Vezetéstechnikai tréning 2008.12.09

Magyar Delorean Klub fóruma
Avatar
Sidaries
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 3188
Csatlakozott: 2008.09.04. 14:23
Kapcsolat:

Vezetéstechnikai tréning 2008.12.09

HozzászólásSzerző: Sidaries » 2008.12.05. 15:42

Hát az van, hogy úgy tűnik elhívtak a Hungaroringre vezetéstechnikai tréningre jövő hét Keddre. Mehetnék a Passattal is, de azt hiszem inkább bepróbálkozok a Deloreannal. :D
Szóval kábé ennyit arról, hogy nem megyek vele Pestre. Így első nekifutásra kétszer is átmegyek rajta. Nem mondhatnám, hogy repesek az örömtől, de remélhetőleg a tréning miatt meg fogja érni.

A lényeg: Jövő Kedden kétszer is átmegyek Pesten. Mivel egyáltalán nem vagyok ott ismerős, ezért biztos, hogy nem állok meg sehol és nem találok oda sehova, hanem csak átmegyek, viszont a Hungaroringen lehet, hogy összedobhatnánk egy gyors találkozót. Még egy valami. Ha lesz találkozó, akkor kellene nekem valaki, aki visszafelé elirányít mondjuk Budaörsig, mert ha mi ott nekiállunk bandázni, akkor a haver, akinél a GPS lesz úgy otthagy, hogy öröm lesz nézni.

Érdekel valakit egy ilyen?

Avatar
Sidaries
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 3188
Csatlakozott: 2008.09.04. 14:23
Kapcsolat:

Re: Vezetéstechnikai tréning 2008.12.09

HozzászólásSzerző: Sidaries » 2008.12.05. 15:45

Ja és tudom, hogy elég para, hogy munkaidőben van, de kábé délután 1-2 óra körül végzek. Hivatalosan 13:30.

Avatar
kinderdmc
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 713
Csatlakozott: 2008.09.04. 22:04
Tartózkodási hely: Veszprém
Kapcsolat:

Re: Vezetéstechnikai tréning 2008.12.09

HozzászólásSzerző: kinderdmc » 2008.12.05. 16:05

Sajnos én nemtudok menni,mert akkor dolgozok.De jó tréningezést kivánok mindketötöknek,és vigyázz magatokra(magadra és DeLokára)!!!
KiNDER DMC

Avatar
Zsolt
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 2767
Csatlakozott: 2008.09.04. 11:38
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Vezetéstechnikai tréning 2008.12.09

HozzászólásSzerző: Zsolt » 2008.12.05. 16:55

Én új munkahelyen kezdek hétfőn, és nem hiszem hogy jó pont lenne ha már a második napon
hamarabb el akarnék menni mint ahogy a munkaidőm szól. :?
Ezért sajnos én sem tudok ott lenni.

Avatar
mentos
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 867
Csatlakozott: 2008.09.06. 01:04
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Vezetéstechnikai tréning 2008.12.09

HozzászólásSzerző: mentos » 2008.12.05. 17:08

Hát miazhogy ott leszek amikor és ahol akarod !!! :D :D :D

Úgy szabaddá teszem magam, h semmi dolgom nem lesz!
Ha akarod akár eléd megyek Budaörsre mikor jössz, és akkor még a lelépős barátodat sem kell zaklatni... :)

Akár egész nap szívesen kísérlek/vezetlek, minden perce megtiszteltetés lenne :)

A Hungaroringen voltam már de a vezetéstechnikai részen még nem, szal nem tudom h oda pl. be lehetne-e veled menni, mert olyan gondolatok is kavarognak a buksimban, hogy ott igencsak jó felvételeket lehetne csinálni DMC pajtiról :D

Szal én egy egész napos fiesztában is benne vagyok, de természetesen nem akarok a terhedre lenni, úgyhogy talizhatunk amikor és ahol akarod.
Viszont a teszpályás felvételt szerintem kár lenne kihagyni! ;)


Váhááá...nagyon durva, kb. olyan izgatott vok, mint mikor vezettem a Csodát :)
Jah és kb. este 6ig ráérek kedden...
utána fél8ra Szilveszteri rádiókabaré felvételre megyek...

