Október 18 - Corvin mozi

Magyar Delorean Klub fóruma
Avatar
kkorneel7
Időáramkör-technikus
Időáramkör-technikus
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2015.09.19. 12:33

Re: Október 18 - Corvin mozi

HozzászólásSzerző: kkorneel7 » 2015.10.16. 07:26

Nem tudtok véletlenül két darab elfekvőben lévő jegyről? Az időjárási viszonyok miatt elmarad a hétvégi terepgyakorlatom, így hirtelen szabaddá vált a vasárnap délutánom. Természetesen a fizetős megoldás is érdekel.

Avatar
Zsolt
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 2767
Csatlakozott: 2008.09.04. 11:38
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Október 18 - Corvin mozi

HozzászólásSzerző: Zsolt » 2015.10.16. 08:49

Ja, semmi. Kevertem azzal, hogy matt fényezés, ami hülyeség, a matt zománc viszont nem. Kötekedés off :)
Nem gond, már megszoktuk. :)

Avatar
Szabi
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 751
Csatlakozott: 2013.11.23. 11:27

Re: Október 18 - Corvin mozi

HozzászólásSzerző: Szabi » 2015.10.16. 11:19

Nem tudtok véletlenül két darab elfekvőben lévő jegyről? Az időjárási viszonyok miatt elmarad a hétvégi terepgyakorlatom, így hirtelen szabaddá vált a vasárnap délutánom. Természetesen a fizetős megoldás is érdekel.
Ááááá, legalább ne mondanád, hogy jobb program híján akarsz eljönni :roll: Vasárnapra már száraz időt mondanak estig, esetleg mégsem marad el az a terepgyakorlat. Ha mégis, akkor újonc mivoltod miatt a következő feltételekkel tudok intézni neked 2 helyet (lásd még: "egyszer kérni fogunk magától valamit, Pelikán elvtárs" :))
- Nem szívatod meg a mozijegyről lemaradtakat azzal, hogy lefoglalsz 2 helyet, aztán mégsem jössz el.
- 3/4 3-kor energikusan megjelensz a mozinál, és 6-ig segítesz a kocsinál illetve a kiállításnál a klubtagoknak. Pakolás, cuccok őrzése, a kocsival fényképezkedők irányítgatása, kretének és acélújrafeldolgozó szakemberek elhessegetése életed árán is, ilyesmik.
Ha így megfelel, akkor belső üzenetben küldd el nekem a két nevet.

Avatar
Flux_Claudia
Időfigyelő
Időfigyelő
Hozzászólások: 178
Csatlakozott: 2015.09.10. 17:31

Re: Október 18 - Corvin mozi

HozzászólásSzerző: Flux_Claudia » 2015.10.16. 13:04

Tőlünk kiesett egy ember. Sajnos nem tud eljönni. Úgyhogy 3-an megyünk! Egy jegyfoglalás vagy ülőhelyfoglalás szabad akkor.

Avatar
Szabi
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 751
Csatlakozott: 2013.11.23. 11:27

Re: Október 18 - Corvin mozi

HozzászólásSzerző: Szabi » 2015.10.16. 13:42

a feltételek meg nem semmik, Kim Jong-un tanulhatna tőled :D
Már tanult, azóta nincs élő nagybátyja :)

Avatar
Szabi
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 751
Csatlakozott: 2013.11.23. 11:27

Re: Október 18 - Corvin mozi

HozzászólásSzerző: Szabi » 2015.10.16. 13:43

Tőlünk kiesett egy ember. Sajnos nem tud eljönni. Úgyhogy 3-an megyünk! Egy jegyfoglalás vagy ülőhelyfoglalás szabad akkor.
Légy szíves küldd el nekem a nevét üzenetben vagy Fb-on.

Avatar
kkorneel7
Időáramkör-technikus
Időáramkör-technikus
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2015.09.19. 12:33

Re: Október 18 - Corvin mozi

HozzászólásSzerző: kkorneel7 » 2015.10.16. 14:25

Nem tudtok véletlenül két darab elfekvőben lévő jegyről? Az időjárási viszonyok miatt elmarad a hétvégi terepgyakorlatom, így hirtelen szabaddá vált a vasárnap délutánom. Természetesen a fizetős megoldás is érdekel.
Ááááá, legalább ne mondanád, hogy jobb program híján akarsz eljönni :roll: Vasárnapra már száraz időt mondanak estig, esetleg mégsem marad el az a terepgyakorlat. Ha mégis, akkor újonc mivoltod miatt a következő feltételekkel tudok intézni neked 2 helyet (lásd még: "egyszer kérni fogunk magától valamit, Pelikán elvtárs" :))
- Nem szívatod meg a mozijegyről lemaradtakat azzal, hogy lefoglalsz 2 helyet, aztán mégsem jössz el.
- 3/4 3-kor energikusan megjelensz a mozinál, és 6-ig segítesz a kocsinál illetve a kiállításnál a klubtagoknak. Pakolás, cuccok őrzése, a kocsival fényképezkedők irányítgatása, kretének és acélújrafeldolgozó szakemberek elhessegetése életed árán is, ilyesmik.
Ha így megfelel, akkor belső üzenetben küldd el nekem a két nevet.
Sajnos kötelező egyetemi kötelezettség, így ha nem is fontosabb, de sajnos mindenképp legelső számú program lett volna a hétvégére. :/ Értesítettek a sulitól, hogy tutira elmarad, így ez már biztos, hogy szabad vagyok.
Rendben, beszélek a +1 főmmel és visszajelzek akkor!

