Elado DMC-k

Magyar Delorean Klub fóruma
Avatar
caputo
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 572
Csatlakozott: 2010.06.03. 18:53
Tartózkodási hely: Gyöngyöspata
Kapcsolat:

Re: Elado DMC-k

HozzászólásSzerző: caputo » 2011.06.14. 15:19

Visszaírt a Matt, hogy adjam meg a telefonszámom, hogy a műsorigazgató lebeszélje velem az eladás részleteit meg hogy hogyan lehet azt megoldani hogy nem leszek ott a Delorean Eurotec fesztiválon (eredetileg azon akarják eladni). Úgy látszik, tetszett nekik a sztorim (hogy Magyarországról vagyok és emiatt mindig lecsúszok a DMC-12-kről ;) ). Vagy mindenkinek ezt írja vissza :roll:

Na majd meglátom, ma este vagy holnap mit válaszol az Adrian, eladta-e az övét. Bár igazság szerint sokkal jobban kéne ez a WD DMC, szóval lehet, hogy az a 2.000 GBP (18.000-et ajánlottam neki az övéért, igaz, az automata, de ez meg mégiscsak egy WD autó... áááááá nem gondoltam volna, hogy döntéshelyzetben leszek) különbség nem fog számítani.

Csak abban vagyok gondban ugye, hogy nem nagyon szoktam érteni, telefonba mit hablatyolnak az angolok, mert pont ők azok, akik a legjobban törik az angolt... pl. abból, hogy ue aaaajü naauö, kell kitalálni, hogy where are you now (ugye magyarokkal ezért könnyű beszélni, mert ez egy átlagmagyar szájából kb úgy hangzik, hogy ver ár jú náu). :?: :roll:

Húúúú az király lenne ha ezt a kocsit meg tudnád venni imádom a műsort főleg Ed China-t mert ahogy láttam elég sok autó tipushoz ért. :arrow:
Rá kellett jönnöm, hogy az időutazás veszélyekkel jár. Így hát amint visszatértünk, elpusztítom a DeLoreant, és onnantól fogva az univerzum másik nagy rejtélyének kivizsgálására szentelem időm: a nőkre.

Avatar
Bopat
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 3984
Csatlakozott: 2009.04.14. 23:51
Tartózkodási hely: BB
Kapcsolat:

Re: Elado DMC-k

HozzászólásSzerző: Bopat » 2011.06.14. 18:03

Visszaírt a Matt, hogy adjam meg a telefonszámom, hogy a műsorigazgató lebeszélje velem az eladás részleteit meg hogy hogyan lehet azt megoldani hogy nem leszek ott a Delorean Eurotec fesztiválon (eredetileg azon akarják eladni). Úgy látszik, tetszett nekik a sztorim (hogy Magyarországról vagyok és emiatt mindig lecsúszok a DMC-12-kről ;) ). Vagy mindenkinek ezt írja vissza :roll:

Na majd meglátom, ma este vagy holnap mit válaszol az Adrian, eladta-e az övét. Bár igazság szerint sokkal jobban kéne ez a WD DMC, szóval lehet, hogy az a 2.000 GBP (18.000-et ajánlottam neki az övéért, igaz, az automata, de ez meg mégiscsak egy WD autó... áááááá nem gondoltam volna, hogy döntéshelyzetben leszek) különbség nem fog számítani.

Csak abban vagyok gondban ugye, hogy nem nagyon szoktam érteni, telefonba mit hablatyolnak az angolok, mert pont ők azok, akik a legjobban törik az angolt... pl. abból, hogy ue aaaajü naauö, kell kitalálni, hogy where are you now (ugye magyarokkal ezért könnyű beszélni, mert ez egy átlagmagyar szájából kb úgy hangzik, hogy ver ár jú náu). :?: :roll:
Szerintem megérted, csak kérd meg hogy lassan beszéljen.

Hajrá, drukkolok, hogy sikerüljön megvenned.

