HozzászólásSzerző: sztriki » 2010.06.28. 19:13

Natessék, milyen kicsi a világ...én is bajai vagyok eredetileg!
viszont nemtudom, miért rémlett úgy, hogy zsiga jó messze lakik pesttől. ha lehet, majd én is bejelentkeznék egy csodálásra!

Avatar
DrBrown
Sirályidomár
Sirályidomár
Hozzászólások: 21
Csatlakozott: 2010.06.18. 12:01

Re: Elado DMC-k

HozzászólásSzerző: DrBrown » 2010.06.28. 20:13

Natessék, milyen kicsi a világ...én is bajai vagyok eredetileg!
viszont nemtudom, miért rémlett úgy, hogy zsiga jó messze lakik pesttől. ha lehet, majd én is bejelentkeznék egy csodálásra!


No, hát akkor üdvözöllek földim! :lol:


Vissza: “DMC-12”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 294 vendég