Avatar
Szabi
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 751
Csatlakozott: 2013.11.23. 11:27

Re: Október 18 - Corvin mozi

HozzászólásSzerző: Szabi » 2015.10.16. 19:31

Szombaton nem leszek netközelben, bármilyen kérés-kérdés esetén csak késő este vagy vasárnap reggel tudok reagálni. (Telefonon azért elérhető leszek).

praer
Időfigyelő
Időfigyelő
Hozzászólások: 151
Csatlakozott: 2010.02.11. 13:06

Re: Október 18 - Corvin mozi

HozzászólásSzerző: praer » 2015.10.16. 19:48

sziasztok!

Érdeklődni szeretnék, igaz lehet már késő, hogy lenne-e lehetőség 1 mozijegyre? Pontosan mikor kezdődne a vetítés? Természetesen kifizetem, hiszen csak - igaz régi motoros és gyűjtőként - vagy akár nevezhetem magam klubtagnak is? ;)

Ki most így a főkontakt?

köszönettel:

A. Péter "praer"

Avatar
p-parker
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2009.03.07. 16:55
Tartózkodási hely: Szolnok megye.
Kapcsolat:

Re: Október 18 - Corvin mozi

HozzászólásSzerző: p-parker » 2015.10.16. 20:01

Azt nem tudom ,hogy van-e még szabad jegy ami a klubosoknak van lefoglalva ,de az imént néztem a mozi oldalát és ott még láttam le nem foglalt ,és el nem kelt székeket . A mi vetítésünk vasárnap lesz 18-15- től .

Avatar
Zsolt
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 2767
Csatlakozott: 2008.09.04. 11:38
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Október 18 - Corvin mozi

HozzászólásSzerző: Zsolt » 2015.10.17. 09:10

Valóban ott lesz 2700 ember?
Ehhez azért kell szervezés, remélem lesz ott elég biztonsági ember. :shock:

Avatar
Hannibal
Időfigyelő
Időfigyelő
Hozzászólások: 174
Csatlakozott: 2008.10.01. 16:14
Tartózkodási hely: Budapest

Re: Október 18 - Corvin mozi

HozzászólásSzerző: Hannibal » 2015.10.17. 19:40

na már!

Avatar
Szabi
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 751
Csatlakozott: 2013.11.23. 11:27

Re: Október 18 - Corvin mozi

HozzászólásSzerző: Szabi » 2015.10.17. 19:54

Én viszont sajnos nem tudom vinni a kocsit, szar a jobb hátsó index, hétfőn majd megcsinálják, de pénteken már nem volt rá idejük.

2700 emberből én számítok kb 300-ra, de az se semmi.
Csak a két Bttf vetítésen lesz vagy 900 ember, plusz van még egy csomó terem, ahol más filmeket adnak, plusz sokan már nem kaptak jegyet, de odajönnek. Mindkét Bttf előadás full tele lesz, P-Parker valamit elnéztél, mert minden jegy vagy el van adva vagy le van foglalva.

Mivel természetesen ma is sorban jöttek a lemondások, kkornel reggelig jelentkezz a nevekkel, ha mégiscsak jönnétek, ha nem is 3/4 3-ra, de mielőbb.

Praernek is írtam tegnap, nem kaptam választ, oda sem kell a jegy?

Avatar
p-parker
Kronos - Minden idők ura
Kronos - Minden idők ura
Hozzászólások: 2475
Csatlakozott: 2009.03.07. 16:55
Tartózkodási hely: Szolnok megye.
Kapcsolat:

Re: Október 18 - Corvin mozi

HozzászólásSzerző: p-parker » 2015.10.17. 20:37

Igazad van : Én az On-line eladásokat szabadnak néztem a minap ! :oops: ( Így már értem az ismerősöm megkeresését is ... )
Azért nem semmi ,hogy egy régi fimre ekkora az érdeklődés ! :)

Avatar
kkorneel7
Időáramkör-technikus
Időáramkör-technikus
Hozzászólások: 42
Csatlakozott: 2015.09.19. 12:33

Re: Október 18 - Corvin mozi

HozzászólásSzerző: kkorneel7 » 2015.10.18. 09:56

Én viszont sajnos nem tudom vinni a kocsit, szar a jobb hátsó index, hétfőn majd megcsinálják, de pénteken már nem volt rá idejük.

2700 emberből én számítok kb 300-ra, de az se semmi.
Csak a két Bttf vetítésen lesz vagy 900 ember, plusz van még egy csomó terem, ahol más filmeket adnak, plusz sokan már nem kaptak jegyet, de odajönnek. Mindkét Bttf előadás full tele lesz, P-Parker valamit elnéztél, mert minden jegy vagy el van adva vagy le van foglalva.

Mivel természetesen ma is sorban jöttek a lemondások, kkornel reggelig jelentkezz a nevekkel, ha mégiscsak jönnétek, ha nem is 3/4 3-ra, de mielőbb.

Praernek is írtam tegnap, nem kaptam választ, oda sem kell a jegy?
Küldtem privát üzenetet, a mozizást hétfőn tudom csak pótolni!


Vissza: “DMC-12”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 39 vendég