Avatar
Bopat
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 3984
Csatlakozott: 2009.04.14. 23:51
Tartózkodási hely: BB
Kapcsolat:

Re: Elado DMC-k

HozzászólásSzerző: Bopat » 2011.06.14. 19:17

http://www.autoscout24.eu/Details.aspx?id=lt113xq3kpf3

megint fent van a csaló, már írtam az autoscoutnak, de basznak leszedni. most egy milánói hotel faxszámát adta meg.
Én is irtam nekik, bejelentettem a csalást.
Közben a palinak is írtam, lássuk mit reagál :)

Avatar
Deluxe
Időfigyelő
Időfigyelő
Hozzászólások: 138
Csatlakozott: 2011.03.28. 12:44
Tartózkodási hely: Eger

Re: Elado DMC-k

HozzászólásSzerző: Deluxe » 2011.06.14. 22:17

http://www.deloreans.co.uk/forsale/index.html

frissitettek az oldalt, majd felhivom ezt a mukit, ha a masik ket lehetoseg nem jon be. szerintetek mi lehet a gaz ezzel a kocsival? tul szar allapotban van az arahoz kepest? mert mar nagyon regen arulja.

Hát nem tudom, lehet ebayen már eladta volna. A bőr egy kicsit kopott, látszik sokat futott a kocsi!

Avatar
Bopat
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 3984
Csatlakozott: 2009.04.14. 23:51
Tartózkodási hely: BB
Kapcsolat:

Re: Elado DMC-k

HozzászólásSzerző: Bopat » 2011.06.15. 08:47

http://www.deloreans.co.uk/forsale/index.html

frissitettek az oldalt, majd felhivom ezt a mukit, ha a masik ket lehetoseg nem jon be. szerintetek mi lehet a gaz ezzel a kocsival? tul szar allapotban van az arahoz kepest? mert mar nagyon regen arulja.
Ez nem tűnik rossznak, ha valóba kicserélt ennyi mindent. Az meg főleg előny, hogy klubtag.
Hívd fel.

Avatar
Bopat
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 3984
Csatlakozott: 2009.04.14. 23:51
Tartózkodási hely: BB
Kapcsolat:

Re: Elado DMC-k

HozzászólásSzerző: Bopat » 2011.06.15. 09:55

http://cgi.ebay.com/ebaymotors/DeLorean-1981-DELOREAN-Back-future-Car-_W0QQcmdZViewItemQQhashZitem3368adf84cQQitemZ220799563852QQptZUSQ5fCarsQ5fTrucks#ht_500wt_1182

ez meg 7500-ért elvihető lenne, de szerintem rá kéne költeni legalább 10.000-et, plusz idén ebből nem lenne autó...
+Szállítás+vám+áfa.
Mire hazajön már 10-11.000 usd.
Viszont ha te csinálod meg, akkor van egy olyan autót amit ismersz és mindent jól megcsinálsz rajta.
Ezért örülök annak, hogy én végigmegyek az egészen, így legalább minden porcikáját megismerem az autónak.

Avatar
Sidaries
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 3188
Csatlakozott: 2008.09.04. 14:23
Kapcsolat:

Re: Elado DMC-k

HozzászólásSzerző: Sidaries » 2011.06.15. 10:00

+Szállítás+vám+áfa.
Mire hazajön már 10-11.000 usd.
Viszont ha te csinálod meg, akkor van egy olyan autót amit ismersz és mindent jól megcsinálsz rajta.
Ezért örülök annak, hogy én végigmegyek az egészen, így legalább minden porcikáját megismerem az autónak.

Ha pedig egy alapvetően jót veszel, akkor egyből használhatod és az előjövő nyűgökkel együtt szépen lassan kitanulod az autót. :)

Avatar
Bopat
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 3984
Csatlakozott: 2009.04.14. 23:51
Tartózkodási hely: BB
Kapcsolat:

Re: Elado DMC-k

HozzászólásSzerző: Bopat » 2011.06.15. 10:14

+Szállítás+vám+áfa.
Mire hazajön már 10-11.000 usd.
Viszont ha te csinálod meg, akkor van egy olyan autót amit ismersz és mindent jól megcsinálsz rajta.
Ezért örülök annak, hogy én végigmegyek az egészen, így legalább minden porcikáját megismerem az autónak.

Ha pedig egy alapvetően jót veszel, akkor egyből használhatod és az előjövő nyűgökkel együtt szépen lassan kitanulod az autót. :)
Igen, az is egy lehetőség :)

Avatar
Bopat
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 3984
Csatlakozott: 2009.04.14. 23:51
Tartózkodási hely: BB
Kapcsolat:

Re: Elado DMC-k

HozzászólásSzerző: Bopat » 2011.06.15. 11:15

Skynet

Ezzel mi van? Mintha beszéltünk volna erről..