Úgy érzem ez lesz a tökéletes nap :D

Avatar
biadoki
Időparadoxonelőállító
Időparadoxonelőállító
Hozzászólások: 350
Csatlakozott: 2008.10.11. 10:56
Tartózkodási hely: Henley On Thames UK

Re: Vezetéstechnikai tréning 2008.12.09

HozzászólásSzerző: biadoki » 2008.12.05. 19:20

Rám számithatsz. Bián lakom ezért onnan is eltudlak kísérni a tesztre. A GPS pedig ritkán téved. :mrgreen: Ja meg az idő sem gond. Ha neked jó akkor szólj.
Barátotok az időben. Doki. ELB

Avatar
mentos
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 867
Csatlakozott: 2008.09.06. 01:04
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Vezetéstechnikai tréning 2008.12.09

HozzászólásSzerző: mentos » 2008.12.05. 19:50

A GPS pedig ritkán téved. :mrgreen:

valóban, bár a héten sokkot kapott mikor az M0-ás új hídon mentem át, szegény nem értette mivan, biztos azt hitte h 2015 van és egy repülő DeLorean-be került :D :lol:

Avatar
biadoki
Időparadoxonelőállító
Időparadoxonelőállító
Hozzászólások: 350
Csatlakozott: 2008.10.11. 10:56
Tartózkodási hely: Henley On Thames UK

Re: Vezetéstechnikai tréning 2008.12.09

HozzászólásSzerző: biadoki » 2008.12.05. 20:02

Igaz való igaz de az a vicc hogy az én IGO-m 2008.02-es és már benne van az M0 új szakasza... :shock:
Barátotok az időben. Doki. ELB

Avatar
Sidaries
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 3188
Csatlakozott: 2008.09.04. 14:23
Kapcsolat:

Re: Vezetéstechnikai tréning 2008.12.09

HozzászólásSzerző: Sidaries » 2008.12.05. 21:06

Na akkor úgy látom lesz kiséretem. :)
Bemenni nem hiszem hogy lehet, ezért mondtam délután egy órát, pedig egy videózásban nagyon benne lennék. Kéne klippet is csinálni az autóról mihamarabb. :D
Azért rákérdezek majd a szervezőktől. 9-kor kezdődik a móka. Lesz elméleti meg gyakorlati oktatás is.

Avatar
biadoki
Időparadoxonelőállító
Időparadoxonelőállító
Hozzászólások: 350
Csatlakozott: 2008.10.11. 10:56
Tartózkodási hely: Henley On Thames UK

Re: Vezetéstechnikai tréning 2008.12.09

HozzászólásSzerző: biadoki » 2008.12.05. 21:13

Hogy hogy nem engednek be? Nézelődni csak lehet? Vagy ha azt sem akkor nincs értelme.....
Barátotok az időben. Doki. ELB

Avatar
mentos
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 867
Csatlakozott: 2008.09.06. 01:04
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Vezetéstechnikai tréning 2008.12.09

HozzászólásSzerző: mentos » 2008.12.05. 21:27

Klippet már elkezdtem csinálni, de sajnos nincs olyan mennyiségű és minőségű videóm még ami elég lenne.
És van egy dolog ami nagyon hiányzik, a menet közbeni felvételek...
De mostmár pótolhatjuk azokat is :D

Ez most jutott eszembe, a teszpályán a DeLo-val mész majd v az ottani kocsikkal rendezik ezt le?
Már nem emléxem hogy hogy van ez ott...

Mert viszont ha a DeLoval mennél ott, ahogy azt eredetileg gondoltam, akkor BE KELL JUTNUNK !!! arról a felvételek kellenek :D
Ha nem akkor addig megnézem majd h oda lehet-e vmelyik közeli dombról látni...
spy-cam :P

Hogy hogy nem engednek be? Nézelődni csak lehet? Vagy ha azt sem akkor nincs értelme.....
igaz... szerintem ezt az élményt mindenki meg akarja magának örökíteni v. örökíttetni :)

Avatar
Sidaries
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 3188
Csatlakozott: 2008.09.04. 14:23
Kapcsolat:

Re: Vezetéstechnikai tréning 2008.12.09

HozzászólásSzerző: Sidaries » 2008.12.06. 08:52

Mindenki saját autóval megy és azt is használja. Szóval a Delorean lesz a tesztgép. :)
Ezért lenne jó, ha tényleg be tudnátok jutni. A baj csak az, hogy ez ilyen meghivásos cucc és nem tudom, hogy a nézelődés lehetséges-e. Viszont lehet, hogy Hétfőn rákérdezek.