Avatar
Bopat
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 3984
Csatlakozott: 2009.04.14. 23:51
Tartózkodási hely: BB
Kapcsolat:

Re: Elado DMC-k

HozzászólásSzerző: Bopat » 2011.06.15. 11:54

ez az Adrian Rice-é. még korábban azt írta, "I Will be away on buisness from sat night until tue night", szóval remélem, most simán csak alszik és nem lerázni akar.

egyébként a Wheeler Dealers se írt vissza. (kipróbáltam, az e-mail címem rendesen működik)

lehet, hogy a végén azt a kocsit veszem meg, amelyiknek a tulaja nem ráz le? :roll:
Szerintem hívogassad őket állandóan. Majd megunják és eladják neked :)
Küldd el még 1x az emailt, simán forwardolva, tudják mit jelent az angolok .

Avatar
Deluxe
Időfigyelő
Időfigyelő
Hozzászólások: 138
Csatlakozott: 2011.03.28. 12:44
Tartózkodási hely: Eger

Re: Elado DMC-k

HozzászólásSzerző: Deluxe » 2011.06.15. 18:03

szerintetek van itt esélye átverésnek? mármint hogy kimegyek, megnézem, előleget hagyok, aztán visszamegyek, és erre ők eltűnnek? tudom, ez mégiscsak egy tévéműsor, a Matt nevű muki attaboytv.com-os e-mail címről levelez velem (küldeni én is tudok akármilyen címmel de fogadni az más tészta, szóval ez nem átverés), de na... a spanyol muki után jobban belegondolok, hogy ami túl szép, hogy igaz legyen, az általában nem is az.

Nem tudom.. TV műsor, csak nem vernek át.. Azért gondold át még 1-2 vélemény után.

Avatar
Bopat
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 3984
Csatlakozott: 2009.04.14. 23:51
Tartózkodási hely: BB
Kapcsolat:

Re: Elado DMC-k

HozzászólásSzerző: Bopat » 2011.06.15. 18:14

Bopat, igazad volt, a műsorigazgató levele nem ért oda hozzám (nemtom miért, mert a fejlécet nem kopizta be a Matt, csak a levél szövegét), most elküldte.

úgy tűnik, kétszer kell kimennem, először jövő héten, egyedül, hogy megnézzem a kocsit, aztán meg az Eurotec után, hogy hozahozzam a Bettivel.

szerintetek van itt esélye átverésnek? mármint hogy kimegyek, megnézem, előleget hagyok, aztán visszamegyek, és erre ők eltűnnek? tudom, ez mégiscsak egy tévéműsor, a Matt nevű muki attaboytv.com-os e-mail címről levelez velem (küldeni én is tudok akármilyen címmel de fogadni az más tészta, szóval ez nem átverés), de na... a spanyol muki után jobban belegondolok, hogy ami túl szép, hogy igaz legyen, az általában nem is az.

Szerintem ebben az esetben megnyugodhatsz, nem hinném hogy átverne.
Persze ne hagyj sok előleget, max 1000 fontot, annak elég kell lennie.

Avatar
Bopat
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 3984
Csatlakozott: 2009.04.14. 23:51
Tartózkodási hely: BB
Kapcsolat:

Re: Elado DMC-k

HozzászólásSzerző: Bopat » 2011.06.16. 09:52

írt az Adrian is, hogy menjek ki, nézzem meg, vegyem meg. képeket a "zárt osztály"-ba tettem.

nézek repcsit.
Én már a repülőn ülnék :)

Automata - király !

Avatar
Sidaries
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 3188
Csatlakozott: 2008.09.04. 14:23
Kapcsolat:

Re: Elado DMC-k

HozzászólásSzerző: Sidaries » 2011.06.16. 10:09

írt az Adrian is, hogy menjek ki, nézzem meg, vegyem meg. képeket a "zárt osztály"-ba tettem.

nézek repcsit.

Hajrá! Remélem tudod, hogy ha megveszed, akkor arról írnod kell. :)

Avatar
Bopat
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 3984
Csatlakozott: 2009.04.14. 23:51
Tartózkodási hely: BB
Kapcsolat:

Re: Elado DMC-k

HozzászólásSzerző: Bopat » 2011.06.16. 10:21

írt az Adrian is, hogy menjek ki, nézzem meg, vegyem meg. képeket a "zárt osztály"-ba tettem.

nézek repcsit.

Hajrá! Remélem tudod, hogy ha megveszed, akkor arról írnod kell. :)
Poor guy :)


Vissza: “DMC-12”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 381 vendég