Avatar
Sidaries
DCM alapító tag
DCM alapító tag
Hozzászólások: 3188
Csatlakozott: 2008.09.04. 14:23
Kapcsolat:

Re: Vezetéstechnikai tréning 2008.12.09

HozzászólásSzerző: Sidaries » 2008.12.07. 18:43

Úgy tűnik, hogy jó idő lesz Kedden, szóval tényleg Deloreannel megyek. Viszont mivel a meteorológia ugyanannyira biztos mint az asztológia, ezért semmi sem biztos, csak nagyon valószinű. :) Azért még holnap megirom este a döntést.

Avatar
mentos
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 867
Csatlakozott: 2008.09.06. 01:04
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Vezetéstechnikai tréning 2008.12.09

HozzászólásSzerző: mentos » 2008.12.07. 23:42

Úgy tűnik, hogy jó idő lesz Kedden, szóval tényleg Deloreannel megyek. Viszont mivel a meteorológia ugyanannyira biztos mint az asztológia, ezért semmi sem biztos, csak nagyon valószinű. :) Azért még holnap megirom este a döntést.

Reméljük a legjobbakat, mindenesetre azért én holnap kinyomozom ezt a látogatósdit hogy hogy is működik pontosan, aztán majd este megírom annak is az eredményét...
Nameg próbálok vmi újabb fajta kamerát is szerezni addig, ami vmi türhető minőségben vesz fel...

Avatar
mentos
Időparadoxonelhárító
Időparadoxonelhárító
Hozzászólások: 867
Csatlakozott: 2008.09.06. 01:04
Tartózkodási hely: Budapest
Kapcsolat:

Re: Vezetéstechnikai tréning 2008.12.09

HozzászólásSzerző: mentos » 2008.12.08. 12:04

Nah körutam 1. állomása képpen kiderítettem hogy megy a látogatás a tréning pályán...

Bár nem tudom hogy Siddel érkező GPS-es kolega külön kocsival jön-e vagy a DeLoreanban mint 2. utas foglal helyet, bár ha le akar lépni akkor lehet h külön jön, de mindegy is...
Szal a lényeg h a programon résztvevővel, jelen esetben ez ugye Sid :), egy kocsiban érkező személy ingyen és bérmentve bemehet az előadás ill. a teszt ideje alatt a várószobába, és ha olyan az idő a tesztpálya mellől is figyelemmel lehet követni az eseményeket.
Akkor sincs különösebb gond ha külön autóval érkezünk, viszont aki akar jönni, annak ott kell lennie kocsival reggel a Hungaroring előtti gyülekezőn, mert csak egyszerre engednek be minket, ill. a résztvevőket a Hungaroring területére, aki később jön mint h a vezető bekíséri a csoportot, az IJ...

Szóval Sid kérnénk szépen vmi időpontot + helyet ha van megbeszélve vmi gyülekezőnek, bár én olyan 8-fél9 körülre lehet h magamtól is kivezénylődöm :)
De egyeztetés mindenképp szükséges!

Kamera ügyileg pedig valószínűleg egy fél-profi kamerát fogunk bérelni a keddi napra, mármithogy én egyedül...:), csak már királyi többesben beszélek :P

a 2. etap a kamera intézés lesz, majd arról is írok...
Viszont azért nagyon valószínű h még ma el kell majd mennem, h ne holnap nyitásra keljen, mert akkor nem biztos h oda érnék, úgyhogy olyan 4 óra körülig viszont Sid el kéne döntened h tuti h a DMC-vel jössz-e, mert azért a Passat bár szép autó, de miatta lehet h nem bérelnék kamerát :)


Vissza: “DMC-12”

Ki van itt

Jelenlévő fórumozók: nincs regisztrált felhasználó valamint 24 vendég